Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι σου φαινεται παραξενο να οδηγεις ακουγοντας μουσικη και καπνιζοντας ?

 

Τι το παραξενο εχει ακριβως?

 

 

Σπάνια με παρέα.

Obvious thing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 465
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατι σου φαινεται παραξενο να οδηγεις ακουγοντας μουσικη και καπνιζοντας ?

 

Τι το παραξενο εχει ακριβως?

 

 

 

Obvious thing

Επειδή γυρίζω όπως την άδικη κατάρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειμαστε πολλοι, ας φτιαξουμε γκρουπακι στο fb. ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ, ΤΑ ΤΖΙΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΡΑΒΑΤΕΣ

 

Θα συμμετείχα, αλλά υπάρχουν δύο ...«αλλά»:

 

1) Τα jean τα γουστάρω πολύ.

2) Το μίσος που τρέφω για το fb, τείνει να συναγωνιστεί αυτό για τα κοστούμια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα η κύρια παραξενιά μου είναι μια ατάκα που είχα κάποτε ακούσει στο ράδιο και από τότε μου έχει κολλήσει γιατί θεωρώ ότι αντιπροσωπεύει την ιδιαιτερότητα και νοοτροπία μου

 

"εγώ που λατρεύω τους ανθρώπους.. ΤΟΥΣ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!"

 

 

όταν λεω σιχαίνομαι, δεν εννοώ ότι είμαι υποχόνδρια.. εννοώ δεν τους πάω

 

stavi και washcloud μη μας βασανιζετε εμας που δεν ξερουμε. εξηγηστε plox.

 

 

το βιντεάκι το είδες?

 

η Ευα είναι που πετάγονται τα βυζιά της απέξω όταν φοράει πουκάμισο

 

 

αστειεύομαι έτσι? δεν ειναι η Ευα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Μην μου μετακινήσει κανείς τα αντικείμενά μου. Έστω και χιλιοστά. Θα το καταλάβω και θα γίνει πανικός.

2) Δεν θέλω ο κρόκος να χυθεί και να ακουμπήσει το ασπράδι.

3) Έχω συγκεκριμένο ποτήρι και συγκεκριμένη καρέκλα που ΔΕΝ επιτρέπεται να τα πλησιάσει άλλος.

4) Θέλω να έχω τελειώσει κάτι 100% πριν πάω σε κάτι άλλο. Οπότε αν κάποιος με διακόψει για να μου ζητήσει κάτι να γίνει εκείνη την στιγμή θ'ακούσει πολλά καντήλια.

5) Δεν γουστάρω το μωβ, το πράσινο και το φούξια χρώμα στα ρούχα.

6) Σιχαίνομαι τις σως τύπου μαγιονεζομουσταρδοτζατζικοκατάσταση.

 

Και πολλέεεεεεεεεεεεεεεεεες ακόμα παραξενιές που κάποτε ίσως συγκεντρώσω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα μα παντα οποτε παω να διαβασω περιοδικο η εφημεριδα ξεκιναω απο την τελευταια σελιδα και καταληγω απο την πρωτη!

το ιδιο κουσουρι εχω και εγω...μαλιστα οχι μονο σε περιοδικα εφημεριδες αλλα και σε παντως ειδους φορουμ διαβαζω τα threads απο το τελος προς την αρχη και περιεργως βγαζω και νοημα.

 

αλλη μια παραξενια μου που μου ρθε τωρα ειναι οι εντονες αντιδρασεις αλλων σε αντιστοιχες παραξενιες τους. πχ καπιοι δεν τρωνε τα μανιταρια αλλα αν τους τυχει φαγητο με μανιταρια θα αρχισουν να το κανουν θεμα και θα πετανε τα μανιταρια επειδικτικα με τα δαχτυλα σα ζωα φερνοντας και σε δυσκολη θεση αυτον που ειναι στο τραπεζι ή τη μαγειρισσα. τετοια ατομα μου τη βιδωνουν οσο δε παει σε σημειο να τους προσβαλλω συχνα λεγοντας τους τη κουβεντα ''μη φας και μη δημιουργεις θεμα''. γενικοτερα ολοι εχουμε παραξενιες αλλα καπιοι μου δημιουργουν την εντυπωση οτι τις τονιζουν θελοντας να ασχοληθει ο περιγυρος μαζι τους και αυτο μου τη ΒΙΔΩΝΕΙ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ώρα τπυ φαγητού:

 

Μου την σπάει να ετοιμάζουμε γκουρμέ γεύμα 6 πιάτων με την κοπέλα μου που "πεινάει σαν λύκος" και στην τρίτη, άντε, τέταρτη μπουκιά να ακούω τη λέξη "φούσκωσα".

 

Σε άλλες περιπτώσεις, μου τη σπάει (ίσως λίγο περισσότερο) να ακούω το "φούσκωσα" και να πέφτει το πηρούνι όταν έχει μείνει ΑΚΡΙΒΩΣ μια μπουκιά στο πιάτο. ΦΑ'ΤΗΝ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.

 

Αλλά και το αντίθετο, μου τη σπάει να βάζει κάποιος στο πιάτο του ποσότητα φαγητού που έχει *σημαντική* απόκλιση από όσο σκοπεύει να φάει. WTF δεν είσαι 4 ετών, δεν έμαθες ακόμη να υπολογίζεις περίπου πόσο θέλεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3) Έχω συγκεκριμένο ποτήρι και συγκεκριμένη καρέκλα που ΔΕΝ επιτρέπεται να τα πλησιάσει άλλος.

 

Dr. Sheldon Cooper, is that you?

 

αχ αυτο το φορουμ, ειναι αγγλικα οχι greeklish

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...