Προς το περιεχόμενο

Νομική εξίσωση ομοφυλοφιλικών σχέσεων, gay γάμος και τέτοια


htps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα σου πω κατι πολυ απλο οι γκει υπηρχαν απο πολυ παλια στον κινηματογραφο και την τηλεοραση αλλα ηταν με ωραιο τροπο και εβγαζαν γελιο, πχ ο μπεζος σαν γιαννης στους απαραδεκτους και ετσι σιγα σιγα ο κοσμος τους συμπαθησε και εφυγε απο το ταμπου.

 

Όντως έφυγε το ταμπού, δε βλέπεις πουθενά ομοφοβικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Τι ακριβως σε αηδιαζει ?

λογικά ο ρατσισμός...

 

κακά τα ψέματα Odin, άνετα το 1900 θα σε έκοβα να λες τα ίδια για τους μαύρους, γιατί όχι και για την ψήφο στις γυναίκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως έφυγε το ταμπού, δε βλέπεις πουθενά ομοφοβικούς.

Υπαρχουν αλλα πολυ λιγοτεροι απο οτι παλιοτερα καποτε μην ξεχνας αν ησουν γκει σε πηγαιναν στο τμημα σε εκανα ρεζιλι, παιρναν τηλεφωνο τους δικου σου και αυτοι πεταγαν απο το σπιτι.

 

Ευτηχως αυτες οι εποχες δεν υπαρχουν πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλιοτερα καποτε μην ξεχνας αν ησουν γκει σε πηγαιναν στο τμημα σε εκανα ρεζιλι,

κ το 2009 έγινε αυτό σε επιχείρηση της ΕΛ.ΑΣ σε στέκια γκέι cruising. Βλέπε συνήγορος του πολίτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά ο ρατσισμός...

 

κακά τα ψέματα Odin, άνετα το 1900 θα σε έκοβα να λες τα ίδια για τους μαύρους, γιατί όχι και για την ψήφο στις γυναίκες...

Ασε φιλε οι μαυροι δεν εχουν καμια σχεση με τους γκει ειναι μια ομαδα ανθρωπων που περασαν πολυ δυσκολα και ακομα παιρνανε και οπως ειχε πει ενας φιλος αυτοι και να ηθελαν δεν μπορουσαν να κρυψουν οτι ειναι μαυροι.

 

Τωρα σε αυτα που λεω ειναι η γνωμη μου πιστευω οτι οι ανθρωποι γενικα δεν μπορουν να δεχθουν μια αληθεια ομω οποτε πρεπει να τους το λες με τροπο.

 

κ το 2009 έγινε αυτό σε επιχείρηση της ΕΛ.ΑΣ σε στέκια γκέι cruising. Βλέπε συνήγορος του πολίτη

Ναι ομως τοτε ολοι οι κοινωνια ελεγε ειδες το που@#@ τον πιασαν να φιλιετε τωρα ομως υπαρχουν πολλες φωνες που λενε για καταπατηση δικαιωματων και κανουν διαφορες ενεργειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν αλλα πολυ λιγοτεροι απο οτι παλιοτερα καποτε μην ξεχνας αν ησουν γκει σε πηγαιναν στο τμημα σε εκανα ρεζιλι, παιρναν τηλεφωνο τους δικου σου και αυτοι πεταγαν απο το σπιτι.

 

Ευτηχως αυτες οι εποχες δεν υπαρχουν πια.

 

Το ότι είναι λιγότεροι δε σημαίνει πως είναι λίγοι. Όσο για το αν τους πετάνε οι δικοί τους απ'τα σπίτια τους, θυμήσου τι έγραφε ο No limit πριν καμιά βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι είναι λιγότεροι δε σημαίνει πως είναι λίγοι. Όσο για το αν τους πετάνε οι δικοί τους απ'τα σπίτια τους, θυμήσου τι έγραφε ο No limit πριν καμιά βδομάδα.

Πιστευω πως ειναι πολυ λιγοτεροι , τι εγραφε δεν το διαβασα εχεις λινκ να μην ψαχνω στο νημα που ειναι τεραστιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ασε φιλε οι μαυροι δεν εχουν καμια σχεση με τους γκει ειναι μια ομαδα ανθρωπων που περασαν πολυ δυσκολα και ακομα παιρνανε και οπως ειχε πει ενας φιλος αυτοι και να ηθελαν δεν μπορουσαν να κρυψουν οτι ειναι μαυροι.

 

Τωρα σε αυτα που λεω ειναι η γνωμη μου πιστευω οτι οι ανθρωποι γενικα δεν μπορουν να δεχθουν μια αληθεια ομω οποτε πρεπει να τους το λες με τροπο.

αυτό το λες τώρα, για αυτό λέω ότι το 1900 θα έλεγες διαφορετικά πράγματα...

 

όπως κι αν πχ είχες γεννηθεί το 2100 θα είχες διαφορετική άποψη για τους gay...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέψου να χαλάσει η tv στον redodin, δεν θα έχει να μας λεει παραδειγματα

Την tv την εχω κλειστει εδω και κανα χρονο μονο τωρα με το παγκοσμιο του στοιβου την ανοιξα τωρα πιανει παλι σκονη.

Υ.Γ

Μην φοβασαι ομως υπαρχει και η web tv  :mrgreen: 

 

αυτό το λες τώρα, για αυτό λέω ότι το 1900 θα έλεγες διαφορετικά πράγματα...

 

όπως κι αν πχ είχες γεννηθεί το 2100 θα είχες διαφορετική άποψη για τους gay...

Δεν νομιζω ετσι πιστευω γενικα με τις "αδυναμες" ομαδες τα τελευταια χρονια τα παω αρκετα καλα.

Μπορει να μην το πιστευεις αλλα ειμαι απο τους λιγους που σεβομαι αρκετα τους αλλους πχ αν βρω καποιον "μαυρο" να πουλαει cd δεν θα του κανω παζαρια γιατι ξερω οτι βγαζει μεροκαματο αν λοιπον μου πει 5 ευρω τοσα θα του δωσω.

 

Τωρα για τους γκει που λες δεν εχω πει τιποτα κακο απλα διαφωνω αλλα τους αποδεχομαι σαν ατομα αντιθετα μερικοι εδω μεσα πολυ προχωρημενοι και καλα μιλανε με πολυ απαξιωτικο και προσβλιτικο τροπο απεναντι μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα για τους γκει που λες δεν εχω πει τιποτα κακο απλα διαφωνω αλλα τους αποδεχομαι σαν ατομα αντιθετα μερικοι εδω μεσα πολυ προχωρημενοι και καλα μιλανε με πολυ απαξιωτικο και προσβλιτικο τροπο απεναντι μου.

Μα δεν θα έπρεπε να τίθεται καν θέμα συμφωνίας - διαφωνίας. Δεν είναι κάτι που πρέπει να μας αφορά. Το μόνο που μας αφορά είναι η στέρηση των δικαιωμάτων που έπρεπε έχουν ως πολίτες αυτής της χώρας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...