Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα έχουμε πει ήδη, απ' τα πρώτα posts κιόλας.

Δεν εχει σημασια αν ορισμενοι εχουμε κοινες παραξενιες...Εφ οσον εχουμε τις αναφερουμε.δεν κανουμε διαγωνισμο ποιος θα πει πρωτος ποια ειναι η παραξενια του,ετσι δεν ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσει στον καπουτσινο πριν ριξω τη ζαχαρη να κανω πρωτα λιγο ακρη τον αφρο με το κουταλι μεχρι να εμφανιστει ο καφες, για να πεσει αμεσως μεσα και να μην εγκλωβιστει στο αφρογαλα....

Το βρισκω εξαιρετικα χρησιμο και κοινη λογικη αλλα ολοι γελανε και το θεωρουν παραξενο.  :ph34r:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσει στον καπουτσινο πριν ριξω τη ζαχαρη να κανω πρωτα λιγο ακρη τον αφρο με το κουταλι μεχρι να εμφανιστει ο καφες, για να πεσει αμεσως μεσα και να μην εγκλωβιστει στο αφρογαλα....

Το βρισκω εξαιρετικα χρησιμο και κοινη λογικη αλλα ολοι γελανε και το θεωρουν παραξενο.  :ph34r:

Ναι γιατί όταν το ανακατεύεις το αφρόγαλα μένει ανέπαφο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει σημασια αν ορισμενοι εχουμε κοινες παραξενιες...Εφ οσον εχουμε τις αναφερουμε.δεν κανουμε διαγωνισμο ποιος θα πει πρωτος ποια ειναι η παραξενια του,ετσι δεν ειναι;

Το μεγαλύτερο κομπλεξάκι κερδίζει, γι' αυτό δε πέρασα να αφήσω και εγώ τα δικά μου.

 

Να έχει σασπένς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα,εχω κι αλλα..

Οπως ανεφερα στο πρωτο ποστ αλλα ηταν οχι και τοσο φανερο δεν παω ποτε κατω απο ομπρελες κι ας ριχνει τα 120 ενωμενα εργοστασια,(εχω κανει τα πιο τρελα πραγματα υπο καταρρακτωδη βροχη χωρις ομπρελα),δεν τρωω ποτε μα ποτε καρπουζια και ουτε ελιες.

Επισης παρ οτι δεξιοχειρας χρησιμοποιω με το αριστερο χερι τα τηλεκοντρολ...

Απεχθανομαι το ωμο λαδι στη σαλατα.Μπλιαξ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα,εχω κι αλλα..

Οπως ανεφερα στο πρωτο ποστ αλλα ηταν οχι και τοσο φανερο δεν παω ποτε κατω απο ομπρελες κι ας ριχνει τα 120 ενωμενα εργοστασια,(εχω κανει τα πιο τρελα πραγματα υπο καταρρακτωδη βροχη χωρις ομπρελα),δεν τρωω ποτε μα ποτε καρπουζια και ουτε ελιες.

Επισης παρ οτι δεξιοχειρας χρησιμοποιω με το αριστερο χερι τα τηλεκοντρολ...

Απεχθανομαι το ωμο λαδι στη σαλατα.Μπλιαξ...

Το τηγανίζεις πρώτα? :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρησιμοποιώ ποτέ Υπερσυντέλικο. 24 χρόνια, δεν τον έχω βάλει στο στόμα μου.

 

Τι είναι ο υπερσυντέλικος;

 

Χωρίς πλάκα, κάνε ένα παράδειγμα.

 

Υ.Γ: Με πρόλαβαν και άλλοι εν τω μεταξύ, ψάξαν και δεν ήρθαν να μας λύσουν και μας την απορία.

 

thomasG4 ακόμα δε το έχω, γιατί μάλλον το ρήμα που χρησιμοποίησες δεν είναι πολυμορφικό. Τι εννοώ.. δεν έχει διαφορετικές κλήσεις. 

 

ΠΑΙΖΕΙ να είναι αυτό που λέω, δεν είμαι σίγουρη. Πάντως ακόμα δεν έχω καταλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περισσότερα που διαβάζω δεν είναι παραξενιές αλλά εμμονές... οπότε είστε οφ τοπικ... :-D

 

Παραξενιά είναι που μου αρέσει αφού ξεφλουδίσω ένα μανταρίνι και εφόσον η φλούδα είναι παγωμένη από το ψυγείο

να βάλω ένα κομματάκι φλούδας πίσω από το αυτί μου και να πιέσω το κάτω μέρος του αυτιού ώστε να το κρατήσω εκεί...με δροσίζει και με ανατριχιάζει κάπως ολόκληρο και μου αρέσει. δε μπορώ να το εξηγησω..Δοκιμάστε το δε θα χάσετε.... :-D

 

Βέβαια έπειτα από απαίτηση της συντρόφου μου αποφεύγω να το κάνω μπροστά σε άλλους γιατί μπορεί να θεωρηθώ τρελός ή ανώμαλος σύμφωνα με αυτήν....  Έ ρε που φτάσαμε, να μην μπορούμε να βάλουμε λίγη φλούδα μανταρινιού πίσω από το αυτί μας αμέσως να μας πουν ανώμαλους....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Δεν βγαίνω πότε με γυναίκα αν δεν εχω να πληρώσω την έξοδο της βραδιάς. Ισχύει τόσο για γκόμενες όσο και φίλες

- Δεν βάζω πότε 10 ευρώ, 20 ευρώ βενζίνη. Πάντα λέω.. fullαρε το tongue.gif

 

CHILL - ΚΑΤΣΕ ΜΑΣ.

Καλά αυτό είναι μαζοχισμός, αλλά δεν θα εκνευριζόμουν, το πολύ-πολύ να σου χάϊδευα το κεφάλι με συγκατάβαση, ή ταπ ταπ στον ώμο.

 

Γυναίκες ρε φίλε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε φίλε ρεζαρισμένο είναι το τόπικ..

Εν τω μεταξύ και ΔΙΚΗ μου ατάκα ήταν αυτή.. αλλά και εμένα μέχρι λίγο πολύ πριν κάνα εξάμηνο γαμώ. 
Πληγώνομαι όταν βάζω λιγότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρώω πάντα πρωτη την κάτω στρώση του MC hamburger, αυτο με την κέτσαπ. Μετά ακολουθάει η πάνω με το τζατζίκι και τέλος, το κρέας.

Γενικά ξεκινάω απο αυτο που μου αρέσει λιγότερο και αφήνω αυτά που με λιγουρευουν για το τέλος.

 

Δεν μπορώ χωρίς χειμωνιάτικες κάλτσες, ακόμα και κατακαλόκαιρο στην παραλία, μου προσφέρουν αίσθημα ασφάλειας, κάτι σαν τη ζώνη στο αμάξι. Άμα δεν είναι εκεί, κάτι λείπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...