Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχαχαχα το ίδιο και η κοπέλα μου αλλά όχι επειδή βαριέται την διαδικασία...μία φορά που την κατάφερα να πάρει ακουγόταν σαν καθυστερημένη...ντιπ στόκος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 465
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

-Όταν ακούω μουσική η ένταση του ενισχυτή είναι πάντα σε μονό αριθμό.

-Το κινητό μια ζωή αθόρυβο.

-Δε θέλω να μου ακουμπάνε το μούσι (πολύς κόσμος έχει τη συνήθεια να το τραβάει και μου έμεινε κόλλημα)

-Η συμμετρία μου πειράζει τον εγκέφαλο τη θεωρώ ανούσια.

-Έχω στάνταρ θέσεις για τα πράγματα στα παντελόνια. Αν κάτι μπει καταλάθος αλλού βραχυκυκλώνω.

-Στο φραππέ το καλαμάκι πρέπει να είναι ίσιο.

-Οτιδήποτε δουλεύει ασύρματα το αποφεύγω. Καλώδια παντού.

-Στις συσκευασίες καπνού δε μπορώ να βλέπω το φόρο. Είτε είναι δικός μου είτε άλλου τον βγάζω τελείως, όχι απλά το κλασσικό σκίσιμο στη μέση. Επίσης το αυτοκόλλητο πρέπει να κολλάει απο τη μέσα μεριά για να μη γεμίσει καπνό και δεν κολλάει μετά.

-Τα φώτα στο δωμάτιο γενικότερα. Αν είναι μέρα ανοίγω λίγο το παντζούρι να μπει φυσικός φωτισμός, αν είναι βράδυ, ό,τι φέγγει η οθόνη.

 

Θα σκεφτώ και άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πίνω το καφεδάκι μου ή τα ξύδια μου κι έρχονται οι σερβιτόρες σε κάθε τσιγάρο που σβήνω και μου αλλάζουν το τασάκι τρελλαίνομαι.Άστο κάτω το γαμημένο,θέλω να βλέπω πόσα καπνίζω και με κόβεις και κάθε 5 λεπτά από το ψήσιμο στο γκομενάκι αλλά όταν θέλω να κάνω replay στο ποτό με το φακό σας ψάχνω βούρλα γιατί κάνετε ντανιές στον μπάρμαν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πίνω το καφεδάκι μου ή τα ξύδια μου κι έρχονται οι σερβιτόρες σε κάθε τσιγάρο που σβήνω και μου αλλάζουν το τασάκι τρελλαίνομαι.Άστο κάτω το γαμημένο,θέλω να βλέπω πόσα καπνίζω και με κόβεις και κάθε 5 λεπτά από το ψήσιμο στο γκομενάκι αλλά όταν θέλω να κάνω replay στο ποτό με το φακό σας ψάχνω βούρλα γιατί κάνετε ντανιές στον μπάρμαν

 

στη συγκεκριμενη παραξενια σου ομως ξεχνας οτι (υποτιθεται οτι) απαγορευεται αυτο που σου επιτρεπουν να κανεις, δηλαδη να καπνιζεις (αλλα σε μπουρδελο κρατος ειμαστε..τι να περιμενει κανεις), οποτε κοιτουν να καλυψουν λιγο τον κωλο τους σε περιπτωση ελεγχου (εδω γελαμε δυνατα!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη συγκεκριμενη παραξενια σου ομως ξεχνας οτι (υποτιθεται οτι) απαγορευεται αυτο που σου επιτρεπουν να κανεις, δηλαδη να καπνιζεις (αλλα σε μπουρδελο κρατος ειμαστε..τι να περιμενει κανεις), οποτε κοιτουν να καλυψουν λιγο τον κωλο τους σε περιπτωση ελεγχου (εδω γελαμε δυνατα!).

Το ξέρω ότι απαγορεύεται το κάπνισμα αλλά όπως είπες μιλάμε για το τσίρκο Ελλdrano και όχι για κράτος,όμως το ίδιο συνέβαινε και πριν τη γέννηση του νόμου,σε σημείο μάλιστα που δεν μπορούσα να σταυρώσω κουβέντα,μία η σερβιτόρα με το τασάκι,μία ο σκούρος με τα dvd,μία τα πιτσιρίκια με τα λέλουδα,μία κάτι κωφάλαλοι,πέρασαν 2 ώρες κι ακόμη στο καλησπέρα ήμουν με το μωρό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω καμμια παραξενια,ειμαι εξαιρετικα απλος και πολυ ανεκτικος γενικα.

 

Το μονο που λιγο με εκνευριζει ειναι οταν καθεσαι με μια φιλη/φιλο/φιλους σε καποια καφετερια ας πουμε για να πιεις καφε και μιλατε σε νορμαλ τονο φωνης οταν ερχεται λιγο αργοτερα μια παρεα νεοι η μεγαλοι στην ηλικια,αντρες/γυναικες η και με τα δυο φυλα και αρχιζουν να μιλανε παρα πολυ δυνατα,σκεπαζοντας οχι μονο εσενα και τους φιλους σου αλλα και τα διπλανα τραπεζια.

 

Σε αυτες τις περιπτωσεις κανω μια ευγενικη συσταση και αν δεν πιασει,πηγαινω και το λεω σε καποιον υπαλληλο του καταστηματος για να κανει στην θορυβωδη παρεα μια συσταση,αλλα αν δεν βελτιωθει η κατασταση φευγω μαζι με τους φιλους μου, γιατι αν εκνευριστω σοβαρα ειμαι ανεξελεγκτος και σιγουρα καποιον θα στειλω στο νοσοκομειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη μια παραξενιά μου (για τους άλλους) ειναι πως με ενοχλεί να βλέπω/ακούω κάποιον να τρώει με το στόμα ανοιχτό. Με πιάνει μια σχίζα και οτι και αν σκεφτώ εκείνη την στιγμή δεν μου φαίνεται αρκετό, δεν έχω βρει τι να τους κάνω για να νιώσω καλύτερα , ακόμα και κουτουλιές/μπουνιές/κλοτσιές δεν μου φαίνονται αρκετα :mellow:

 

αυτό το πλιατσ πλιατσ πλιατσ με τρελαίνει !!!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

 

μασάνε σαν βόδια ! σαν κατσίκες βιασμένες!

γ...ω τους κτηνοβάτες δηλαδή που για να κάνουν το βίτσιο τους φέρνουν στον κόσμο πλιατσαρέους!

 

 

ΣΠΑΣΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

 

εγω τους λεω οτι καταπηνουν και αερα ετσι και δυσκολευουν το στομαχι με αποτελεσμα να μην μπορουν να χωνεψουν σωστα και να κουραζεται το στομαχι που μπορει να γινει μεχρι και στομαχοπονος...

:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν αγοραζω ενα περιοδικο/whatever εντυπο που εχει ζελατινα, θα την ανοιξω ΕΓΩ. Μετα μπορει να στο δωσω πριν το διαβασω, αλλα η ζελατινα θα ανοιχθει απο ΜΕΝΑ και μονο.

 

Δεν υπαρχει περιπτωση να ξεκινησω να διαβαζω ενα βιβλιο χωρις να χωσω τη μουσουδα μου πρωτα μεσα και να τραβηξω γερη εισπνοη. Δεν παιζει να ξεκινησω αλλιως ενα βιβλιο.

Επισης, δανειζω βιβλια μοναχα σε ενα δυο συγκεκριμενα ατομα. Ακομα και κοπελα μου να εισαι ή οικογενεια, θα παρεις το δικο ΣΟΥ βιβλιο να διαβασεις, ή αν θελεις οπωσδηποτε το δικο μου, ΔΕΝ θα βγεις απο το σπιτι κρατωντας το για κανεναν λογο.

 

Για το τελευταιο εχω πλακωθει μαλιστα και με φιλο και με κοπελα.

 

ΝΑΙ ΕΥΓΕ ΜΠΡΑΒΟ! Είναι και δική μου παραξενιά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δικια μου παρεξενια ειναι ο αερας αλλα κυριως το βραδυ πχ να ακουω αυτο το βοοοοοουυυυυυυυυυβ ή να τιναζονται οι κουρτινες απο τον αερα και γενικα ο θορυβος... (το βραδυ -οχι απαραιτητα την ωρα του υπνου-) με εκνευριζουν επισης και τα γκατζουρια με τις πειραγμενες εξατμησεις και τρομπες με τα σκυλαδικα στο φουλ που περνανε με ενα σκατοφτιαγμενο golf (μεταχειρησμενο εννοειτε) και νομιζουν πως ειναι στο NFS

 

Το χειροτερο μου ειναι οταν παω να μεινω στην Αθηνα, δεν με παιρνει ο υπνος απο τα αυτοκινητα (δεν εχω συνιθησει τοσα πολλα) χωρις πειργαμενες εξατμησεις κτλπ απλα ο ηχος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμηθηκα κιαλο

με εκνευριζει απιστευτα οταν τρωμε και υπαρχει στο κεντρο του τραπεζιου μια σαλατα, με μαρουλι ή χωριατικη, να πηγαινει ο καθενας και με το πιρουνι του που εχει ηδη φαει 1000 φορες να πηγαινει και να κουναει ολη την σαλατα, να ακουμπαει καθε τι εκει μεσα μεχρι να βρει αυτο που θελει. σιχαινομαι απιστευτα και δεν τρωω μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μπες λιγο στο profil σου... :mrgreen:

 

Σου απαντησα δεοντως intel lover. :devil:

 

 

Μιας και το εφερε η κουβεντα,σου δινω 100 ευρω να φωτογραφηθεις με AMD μπλουζακι και να μου επιτρεψεις να ανεβασω την φωτο στο insomnia :mrgreen:.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...