Προς το περιεχόμενο

password sto debian


Mossy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ειμαι νεος χρηστης. τεσπα εκανα ενα φορματ για να βαλω λινυχ τα οποια δεν ειχα δοκιμασει ποτεε. μολις το εκανα και μετα μ ζηταει ονομα χρηστη και κωδικο οταν φτανει στην αρχικη οθονη. μπορει να μ πει καποιος τι θα βαλω εκει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο λυθικε φιλε σε ευχαριστω. αν μπορεις να μου πεις με τους drivers τι μπορω να κανω γιατια δεεν κσερω πως και απο που να τους κατεβασω. ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το wifi και ο ηχος

 

Τα περισσότερα συνήθως δουλεύουν εξ' αρχής. Τι δεν σου λειτουργεί για να δούμε τι μπορεί να γίνει;

το wifi και ο ηχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα να το μαθω. δεν ειμαι τοσο ασχετος δεν κατεχω απο λινυχ απλα. πρεπει να δωσω εντολες στο τερματικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς τι διανομή έχεις βάλει; Και ναι λογικά θα πρέπει να παίξεις με terminal. Πέραν αυτού το να ξεκινήσεις με μια εύκολη διανομή δεν σημαίνει οτι είσαι άσχετος. Όλοι ξεκινάμε από τα βασικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς τι διανομή έχεις βάλει; Και ναι λογικά θα πρέπει να παίξεις με terminal. Πέραν αυτού το να ξεκινήσεις με μια εύκολη διανομή δεν σημαίνει οτι είσαι άσχετος. Όλοι ξεκινάμε από τα βασικά.

debian 6.0.4 εχω εχεις να μου προτινεις τιποτα για να με βοηθησεις. αλλη εκδοση δεν μπορω να βαλω τωρα γτ δεν πιανει ιντερνετ και πρεπει να το κατεβασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικά το ubuntu παίζει καλύτερα μπάλα με καινούριο hardware απ'το debian stable.

και παρέχει κάποιες ευκολίες και ανέσεις που ωφελούν όλους τους χρήστες, ανεξαρτήτως γνώσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...