Προς το περιεχόμενο

Νομική εξίσωση ομοφυλοφιλικών σχέσεων, gay γάμος και τέτοια


htps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ηταν ανδρικη πορνη απλα εκανε καποιες υποχωρησεις οπως θα εκανε και μια γυναικα με τον προισταμενο της, ο λογος φυσικα που το εκανε ηταν γιατι ετσι ειναι περασμενο.

 

Στις τσόντες τα λεσβιακά κομπλέ όμως ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις τσόντες τα λεσβιακά κομπλέ όμως ε.

Εμενα δεν μου πολυ αρεσουν προτιμω πιο raw πραγματα :P

Τωρα στα σοβαρα οντως τα λεσβιακα ειναι πιο αποδεκτα γιατι αφορα γυναικες και υπαρχουν πολλες εξηγησεις για αυτο

 

 

Οι τσόντες είναι τσόντες. Ταινίες. Πως δεχόμαστε το time travel για παράδειγμα. :P

ασε μια φορα πηγα στο κομμωτηριο ηταν μεσα η κομμωτρια και δυο πελατησες, τον πεταξα εξω και δεν μου πηραν πιπα .

τελικα μεγαλο ψεμα οι τσοντες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά από την κουβέντα των προηγούμενων σελίδων κατάλαβα οτι υπάρχει κι άλλος που θεωρεί το Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο εξαιρετική σειρά όπως κι εγώ. B)

 

Πάντως ένας τύπος που υποστήριζε από τη δεκαετία του 70 οτι υπάρχει θεραπεία για τους ομοφυλόφιλους, ομολόγησε πρόσφατα πως είναι ο ίδιος gay. :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε 'συ redodin ξέρεις τι γίνεται; Θα μπορούσαμε να σου φέρνουμε επιχειρήματα για τα επόμενα 5 χρόνια, αλλά δεν είσαι ανοιχτός να ακούσεις οπότε δεν έχει και νόημα. Έχεις τις απόψεις σου, οι οποίες είναι και παγιωμένες - σε λίγο θα μας πεις ότι υπάρχει και θεραπεία για τους gay. 

Οχι δεν υπαρχει αλλα αν ενα παιδι αμφιταλαντευεται και του περασεις λαθος προτυπα μπορει να κανει τι λαθος επιλογη.

Ακομα δεν εχουμε ερθει σε καποιο κοινο σημειο επαφης, αν θες να συνεχισουμε την κουβεντα ευχαρηστηση μου και που ξερεις μπορει τελικα καπου να συμφωνησουμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα.

Λογικο δεν ειναι ? Το πεος εχει μεγαλυτερη ισχυ απο οτι το αιδοιο  και δεν το λεω ρατσιστικα, οταν λοιπον βλεπεις το "ισχυρο" φιλο σε περιπτυξεις δεν σου καθεται ωραια.

 

Τελικά από την κουβέντα των προηγούμενων σελίδων κατάλαβα οτι υπάρχει κι άλλος που θεωρεί το Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο εξαιρετική σειρά όπως κι εγώ. B)

 

Πάντως ένας τύπος που υποστήριζε από τη δεκαετία του 70 οτι υπάρχει θεραπεία για τους ομοφυλόφιλους, ομολόγησε πρόσφατα πως είναι ο ίδιος gay. :ph34r:

Ναι αλλα εγω ειμαι ιδιαιτερη περιπτωση γιατι μου αρεσε και το Dr Roulis :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν υπαρχει αλλα αν ενα παιδι αμφιταλαντευεται και του περασεις λαθος προτυπα μπορει να κανει τι λαθος επιλογη.

 

Ποια είναι η λάθος επιλογή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...