Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορω να ειμαι σε κλειστο χωρο που καπνιζουν και να βρωμανε τα μαλλια μου και τα ρουχαμου Εχει τυχει να κανω 2 φορεσ μπανιο σε μια μερα γι αυτο το λογο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Midi ο δερματολόγος μου σύστησε να λουζομαι μια φορα στις 3 αντε 2 μέρες. Εγω δεν υπαρχει πσρπτωση να το κανω αυτο και κανω καθε μερα λουσιμο το βραδυ και ντουζ το πρωι.

 

Α ακόμα μια παραξενιά είναι να αλλαζω τα σεντόνια κάθε τρεις μέρες γιατί φεύγει η μυρωδιά της φρεσκάδας και δεν μου αρέσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μαρεσει να τρωο με το πιρουνι παρρα με το κουταλι :3

ειναι φυσιολογικο? ph34r.gif

 

Και την σούπα ???

Μου την σπάει ο βήχας... Ειδικά στα παιδιά μου που εκεί μέσα μπαίνει και ο παράγοντας άγχος για το τι έχουν εκεί πραγματικά σαλεύω αρκετές φορές και δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο παρά μόνο να σκέφτομαι τι έχουν και παράλληλα να φωνάζω γιατί δεν μπορώ να ακούω το βήχα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να ειμαι στον ιδιο χωρο με ασχημους-ες που συμπεριφερονται σαν να ειναι τοπ μοντελ. Επισης με καραγκιοζηδες-ηλιθιους-πουτανακια που νομιζουν οτι τα ξερουν ολα και φωναζουν για να πουλησουν την θεωρια τους η οποια ειναι για τον π.....τσο . Επισης δεν μπορω να μιλαει ο αλλος στα μουτρα μου πρωι πρωι και να βρωμαει το στομα του σαπιλα-βοθριλα-σκατιλα!οκ μετα τον υπνο υπαρχει δυσοσμια,αλλα εγω μαλακας ειναι που μετα το πρωινο τα βουρτσιζω και ας βαριεμαι;;; Και ανεβαζω πιεση οταν καποιος εχει τατουαζ και φοραει μπλουζα την οποια τραβαει η παιρνει ποζα για να φαινεται απο κατω το σχεδιο..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ηχος ρουφηγματος σουπας-καφε κτλπ λες και ειμαι σε γηροκομειο

φτερνισμα η βηχας η χασμουριτο χωρις να βαλει μπροστα χερι η εστω να γυρισει ο αλλος λες και ειναι αναγκη να δω τα σφραγισματα του!!

βρωμα μασχαλης η στοματος

ποζες σε μαγαζια με τυπους γεματος στο τατουαζ η κοπελες που φορανε το αναλογο ρουχο ωστε να φαινεται το τατουαζ

φωτογραφιες....απειρες φωτογραφιες ανα ενα λεπτο με τον καθε ενα καραγκιοζη που βγαινει για καφε η ποτο και ειναι με το κινητο στο χερι.θανατος απλα!!

μεσημεριανο η νυχτερινο cat fight με πολεμικες ιαχες και τσιριδες.

τα πραγματα τεχνολογιας λαπτοπ-ταμπλετ-κινητο κτλπ ουτε μιση σκονη ουτε μιση δαχτυλια αλλιως μου την δινει ασχημα.

οταν μου πειραζουν συνεχεια σταθμους η την οθονη αφης στο αμαξι να πατανε κουμπακια και οτι να ναι.

οταν μιλανε στο τηλ σε ΜΜΜ και ουρλιαζουν λες και ειναι μονοι τους μεσα.

εχω μεγαλη μανια με τα αχρηστα αντικειμενα η με πραγματα που δεν χρησιμοποιω ποτε!! η πανε στα σκουπιδια η χαριζονται.τιποτα αχρηστο και χαλασμενο δεν υπαρχει!

μου την σπανε τα 1-2 λεπτα του ευρω. πρεπει να υπαρχει στρογγυλο ποσο στην τσεπη! 0χι 9.92 αλλα η 10 ευρω η 9 ευρω!!

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω νευριαζομαι στο πεζοδρομιο οταν περπατω και εχει κοσμο και ο αλλος μπροστα μου ετσι οπως περπατει δεν με αφηνει ουτε απο αριστερα να περασω ουτε απο δεξια(γιατι κατεβαινει κοσμος) και αλλοι σταματανε μεσα στην μεση και χαζολογανε η μιλανε μεταξυ τους στην μεση του πεζοδρομιου η στα κινητα σαχλαμαριζουν(αυτο με τα κινητα το θεωρω την μεγαλυτερη βλαχια...) απλως για να σαχλαμαριζουν τι ωραια ζουσαμε χωρις κινητα.Αντιδρω και οταν μου κοβουν την κινηση κανω επππππ ξυπνα η οτιδηποτε μου ερχεται.

 

Αλλο που με ενοχλει και πιστευω αρκετους ειναι να υπαρχει ηλικιωμενος μεσα σε ΜΜΜ και να μην σηκωνονται νεα παιδια σημερα στο μετρο ηταν τρεις νεαρες και μιλαγαν και γελαγαν και ενας παππους κοντα 80 ορθιος οποτε τα παιρνω και λεω δεν θα σηκωθει καμια το αποτελεσμα απλως μουγκαθηκαν η παγωσαν οποτε συνεχισα γαιδουρες δεν ντρεπεστε οποτε τοτε σηκωθηκαν οι δυο και οι τρεις κατεβηκαν στην επομενη σταση φοβισμενες....

 

Επισης να αλλαζουν τα νουμερα στην τραπεζα μεταξυ τους κατι παμπονηροι πριν 2 ημερες τσακωθηκα γιαυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...