Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κι εγώ δεν μπορώ τους άντρες που δεν μπορούν τις γυναίκες με μη συμμετρικά δάχτυλα.

 

Παπαριες. Σε ολα αυτα καταφευγει ο αντρας οταν απεναντι του εχει σαυρα με την οποια για καποιο λογο ειτε νιωθει ερωτευμενος, ειτε απλα ψαχνει να της πει κανα κοπλιμεντο αλλα δεν ξερει τι, καταληγοντας να κοιταει τα δαχτυλα των ποδιων της για κανενα θετικο σημαδι καπνου...

 

Αν η αλλη ειναι τουμπανο δε πα να λειπουν και 2 δαχτυλα απτο καθε ποδι που λεει ο λογος, το 99.9% των αντρων δε θα ασχοληθει καν... Νταξει καποιοι ποδολαγνοι ισως να εχουν θεματακι :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2) Κανόνας: Όταν ζητάς τη γνώμη μου για κάτι, πρέπει να είσαι έτοιμος να δεχθείς την απάντηση (όχι ως δεδομένης ισχύος φυσικά, αλλά απλώς ως γνώμη). Αν η επιθυμία σου είναι να λάβεις αποκλειστικά και μόνο τις απαντήσεις που σ' αρέσουν, ρώτησε κάποιον άλλο.)

 

 

Αυτό μου την δίνει και εμένα..

 

Δεν μπορώ αυτούς που λένε "Ποια είναι η γνώμη σου για αυτό;", προσπαθώντας να μάθουν εσύ τι πιστεύεις, και όταν τους απαντάς, αρχίζουν να κάνουν κριτική στην γνώμη σου και προσπαθούν να στην αλλάξουν.

 

Αφού με ρωτάς να δεις τι πιστεύω/ξέρω/νομίζω ΕΓΩ και όχι για να έχουμε αντιπαράθεση... σκάσε, άκου τι έχω να σου πω και πάρε ό,τι σου αρέσει. Δεν ψάχνουμε να βρούμε κάτι, με ρωτάς ΕΓΩ τι πιστεύω/ξέρω/νομίζω. Εάν δεν σου κάνει η γνώμη μου, απλά μην την πάρεις. Τόσο απλά.

 

 

Επίσης, μου την δίνει η βλαμμένη συμπεριφορά των ανθρώπων που προσπαθούν να δικαιολογήσουν την όποια αδυναμία τους κάνοντάς την κανόνα. Το μέγιστο όμως είναι πως ενώ ξέρουν από πού μπάζει αυτό που λένε, συνεχίζουν μέχρι να κάποιος να τους φέρει φάτσα κάρτα τα λάθη της άποψής τους. ΕΝΩ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ήδη. Το βρίσκω τουλάχιστον ανήθικο. Αφού ξέρεις τι λάθος έχεις, προσπάθησε να το βελτιώσεις και μην πλασάρεις ψέματα για αλήθεια μέχρι να βρεθεί ένας να φέρει στην επιφάνεια αυτό που ξέρεις ΚΑΙ ΕΣΥ.

 

Π.χ., με την ορθογραφία (που παίζει πολύ συχνά εδώ στο forum).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλη μια παραξενιά μου που την ανακάλυψα σήμερα ειναι πως δεν μπορώ να με κοιτάζουν στο στόμα επίμονα όταν τρώω.

 

είχα κάτσει και έτρωγα σήμερα και η γειτόνισα ειχε βγεί στο μπαλκόνι της που βλέπει στο δομάτιο μου και κιριολεκτικά μου μετρούσε τις μπουκές! 5 λεπτά + οχι απλά οτι κοίταζε ..

 

Στο τέλος της πιάνω το μπιφτέκι στο χέρι και της λέω "ΤΙ ΚΟΙΤΑΣ? ΘΕΣ ? ΘΕΣ ? ΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!" και μπήκε μέσα. :mellow:

 

με ενδιαφέρει η εμφάνιση αλλά δεν θα κοιτάξω μεμονωμένα σημεία. το σύνολο.τόσο απλό.

 

πόσο χρονόνε είσαι εσύ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμήθηκα. Αφήνω επίτηδες το λεξικό του Μπαμπινώτη που είναι γκουμούτσα, τέρμα πάνω στη βιβλιοθήκη, ώστε να σκονίζεται. Κι έτσι κάθε φορά που θέλω να τον χρησιμοποιήσω, να φυσάω και να σηκώνεται σκόνη σαν να'ναι παλιό βιβλίο από ταινία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μισω τα πουκαμισα (μιας και αναφερθηκαν) ειναι αβολα δεν μπορω να κουνηθω, τα βυζια μου κινδυνευουν να πεταχτουν εξω,

 

 

720082d1338111948-my-ks-go-this_thread_is_worthless_without_pics.gif

 

:P :P

 

Πλακίτσα κάνω. Μην παρεξηγηθείς. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

washcloud μπορείς να εξηγήσεις, γιατί δε θα ήταν πλακίτσα αν παρακολουθούσε το φόρουμ τα τελευταία χρόνια; Ευχαριστώ.

...διότι veni, vidi, βύζοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...