Προς το περιεχόμενο

Πανελλήνιες 2012


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αχ ρε αοδε!χιλιες φορες καλυτερο και ποιο ευκολο απο κατι αλλα ακαταλαβίστικα τουβλα που μου εχουν τυχει στη σχολη..κουραγιο σε οσους δίνουν. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω κάνει τη μαλακία να μην το βγάλω' date=' ακόμη... Θα κόψω καμιά σελίδα για τη τσέπη.

Συμπάσχω λοιπόν, εμπράκτως....

 

εδιτ: Αν σου έχουν δώσει καθηγητές κτλ τίποτα πιο sos(που έχουν καιρό να πέσουν κτλ) ρίξτα μία και από εδώ :)[/quote']

 

Η επικοινωνια ολη σχεδον!παθητικη ακροαση,ενεργητικη ακροαση,εμποδιο επικοινωνιας διαφορετικων αντιληψεων,υπερευαισθησια.επειτα η εφαρμογη του management σε διαφορετικες χωρες.αυτα ειναι "καλα" κομματια..α και η γλωσσα του σωματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επικοινωνια ολη σχεδον!παθητικη ακροαση,ενεργητικη ακροαση,εμποδιο επικοινωνιας διαφορετικων αντιληψεων,υπερευαισθησια.επειτα η εφαρμογη του management σε διαφορετικες χωρες.αυτα ειναι "καλα" κομματια..α και η γλωσσα του σωματος.

Ευτυχώς ξέρω τα περισσότερα.

 

Ευχαριστώ :)

 

Edit: Που θέλεις να μπεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επικοινωνια ολη σχεδον!παθητικη ακροαση,ενεργητικη ακροαση,εμποδιο επικοινωνιας διαφορετικων αντιληψεων,υπερευαισθησια.επειτα η εφαρμογη του management σε διαφορετικες χωρες.αυτα ειναι "καλα" κομματια..α και η γλωσσα του σωματος.

 

 

 

picard_WTF_is_this_shit-s300x266-70964-580.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/447322-%cf%80%ce%b1%ce%bd%ce%b5%ce%bb%ce%bb%ce%ae%ce%bd%ce%b9%ce%b5%cf%82-2012/page__view__findpost__p__4767445

 

Με 15 είμαι ευχαριστημένος. Ας ελπίζουμε να πέσουν θύματα επιτηρητές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπερδεμένος ειναι ευκολο μαθημα

ειχα γραψει μεσα σε 20 λεπτα ολα τα θεματα και ειχα παρει 20.(πριν 5 χρονια αλλα νταξει :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπερδεμένος ειναι ευκολο μαθημα

ειχα γραψει μεσα σε 20 λεπτα ολα τα θεματα και ειχα παρει 20.(πριν 5 χρονια αλλα νταξει :P)

 

πριν 5 χρονια και εγω ειχα γραψει 14 με χλιαρο διαβασμα (πιανεις ανετα τα τζοκερ και τα προπολαθος) (σωστο-λαθος κ πολλαπλης εννοω :P) . Αν εννοεις του 2007 ,ηταν βατά κατα την αποψη μου τα θεματα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπερδεμένος ειναι ευκολο μαθημα

ειχα γραψει μεσα σε 20 λεπτα ολα τα θεματα και ειχα παρει 20.(πριν 5 χρονια αλλα νταξει :P)

Είναι το πιο δύσκολο μάθημα. Χωρίς αυτό και κάθε βδομάδα έγραφα πανελλήνιες.

 

Δεν έχω διαβάσει αρκετά για.... διάφορους λόγους. Υπάρχουν κομμάτια που δεν ξέρω καν. Φυσικά στόχευα να γράψω μαθηματικά(που ήταν μάλλον το ατού) αλλά έκανα μαλακία και τώρα τρέχω. 5 μόρια παραπάνω στα μαθηματικά κάνουν σημαντική διαφορά με 1.3 συντελεστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε για το πιο σιγουρο μαθημα φιλε.Στα αλλα οσο και να διαβασεις κατι μπορεις να χασεις.Στο αοδε αν το διαβασες καλα μες τη χρονια εχεις ενα στανταρ βαθμο.Και πιστεψε με στο πανεπιστημιο θα εχεις πολυ περισσοτερα να παπαγαλισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς ξέρω τα περισσότερα.

 

Ευχαριστώ :)

 

Edit: Που θέλεις να μπεις;

 

Τελειωσα την διοικηση.τωρα κανονιζω ποτε θα ψησει ο πατερας μου για να του δωσω τα προσαναματα.σκατομαθημα κωλομαθημα σιχαθηκα την ζωη μου εχασα πανω απο 10 ωρες απο την ζωη μου για αηδιες!και τι μου εμεινε?νευρα...αν αυριο δεν γραψω 100,ε δεν παω να δωσω αεππ.

 

Σε τμημα πληροφορικης θελω να παω,εχω 2 στο μιαλο μου,οποιο κατσει πρωτο στο μηχανογραφικο.αρα θα σου πω τον σεπτεμβριο τελικα που θα παω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...