Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τρώω πάντα πρωτη την κάτω στρώση του MC hamburger, αυτο με την κέτσαπ. Μετά ακολουθάει η πάνω με το τζατζίκι και τέλος, το κρέας.

Γενικά ξεκινάω απο αυτο που μου αρέσει λιγότερο και αφήνω αυτά που με λιγουρευουν για το τέλος.

 

Δεν μπορώ χωρίς χειμωνιάτικες κάλτσες, ακόμα και κατακαλόκαιρο στην παραλία, μου προσφέρουν αίσθημα ασφάλειας, κάτι σαν τη ζώνη στο αμάξι. Άμα δεν είναι εκεί, κάτι λείπει.

 

εισαι ελευθερος; να σου γνωρισω την αδερφη μου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 465
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν μπορώ χωρίς χειμωνιάτικες κάλτσες, ακόμα και κατακαλόκαιρο στην παραλία, μου προσφέρουν αίσθημα ασφάλειας, κάτι σαν τη ζώνη στο αμάξι. Άμα δεν είναι εκεί, κάτι λείπει.

Κάτι τέτοιο?

5062553667_8c470db4ff_z.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βιδώνω όταν με ρωτάει ο άλλος αν του επιτρέπω να καπνίσει και του λέω όχι γιατί δεν μου αρέσει το παθητικό κάπνισμα, και μετά με κοιτάει με μισό μάτι λες και πήγα να τον σκοτώσω και ότι εγώ έχω το πρόβλημα.

 

Επίσης όπως είπε και ένα άλλο παιδί, μου την δίνουν οι απροειδοποίητες επισκέψεις.

 

Μου την σπάνε όσοι γεννήθηκαν από το 1990 και μετά.

 

Μου την σπάει που ζητάω από κοπέλες να βγούμε ραντεβού και μου λένε ότι πρώτα θέλουν να με γνωρίσουν καλύτερα. Μα, για αυτό βγαίνουμε ραντεβού, για να μιλήσουμε για να γνωριστούμε καλύτερα.

 

Άτομα που έχουν βάλει βύσμα για να βρουν δουλειά, και κάνουν τους μάγκες σε εμάς τους άνεργους.

 

Κοπέλες που λένε ότι με βλέπουν μόνο σαν φίλο. Έχω αρκετούς φίλους, δεν θέλω άλλους.

 

Η κουρτίνα της μπανιέρας θέλω να είναι ανοιχτή αλλιώς νομίζω ότι κρύβεται κάποιος από πίσω και περιμένει να με σκοτώσει καθώς θα κάνω την ανάγκη μου.

 

Δεν έχω τηλεόραση στο σπίτι εδώ και 10 χρόνια.

 

Φίλοι που μου λένε να βγούμε έξω για να τα πούμε και μιλάνε όλη την ώρα για αθλητικά ή κοιτάνε τον αγώνα στην οθόνη την καφετέριας που έχει νόβα.

 

Μου την σπάνε άτομα που τρώνε μόνοι τους όσο τρώει μια οικογένεια, δεν κάνουν γυμναστική, αλλά παρόλα αυτά είναι ποιο αδύνατοι και από οδοντογλυφίδα.

 

Μου την σπάνε τα greeklish και τα ορθογραφικά λάθη. Δεν λέω ότι εγώ δεν κάνω ορθογραφικά λάθη, αλλά έχω εγκαταστήσει ελληνικό ορθογραφικό έλεγχο για παν ενδεχόμενο.

 

Ηλεκτρονικά παιχνίδια που δεν έχουν demo για να τα δοκιμάσεις πριν τα αγοράσεις.

 

και πολλά άλλα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτό είναι μαζοχισμός, αλλά δεν θα εκνευριζόμουν, το πολύ-πολύ να σου χάϊδευα το κεφάλι με συγκατάβαση, ή ταπ ταπ στον ώμο.

Είδες ρε φίλε! Οι ταχύτητες της(μυαλού, actions etc) συμβαδίζουν, πρέπει να ναι ευτυχισμένος άνθρωπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βιδώνω όταν με ρωτάει ο άλλος αν του επιτρέπω να καπνίσει και του λέω όχι γιατί δεν μου αρέσει το παθητικό κάπνισμα, και μετά με κοιτάει με μισό μάτι λες και πήγα να τον σκοτώσω και ότι εγώ έχω το πρόβλημα.

 

Επίσης όπως είπε και ένα άλλο παιδί, μου την δίνουν οι απροειδοποίητες επισκέψεις.

 

Μου την σπάνε όσοι γεννήθηκαν από το 1990 και μετά.

 

Μου την σπάει που ζητάω από κοπέλες να βγούμε ραντεβού και μου λένε ότι πρώτα θέλουν να με γνωρίσουν καλύτερα. Μα, για αυτό βγαίνουμε ραντεβού, για να μιλήσουμε για να γνωριστούμε καλύτερα.

 

Άτομα που έχουν βάλει βύσμα για να βρουν δουλειά, και κάνουν τους μάγκες σε εμάς τους άνεργους.

 

Κοπέλες που λένε ότι με βλέπουν μόνο σαν φίλο. Έχω αρκετούς φίλους, δεν θέλω άλλους.

 

Η κουρτίνα της μπανιέρας θέλω να είναι ανοιχτή αλλιώς νομίζω ότι κρύβεται κάποιος από πίσω και περιμένει να με σκοτώσει καθώς θα κάνω την ανάγκη μου.

 

Δεν έχω τηλεόραση στο σπίτι εδώ και 10 χρόνια.

 

Φίλοι που μου λένε να βγούμε έξω για να τα πούμε και μιλάνε όλη την ώρα για αθλητικά ή κοιτάνε τον αγώνα στην οθόνη την καφετέριας που έχει νόβα.

 

Μου την σπάνε άτομα που τρώνε μόνοι τους όσο τρώει μια οικογένεια, δεν κάνουν γυμναστική, αλλά παρόλα αυτά είναι ποιο αδύνατοι και από οδοντογλυφίδα.

 

Μου την σπάνε τα greeklish και τα ορθογραφικά λάθη. Δεν λέω ότι εγώ δεν κάνω ορθογραφικά λάθη, αλλά έχω εγκαταστήσει ελληνικό ορθογραφικό έλεγχο για παν ενδεχόμενο.

 

Ηλεκτρονικά παιχνίδια που δεν έχουν demo για να τα δοκιμάσεις πριν τα αγοράσεις.

 

και πολλά άλλα.

Αυτα δεν ειναι τοσο παραξενιά οσο φυσιολογικά, στον χαρακτήρα του ανθρώπου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου την σπάνε όσοι γεννήθηκαν από το 1990 και μετά.

 

Καλά σε λίγο θα μας πεις ότι σου τη σπάνε κι όσοι είναι κάτω του 1,80, όσοι γεννηθήκαν μαύροι και τα σχετικά...

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπε κάποιος σε προηγούμενο post, κάθε φορά που μπαίνω στο σπίτι, ανοίγω τον υπολογιστή.

 

Εγώ όμως το πάω ένα βήμα παραπέρα: Εδώ και αρκετά χρόνια, συνηθίζω να περιμένω περίπου 8 λεπτά (8:11-8:15) χωρίς να κάνω τίποτα, το μόνο που κάνω είναι να έχω ανοίξει τον Task Manager και να ελέγχω τις καρτέλες Processes/Performance.

Μετά το χρονικό διάστημα που προανέφερα, πέφτει το Memory Usage αφού απενεργοποιείται κάποιο/α process.

 

Προφανώς το έχω αφήσει κι άλλο ώστε να δω τι γίνεται με τα processes και πού «ηρεμεί» το σύστημα, όμως έχω καταλήξει στο προαναφερθέν χρονικό διάστημα, κατά το οποίο ξεκινώ να χρησιμοποιώ το PC μου.

 

Να αναφέρω ότι το σύστημα είναι ταχύτατο, με SSD κ.λπ., και όχι αρχαιολογία, όπου όντως θα χρειαζόταν να περιμένω να «φορτώσει» το λειτουργικό.

 

Βέβαια, αν βιάζομαι πάρα πολύ, παρακάμπτω τα παραπάνω και τον χρησιμοποιώ κατευθείαν, αλλά αυτό συμβαίνει πολύ σπάνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελενομαι οταν μιλαω και με διακοπτουν η ακομα χειροτερα σαν να μην ειμαι καν εκει μιλανε απο πανω μου πιο δυνατα,δεν μπορω να το εξηγησω αλλα μερικες φορες μιλαω και βλεπω το βλεμμα του αλλου κενο σαν να μην καταλαβε λεξη απο οτι ειπα

 

οταν περπαταω και ερχονται απο πισω μου με πιο γρηγορο βημα αλλα δεν με περνανε αμεσως η οταν μιλανε απο πισω μου ακριβως δυνατα και με διακοπτουν παλι

κατι παρομοιο και με το αμαξι που σου κολλαει ενας μαλακας απο πισω

 

θελω απολυτη ησυχια για τουλαχιστον μια ωρα αφοτου ξυπνησω

 

στο σπιτι να μην μπαινει κανεις με παπουτσια το σιχαινομαι γιατι φανταζομαι που μπορει να εχει πατησει και τα εφερε μεσα στο σπιτι

 

οταν κανονιζουμε κατι και δεν το κανεις η το αλλαζεις πχ θα παμε αυριο για καφε στις 9 και μου το αλλαζεις στις 5 δεν παιζει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα για τον ανθρωπο ειναι.......

Καλά ναι, αλλά διαβάζω εδώ, διαβάζω και δίπλα με τους "επικούς" χωρισμούς και νιώθω τόσο ξενέρωτος και βαρετός! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι ελευθερος; να σου γνωρισω την αδερφη μου;

 

Καλτσο-lover και η αδερφη?

 

Κάτι τέτοιο?

 

 

Περίπου. Συνήθως αθλητικές, γκρι/μαυρες (και οχι άσπρες), πιο χοντρές και συνοδευόμενες απο παπουτσι. Το κοντό παντελονάκι πάντως το έφερες σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...