Προς το περιεχόμενο

HD βιντεοκαμερα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια. Θελω ναγορασω μια HD βιντεοκαμερα τωρα που γεννιεται η κορη μου να τις φτιαξω album να χει να με θυμαται πρωτου μεινω απο κανα εγκεφαλικο:-p

 

Βλεπω καποιες με 200ευρω... τι λιγοτερο εχουν απο καποιες αλλες που κανουν τα διπλασια λεφτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπτικο ζουμ, αναλυση ισως, fps, απουσια στερεοφωνικού ήχου και αλλα

ότι πληρώνεις παίρνεις και παντα αναλογα με τις αναγκες σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kαμια καλη προταση στα 300...;;

 

το μονα που θελω ειναι ναχει καλη αναλυση High definition, ναχει σεβαστο οπτικο ζουμ και τελος να γραφει καλα τη νυχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

φίλε μου καταρχάς σου εύχομαι τα καλύτερα για την κορούλα σου και την οικογένεια σου.

 

πάμε σε αυτά που σε ενδιαφέρουν :επειδή είμουνα και εγώ σε ένα δίλημμα για αγορά νέας μιας και την παλιά την πούλησα ο βλάκας! να σου πω την γνώμη μου αυτό που κατάλαβα είναι ότι η δίνεις παραπάνω από 400+ και παίρνεις κάποια σχετικά καλή

όχι όμως τόσο καλή που περιγράφης ή πάρε μια απλή με λίγα χρήματα να κάνεις την δουλειά σου.

(αυτά που ζητάς είναι όλα!!!)

το μονα που θελω ειναι ναχει καλη αναλυση High definition, ναχει σεβαστο οπτικο ζουμ και τελος να γραφει καλα τη νυχτα.

μετά το μόνο που μένει είναι ο ήχος ο οποίος έχει γίνει μια μικρή πρόοδο στα καινούργια μοντέλα τα άλλα με 200-250 είναι πάνω κάτω ίδια

 

πάρε κάτι που θα σου αρέσει θεωρώ πολύ δύσκολο να βρεις κάποια να τραβάει καλά την νύχτα δεν ξέρω άμα βοήθησα...αυτά βέβαια αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος αλλά μιλάω εκ πήρας γιατί εγώ πήρα μια jvc και βγήκε πατάτα μεγάλη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...