Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν πίνω ποτό εκτός από πατροπαράδοτο οίνο και κάποια άλλα όπως ρετσίνα,σουμάδα και μερικά άλλα.

Δεν είναι παράξενο να πάς βολτα με το αυτοκίνητο και να καις έτσι την βενζίνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πίνω ποτό εκτός από πατροπαράδοτο οίνο και κάποια άλλα όπως ρετσίνα,σουμάδα και μερικά άλλα.

Δεν είναι παράξενο να πάς βολτα με το αυτοκίνητο και να καις έτσι την βενζίνη;

νομιζω πως οχι. και γω το κανω και το θεωρω και φυσιολογικο. ειδικα αν σου αρεσει να οδηγας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πίνω ποτό εκτός από πατροπαράδοτο οίνο και κάποια άλλα όπως ρετσίνα,σουμάδα και μερικά άλλα.

Δεν είναι παράξενο να πάς βολτα με το αυτοκίνητο και να καις έτσι την βενζίνη;

 

παραξενο θα ηταν αν πηγαινες να κανεις την βολτα σου με τα ποδια αντι με το αυτοκινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν γουσταρω τα μανιτάρια.οποτε τα πετυχαίνω σε φαι κανω "ψαρεμα" μεχρι να εξαφανίσω και το τελευταιο..δεν χαλαει ιδιαιτερα η γευση τους αλλα η ιδεα και μονο οτι ειναι μανιτάρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως οταν περπαταω με αλλον/αλλη στο δρομο θελω να ναι απο την αριστερη πλευρα μου αλλιως με πιανουν τα χωροταξικα μου καμμια φορα

αυτο το παθαινω και γω...αντιθετα βεβαια , θελω οποιος περπαταει μαζι μου να ειναι απο τη μεσα πλευρα του δρομου.

φαση ανασφαλεια μη και πηδηξει μεσα στο δρομο , υποσυνειδητα.

 

επισης οι ζωνες στο αυτοκινητο...δε ξεκιναμε αμα δεν φορανε ολοι ζωνες. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το παθαινω και γω...αντιθετα βεβαια , θελω οποιος περπαταει μαζι μου να ειναι απο τη μεσα πλευρα του δρομου.

φαση ανασφαλεια μη και πηδηξει μεσα στο δρομο , υποσυνειδητα.

 

 

Δεν με νοιαζει μεσα ή εξω πλευρα οταν περπαταω (ουτως η αλλως συνηθως στο δρομο περπαταω οχι στο πεζοδρομιο) αλλα να τον/την εχω στα αριστερα...

 

Παρολα αυτα γενικα σε μεγαλες παρεες κλπ οταν καθομαστε προτιμω να μαι οσο προς τα εξω γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...