Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 διαβάζω εδώ, διαβάζω και δίπλα με τους "επικούς" χωρισμούς και νιώθω τόσο ξενέρωτος και βαρετός!

 

Βάλε Κιάμο να πάνε τα φαρμάκια κάτω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα το βασικό, όταν πάω στη τουαλέτα δε μπορώ να κάτσω πάνω στο ενδιάμεσο καπάκι... Μπορώ μόνο κατευθείαν στη λεκάνη... Αν δεν είμαι σπίτι μου ή κάπου καθαρά ώστε να κάτσω κατευθείαν λεκάνη, δε μπορώ να πάω.... προτιμώ να τα κρατήσω....  :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε κρατάω τα ούρα (για να το πω λαϊκά) τα πιο συμπαγή κρατάω... :eek:  

 

Δεν είμαι bootylicious... απλά πιστεύω μου έμεινε συνήθεια επειδή για κάποια φάση όταν ήμουν μικρός δεν είχαμε στο σπίτι μας το κάθισμα και με βόλευε καλύτερα και έκτοτε δε μπορώ με τη καμία να κάτσω σε αυτό... Με περιορίζει... και κατά την πράξη και κατά στο σκούπισμα.... θέλω άπλετο χώρο... να κολυμπάω....χαχα  

 

Δε λέτε πάλι καλά που κατάφερα έστω και σχετικά μεγάλος να κόψω την άλλη αναποδιά που είχα και που σκουπιζόμουν από μπροστά αντί από πίσω... Οκ σε εμάς τα αγόρια δεν είναι και τόσο τραγικό όσο σε κοπέλες που είναι εγκληματικό, αλλά και πάλι δεν είναι καλό γιατί μπορεί να υπάρξουν ατυχήματα.....

 

Συγνώμη αν σας βγήκε το μικελοτσίνο από τη μύτη.... χαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλεος ^

 

Σήμερα το πρωί θυμήθηκα να γράψω και το οτι δεν μπορω να βουρτσισω τα δοντια μου το πρωι γιατι μου φερνει εμετο. Παντα τα βουρτσιζω απο το προηγουμενο βραδυ και μετα στη δουλεια κρυφα αφου φαω πρωινο. 2-2 τα αγοραζω τα κουτια με τις τσίχλες για να μασαω το πρωι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου φερνει εμετο το πρωι ο καπνος. Να τονισω οτι δεν καπνιζω. Τις προαλλες ετσι οπως περπατουσα πρωι πρωι για τη σχολη προσπερναω εναν που καπνιζε και εκεινη την ωρα μου σκαει ολη η καπνα στη μαπα. Μου ηρθε αναγουλα κυριολεκτικα. Απορω με τους καπνιστες πως καπνιζουν μολις ξυπνανε.

Γενικα απεχθανομαι τον καπνο  του τσιγαρου, αλλα αυτο πρωι πρωι ειναι τερμα αηδιαστικο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω OCD.(και όχι μόνο....)

Πρέπει να κάνω ολόκληρα τελετουργικά πριν κάνω το οτιδήποτε.

Για παράδειγμα έχω εμμονή με τη τάξη και τη καθαριότητα.'Ολα πρέπει να είναι ταξινομημένα σε μια συγκεκριμένη σειρά.Μπορεί να πλύνω τα χέρια και 50 φορές την ημέρα.Μου αρέσει το σπίτι να μυρίζει χλωρίνη. κ.α....

 

Γενικά είναι παρα πολλά που δεν θέλω να πω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει το καμμένο τυρί, πχ όταν ψήνουμε τοστ που μένει λίγο στη τοστέρια και ξεραίνεται.... Όπως επίσης σε καθετί φτιαγμένο σε ταψί στο φούρνο, το λιωμένο τυρί που κολλάει στο ταψί έχει πάντα άλλη γεύση.... Και γενικότερα και στα γεμιστά και σε πολλά φαγητά ότι κολλάει στο ταψί (χωρίς να καεί απλά να ξεροψηθεί) είναι γαμάτο....Πιο ωραίο από το υπόλοιπο φαγητό.... Φάτε το εσείς εμένα δώστε μου το ταψί και ένα μαχαίρι για να τρίψω τα ξεροψημένα...  :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω κι εγώ κάτι:

 

Όταν έχω άδεια απ' τη δουλειά, ας πούμε 15 μέρες, τουλάχιστον την τελευταία μέρα της άδειας, αν όχι περισσότερες, δε θέλω να βρίσκομαι σε κάποιο ταξίδι, αλλά να είμαι σπίτι και να χαλαρώνω, να μην κάνω σχεδόν τίποτα.

Δεν το αντέχω να επιστρέφω την τελευταία μέρα, ακόμα κι αν έχω φύγει για το ταξίδι την 14η μέρα, και είναι να επιστρέψω την 15η. Ακόμα κι αν τις πρώτες 13 μέρες δεν έκανα απολύτως τίποτα.

Προτιμώ ό,τι έχω να κάνω να το κάνω στην αρχή και μετά να μην έχω να σκεφτώ τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν μπαίνω στο σπίτι (στην είσοδο) νύχτα, δεν ανάβω ποτέ το φως όταν είμαι μόνος μου.

 

Ανεβαίνω τις σκάλες και βάζω το κλειδί στην πόρτα στο απόλυτο σκοτάδι.

 

Το ίδιο έκανα και στα σπίτια που έμενα όταν φοιτούσα και τα είχα μάθει.

 

Γενικότερα με ενοχλεί το φως τη νύχτα, σχεδόν σε όλες τις περιπτώσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...