Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η δικια μου παρεξενια ειναι ο αερας αλλα κυριως το βραδυ πχ να ακουω αυτο το βοοοοοουυυυυυυυυυβ ή να τιναζονται οι κουρτινες απο τον αερα και γενικα ο θορυβος... (το βραδυ -οχι απαραιτητα την ωρα του υπνου-) με εκνευριζουν επισης και τα γκατζουρια με τις πειραγμενες εξατμησεις και τρομπες με τα σκυλαδικα στο φουλ που περνανε με ενα σκατοφτιαγμενο golf (μεταχειρησμενο εννοειτε) και νομιζουν πως ειναι στο NFS

 

Το χειροτερο μου ειναι οταν παω να μεινω στην Αθηνα, δεν με παιρνει ο υπνος απο τα αυτοκινητα (δεν εχω συνιθησει τοσα πολλα) χωρις πειργαμενες εξατμησεις κτλπ απλα ο ηχος...

 

αυτο δεν ειναι παραξενια, νορμαλ ειναι. ουτε εμενα με παιρνει ευκολα ο υπνος στην αθηνα. το παραξενο θα ηταν να σε νανουριζαν τα παραπανω.

 

θυμηθηκα κιαλο

με εκνευριζει απιστευτα οταν τρωμε και υπαρχει στο κεντρο του τραπεζιου μια σαλατα, με μαρουλι ή χωριατικη, να πηγαινει ο καθενας και με το πιρουνι του που εχει ηδη φαει 1000 φορες να πηγαινει και να κουναει ολη την σαλατα, να ακουμπαει καθε τι εκει μεσα μεχρι να βρει αυτο που θελει. σιχαινομαι απιστευτα και δεν τρωω μετα

 

μονοπυρήνωση

 

Ή να αρπάζουν ό,τι θέλουν με τα δαχτυλάκια τους...

 

ηπατίτιδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 465
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτο δεν ειναι παραξενια, νορμαλ ειναι. ουτε εμενα με παιρνει ευκολα ο υπνος στην αθηνα. το παραξενο θα ηταν να σε νανουριζαν τα παραπανω.

 

Αυτο με τον αερα ομως? (την ημερα δεν με ενοχλει ιδιαιτερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

μ'αρεσει πολυ οταν ειμαι σπιτι και εχω χρονο να παιζω ή cs:go ή dota 2, να μιλαω με φιλους εκεινη την ωρα skype ή με το team, και να καπνιζω εκεινη την ωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δικη μου παραξενια ειναι με τις κουβερτες και τα παπλωματα.

 

θελω να εχει την πανω μερια της και την κατω (δλδ παντα τα ποδια μου να ειναι σε συγκεκριμενο σημειο καθε φορα)

και το τυρι-ψωμι οταν κοβω φετες να ειναι ισιες μου την δινει αλλιως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω οταν ακουω πολυ δυνατα μουσικη σε ενταση τυπου κλαμπ ή κατι τετοιο με πιανει τρελη υπνιλια . και καθε φορα που με πιθουν να παω σε τετοιο μαγαζι με δυνατη μουσικη μεσα σε 30 λεπτα θελω να φυγω να παω να κοιμηθω. ακομα και αν ειμαι απο 10ωρο υπνο , αν παω σε μαγαζι με ηψηλη ενταση στην μουσικη απλα νυσταζω κατευθιαν. οτι ειδος μουσικη κ να παιζει !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>μ'αρεσει πολυ οταν ειμαι σπιτι και εχω χρονο να παιζω ή cs:go ή dota 2, να μιλαω με φιλους εκεινη την ωρα skype ή με το team, και να καπνιζω εκεινη την ωρα</p>

 

Επίσης σου αρέσει να ξεθάβεις threads

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με τον απο πανω

 

Επισης δ θελω να ειναι συμμαζεμενα τα πραγματα μου. Να μη με λενε τι θα κανω και πως θα το κανω. Επισης οταν πω οχι σε κατι σημαίνει οχι. Μη προαπαθεις να με πεισεις για το αντίθετο. Τζαμπα χανεις την ωρα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ:

 

Να βλέπω να αφήνει ο κόσμος συσκευασίες με ανοιχτά καπάκια.

Τους τύπους που στέκονται αριστερά στις κυλιόμενες.

Τους τύπους που πάνε αργά στην αριστερή.

 

Πρέπει:

 

Να πιω νερό πριν κοιμηθώ αν και μόνο αν έχω κατουρήσει μόλις.

Αν δω τυχαία αριθμό που τελειώνει σε 333 ή περισσότερα 3 στη σειρά, να βρω άλλον αριθμό σε ίδια έκταση αλληλουχίας (πχ 777).

Το τασάκι να είναι άδειο όταν ξυπνήσω.

Τα κάδρα να είναι ίσια.

Το γα**μένο το καπάκι της τουαλέτας κλειστό. Άνδρες, γυναίκες, παιδιά, φίλοι, αδέρφια, γκόμενες, δε με νοιάζει, το καπάκι. είναι. κλειστό.

Το χαρτί τουαλέτας να πέφτει απ' τη μπροστινή μεριά.

Να χαϊδέψω μια κατσίκα από κίντερ έκπληξη που έχω στο ταμπλώ πριν ξεκινήσω να πάω κάπου με το αμάξι.

 

Και το μοναδικό της λίστας για το οποίο μπορώ να κάψω άνθρωπο, αν συμφωνήσεις σε κάτι, μην το αλλάξεις.

Δε μπορείς, δε θες, δεν ξέρεις, δεν ορκίζεσαι, κάποια παράμετρος δεν είναι στάνταρ -τα δέχομαι.

Μην. αλλάξεις. κάτι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...