Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

άραγε το ίδιο πιστεύεις και για τους άντρες με παραμορφωμένα δάχτυλα? εγώ γιατί δεν κοιτάω ποτέ τους άντρες στα πόδια;

 

Δεν μπορεί, κάπου θα τους κοιτάς κι εσύ. Τα πόδια είναι απλά παράδειγμα. See the point?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 465
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομιζω πολλα κοριτσια ηληκιας μεταξυ 22 με 26 την σημερον μερα κοιμουνται παρα πολλες ωρες...

 

 

παιδιά σκυλιά δεν έχουν, αχαϊρευτες είναι... όλη μέρα ξαπλώνουν και το βράδυ κοιμούνται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άραγε το ίδιο πιστεύεις και για τους άντρες με παραμορφωμένα δάχτυλα?

 

...υποθέτεις ότι κοιτάει και τους άντρες στα πόδια; Ξέρεις κάτι που δεν ξέρουμε γι' αυτόν; (Υποννοείς ότι το κιαλάρει το πέδιλο; Ότι την καρφώνει την σαγιονάρα; )

 

εγώ που δεν έχω βάλει ποτέ 12ποντα, τα 2 δεύτερα δάχτυλα μου είναι στραβά.και δεν σκοπεύω να κάνω καμία εγχείρηση κι ας υπάρχουν άντρες που δεν θα με θέλουν για τα δάχτυλα μου. ...α γειά σου. Και να χαίρεσαι για τις ατέλειές σου διότι όποιος πρώτα-πρώτα αυτές ψάχνει να δει για να σ' απορρίψει, χάρη σου κάνει που δεν μπλέκεις μαζί του.

 

 

 

εγώ γιατί δεν κοιτάω ποτέ τους άντρες στα πόδια;

...ε όσο γι' αυτό, γενικά οι άντρες ψάχνουμε για κάτι οπτικά ελκυστικό στις ανατομικές λεπτομέρειες, σε μεγαλύτερο βαθμό απ' ότι οι γυναίκες (κοιτάμε για ομορφιά, ενώ οι γυναίκες γενικά για σημάδια "υγείας" = ρώμη, σιγουριά, επιτυχία, θετικότητα= κορμάρα, αποφασιστικό βλέμμα, σημάδια ευχάριστου χαρακτήρα όπως γέλιο & ομιλητικότητα, σημάδια επιτυχίας όπως ρούχα & αντικείμενα) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ που δεν έχω βάλει ποτέ 12ποντα, τα 2 δεύτερα δάχτυλα μου είναι στραβά.και δεν σκοπεύω να κάνω καμία εγχείρηση κι ας υπάρχουν άντρες που δεν θα με θέλουν για τα δάχτυλα μου.

άραγε το ίδιο πιστεύεις και για τους άντρες με παραμορφωμένα δάχτυλα? εγώ γιατί δεν κοιτάω ποτέ τους άντρες στα πόδια;

 

My dear, προσπαθεις να βγαλεις ακρη για κατι παραξενο μεσα σε ενα τοπικ που ειναι αποκλειστικα για παραξενιες. Αφου ειναι ηδη παραξενα απο μονα τους και το ξερουμε.

Οσο για τους αντρες... πρεπει να απαντησω; :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δικιά μου ιδιοτροπία είναι ο ύπνος, πρέπει να κοιμηθώ στην κυριολεξία 10 ώρες τη μέρα. Αν κοιμηθώ λιγότερες, ακόμα και 8 ας πούμε, νιώθω να νυστάζω όλη μέρα. Στο σπίτι ξέρουν ότι δεν πρέπει ποτέ να με ξυπνάνε. Αν έχω έλλειψη ύπνου για πολλές μέρες, με πιάνει κατάθλιψη, μελαγχολία και βλέπω το ποτήρι μισοάδειο, δεν είμαι ευχαριστημένη από τον εαυτό μου, ούτε από τους άλλους, τα νεύρα μου είναι σπασμένα και νιώθω ότι δεν μπορώ να αντιμετωπίσω με ψυχραιμία τα συναισθήματα μου, όπως φοβίες, ζήλια, ανασφάλεια, η λογική μου είναι εξασθενησμένη, το ίδιο και το ανοσοποιητικό μου.

Γι'αυτό φροντίζω πάντα να κοιμάμαι πολλές ώρες την ημέρα αν και σε κανέναν δεν κάνει καλή εντύπωση (όπως στους γονείς μου για παράδειγμα) προσπάθησα* παρόλαυτα να τους εξηγήσω ότι ο ύπνος είναι ζωτικής σημασίας για μένα.

 

 

Δεν είναι τπτ πάρε Abilify, Zyprexa, Seroquel πρώι βράδυ και θα το ξεπεράσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να φοραω τζιν ή αλλα παντελονια που δεν μπορεις να κουνηθεις

θα φορεσω τζιν μια στο τοσο, οταν θα ξερω οτι θα υπαρχει το προσωπο εκει που θα παω

νομιζω οτι τα αντιπαθω γιατι απο μικρος φοραγα φορμες και σορτσακια σαν αθλητης. με κοστουμια και ετσι δεν εχω κανενα προβλημα, μαρεσουν παρα πολυ κιολας. οπως και το πουκαμισο δεν μου αρεσει. μαλλον γιατι κολλαει οταν ιδρωνεις και ειναι λιγο ανατριχιαστικο. μονο τα λινα μαρεσουν και με προυποθεσεις κιολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μισω τα πουκαμισα (μιας και αναφερθηκαν) ειναι αβολα δεν μπορω να κουνηθω, τα βυζια μου κινδυνευουν να πεταχτουν εξω, δεν μπορω να σηκωσω τα χερια μου, τα κωλομανικια βρισκουν στην κλειδωση του αγκωνα και με πονανε και γενικως νιωθω οτι φοραω 4 νουμερα μικροτερο ρουχο. και τσακαλωνονται ελλεινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μισω τα πουκαμισα (μιας και αναφερθηκαν) ειναι αβολα δεν μπορω να κουνηθω, τα βυζια μου κινδυνευουν να πεταχτουν εξω, δεν μπορω να σηκωσω τα χερια μου, τα κωλομανικια βρισκουν στην κλειδωση του αγκωνα και με πονανε και γενικως νιωθω οτι φοραω 4 νουμερα μικροτερο ρουχο. και τσακαλωνονται ελλεινα.

 

κι αυτα μικρα τα πουλανε μονο εκει που εισαι; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεί, κάπου θα τους κοιτάς κι εσύ. Τα πόδια είναι απλά παράδειγμα. See the point?

 

το θέμα είναι τα πόδια. και δεν με νοιάζει. και χάλια δόντια να έχει πάλι δεν με πειράζει. βλακείες και κόμπλεξ είναι αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...