Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

stavi και washcloud μη μας βασανιζετε εμας που δεν ξερουμε. εξηγηστε plox.

...plox...; Τρέμεις ωρέ; Α ρε 'Εβα ζημιές που κάνεις...

 

Τί να σου πω άλλο δηλαδή; Κάποτε ανάστησε ένα ολόκληρο φόρουμ. Και χωρίς να "παρεξηγηθεί".

 

In other news, the even more important thing is to be there when History happens. Αν χάσεις την ευκαιρία, όλα τ' άλλα είναι μαλακίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακίτσα λέει κάνει. Πώς φαίνεται ότι δεν παρακολουθούσες το φόρουμ τα τελευταία χρόνια.

 

 

Η αλήθεια είναι πως όλα τα θέματα δεν τα προλαβαίνω αν και από το 2007 που έχω γραφτεί μπαίνω κάθε μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειμώνα, καλοκαίρι με -10 ή 50 βαθμούς, όταν πάω να κοιμηθώ πάντα σκεπάζομαι με μια κουβέρτα λεπτή, χοντρή οτιδήποτε. ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΕΝΩ ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΟΣ και ας σκάει ο τζίτζικας έξω.

μια απο τα ιδια :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλη μια παραξενιά μου που την ανακάλυψα σήμερα ειναι πως δεν μπορώ να με κοιτάζουν στο στόμα επίμονα όταν τρώω.

 

είχα κάτσει και έτρωγα σήμερα και η γειτόνισα ειχε βγεί στο μπαλκόνι της που βλέπει στο δομάτιο μου και κιριολεκτικά μου μετρούσε τις μπουκές! 5 λεπτά + οχι απλά οτι κοίταζε ..

 

Στο τέλος της πιάνω το μπιφτέκι στο χέρι και της λέω "ΤΙ ΚΟΙΤΑΣ? ΘΕΣ ? ΘΕΣ ? ΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!" και μπήκε μέσα. :mellow:

 

 

 

πόσο χρονόνε είσαι εσύ ?

 

κοντεύω τα πρώτα -αντα. γιατί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μισω τα πουκαμισα (μιας και αναφερθηκαν) ειναι αβολα δεν μπορω να κουνηθω, τα βυζια μου κινδυνευουν να πεταχτουν εξω, δεν μπορω να σηκωσω τα χερια μου, τα κωλομανικια βρισκουν στην κλειδωση του αγκωνα και με πονανε και γενικως νιωθω οτι φοραω 4 νουμερα μικροτερο ρουχο. και τσακαλωνονται ελλεινα.

 

 

Αυτό λέγεται είτε μικρό νούμερο είτε παραπανίσια κιλά.

 

Εσύ σαν χημικός μηχανικός που σπουδάζει στο Βέλγιο και με τρέλα για τα σκυλάκια, θα έπρεπε να το ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε, ας γράψω κι εγώ.

Έχω ένα θέμα με τα... κουνούπια!

Δε χωράμε μαζί στον ίδιο χώρο. :rolleyes: Αν πέσω για ύπνο και δε τα πάρω χαμπάρι πριν κοιμηθώ, έχει καλώς.

Αν όμως υπάρχει έστω ένα μεσ'το δωμάτιο και δεν υπάρχει αντικουνουπικό υγρό στη πρίζα ή δε το βρω, θα φτάσω σε σημείο να κοιμηθώ στο σαλόνι & ν'αφήσω αυτό στο δωμάτιο μου...

 

Τράτζικ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...