Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

- Δεν φεύγω πότε από το σπίτι κ δεν κοιμάμαι αν δεν εχω διπλοτσεκαρει όλες τις ηλεκτρικές συσκευές κ πόρτες παράθυρα.

- Δεν αφήνω πότε σβησμένα τσιγάρα στο τασάκι όταν βγαίνω. Τα βάζω σε αλουμινόχαρτο κ τα πετάω στον κάδο απέναντι.

- Δεν βγαίνω πότε με γυναίκα αν δεν εχω να πληρώσω την έξοδο της βραδιάς. Ισχύει τόσο για γκόμενες όσο και φίλες

- Δεν βάζω πότε 10 ευρώ, 20 ευρώ βενζίνη. Πάντα λέω fullαρε το :P

 

Τελειώνει η μπαταρία....θα επανέλθω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 465
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

- Δεν φεύγω πότε από το σπίτι κ δεν κοιμάμαι αν δεν εχω διπλοτσεκαρει όλες τις ηλεκτρικές συσκευές κ πόρτες παράθυρα.

- Δεν αφήνω πότε σβησμένα τσιγάρα στο τασάκι όταν βγαίνω. Τα βάζω σε αλουμινόχαρτο κ τα πετάω στον κάδο απέναντι.

- Δεν βγαίνω πότε με γυναίκα αν δεν εχω να πληρώσω την έξοδο της βραδιάς. Ισχύει τόσο για γκόμενες όσο και φίλες

- Δεν βάζω πότε 10 ευρώ, 20 ευρώ βενζίνη. Πάντα λέω fullαρε το :P

 

Τελειώνει η μπαταρία....θα επανέλθω :P

μια φορα χωρις μπαταρια βγαινεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζα οτι δεν ειχα πολλες παραξενιες, αλλα εχω διαβασει τοσα εδω που ισχυουν και για μενα που εχω αρχισει να ανησυχω

 

 

Δεν μπορω να βλεπω τηλεφωνο με μπλεγμενο καλωδιο. Πολλοι ανθρωποι ασυναισθητα οταν μιλανε κανουν το ακουστικο κυκλους με αποτελεσμα μετα απο λιγες συνομιλιες να μπλεκεται ασχημα.

Για καποιο λογο το θεωρουν παραξενια οτι καθομαι και το φτιαχνω αλλα οχι το γεγονος οτι ποτε εκεινοι δεν κανουν το ιδιο ακομα και οταν φανερα πλεον τους εμποδιζει στη χρηση της συσκευης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από μωρό, πριν κοιμηθώ, τρίβω το στρίφωμα της κουβέρτας με τον αντίχειρα και το δείκτη. α και μερικές φορές είμαι λίγο παρανόιντ πάροτ

 

Εγώ από μικρός στρίβω τις 2 γωνίες της μαξιλαροθήκης!!Βάζω τον αντίχειρα προς τα μέσα βασικά! Τις περισσότερες τις έχω τρυπήσει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο EPIC topic ρε φιλε :D

Και πανω που θα ρωταγα αν ημουν ο μονος που δεν εχει κανενα (:P) θυμηθηκα οτι οταν εστω και να μυρισω καρμποναρα,εχω ταση για εμετο στο δευτερολεπτο! Επισης εχω το προβλημα του Sheldon Cooper, δεν υπαρχει περιπτωση να αφησω καποιον να κατσει στην θεση μου οταν καθομαστε να δουμε ταινια η να συζυτησουμε.. Θα του τα κανω Κατακοκκινα μεχρι να σηκωθει..Its MY spot O_O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορω να "αδειασω" (ειδατε διακριτικοτητα ε; δεν ειπα "χεσω") με τιποτα σε ξενη τουαλετα!!

Με τιποτα ομως!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

ειναι μεχρι να πας στρατο :P και εγω το ειχα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν φεύγω απο το σπίτι η το γραφείο, πρεπει να ελεγξω 702 φορές (που λέει ο λόγος) ότι πράγματι κλειδωσα. Θα πιάσω το μανταλο και θα το στριβω μέχρι να βεβαιωθω ότι είναι κλειστει η πόρτα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...