Προς το περιεχόμενο

Νομική εξίσωση ομοφυλοφιλικών σχέσεων, gay γάμος και τέτοια


htps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις τραβήξει πόσες σελίδες αυτό το νήμα παριστάνοντας το μαλάκα και θα πεις στον άλλον ότι επαναλαμβάνεται;

Η παιδεραστία δεν περιλαμβάνει συναίνεση στη πλειοψηφία των περιπτώσεων και θα σου πρότεινα να κόψεις για λίγο τις λογικές κωλοτούμπες και να κοιταχτείς λιγάκι γιατί σου'χω νέα.

Η παιδεραστια δεν περιλαμβανει συναινεση επειδη το λες εσυ? Στοιχεια εχεις?

 

Το ποιος ειναι homophobic φαινεται απτο γεγονος οτι πας να μου το χτυπησεις ως προσβολη, υπονντας οτι ειμαι gay. Εσυ εισαι αυτος που το να εισαι gay το θεωρεις προσβολη λοιπον. Μπραβο αγορι μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδες εγω ξερω οτι σε λιγο πρεπει να σηκωθω να κανω καφε και να παω δρομολογιο..

 

Τετοιο γαμιση δεν ματαδα σε αυτην την ζωη...

 

Ολα τ'αλλα ειναι μια χαρα..

 

Υπαρχει χωρος για ολους σε αυτην την ζωη.(αναφερομαι μονο στους γκεη) ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παιδεραστια δεν περιλαμβανει συναινεση επειδη το λες εσυ? Στοιχεια εχεις?

 

http://www.nspcc.org.uk/Inform/research/findings/howsafe/indicator04_wdf95542.pdf

 

21 χιλιάδες καταγεγραμμένες κακοποιήσεις στην Αγγλία.

Σε βολεύει το πρόσφατο με τον Αλβανό και τη 13χρονη αλλά λίγο δύσκολο να ξεπεράσουν σε πλήθος τα ρομάντζα που περιγράφεις το παραπάνω νούμερο.

 

Το ποιος ειναι homophobic φαινεται απτο γεγονος οτι πας να μου το χτυπησεις ως προσβολη, υπονντας οτι ειμαι gay. Εσυ εισαι αυτος που το να εισαι gay το θεωρεις προσβολη λοιπον. Μπραβο αγορι μου :)

Ενημερωτικά το παρέθεσα. Παρ'το όπως θες, παρ'το όπως σε βολεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τι γράφετε;Δεν  θα γίνει πόλεμος μεταξύ των γκέι και των στρέιτ.Και επειδή εγώ άνοιξα την αντιπαράθεση θέλω να πω κατηγορηματικά για ακόμα μία φορά ότι δεν έχω τίποτα εναντίον των γκέι αρκεί να μην είναι ο γιος μου τέτοιος ή αν είναι ας πάει στην ευχή της Παναγίας αλλά έξω από το σπίτι μου.Επίσης όπως έγραψα σε άλλο post η ομοφυλοφιλία που εκδηλώνεται στο ζωικό βασίλειο λόγω των αποκλίσεων των σεξουαλικών προτιμήσεων που υφίσταντο από την φύση, δεν έχουν καμία σχέση με το υπερβολικά  ασκούμενο ποσοστό ομοφυλοφιλικής συμπεριφοράς στον άνθρωπο που υπάρχει λόγο  και της μόδας.Αυτό δεν σημαίνει ότι η ομοφυλοφιλία δεν υπάρχει στην φύση.Αυτό που λέω και δεν κάνω πίσω είναι ότι οι άνθρωποι το έχουμε παραχέσει.Οι περισσότεροι ασκούν την ομοφυλοφιλία στις δυτικές χώρες λόγω προτύπων και μόδας.Ελάχιστοι είναι αυτοί που έχουν ομοφυλοφιλική συμπεριφορά λόγω dna.Οι υπόλοιποι ακολουθούν μόδες και πρότυπα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταξύ μας αυτό οφείλεται σε μένα.τον ένα χρόνο που χα γραμμένο το ινσο κ έλειπα είχαν γίνει 20 πόστ στο νήμα κ για 9 μήνες δεν είχε γίνει μισό πόστ μέχρι που επανήλθα.Επειδή κυριώς εγώ κρατώ το νήμα ζωντανό είναι 169 σελίδες κ θα φτάσει 1069 όσο είμαι εδώ.

ναρκισσισμός στο -69%, όχι μαλακίες!

 

Το πιέρος δε, δεν υπάρχει εδω και καιρο, έχει πάρει άλλο μαγαζι την θέση του το οποίο έχει λιγοστούς θαμώνες

Πότε έκλεισε ο ναός;; :P

 

Καλά τι γράφετε;Δεν  θα γίνει πόλεμος μεταξύ των γκέι και των στρέιτ.Και επειδή εγώ άνοιξα την αντιπαράθεση θέλω να πω κατηγορηματικά για ακόμα μία εν έχω τίποτα εναντίον των γκέι αρκεί να μην είναι ο γιος μου τέτοιος ή αν είναι ας πάει στην ευχή της Παναγίας αλλά έξω από το σπίτι μου.

 

Μπράβο νο λιμιτς. Αν δηλαδή το παιδί σου προκύψει gay εσύ θα βάλεις τον εγωισμό και την "ιδεολογία" σου ΠΑΝΩ από την αγάπη για το ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ και θα τον διώξεις από το σπίτι.. Συγχαρητήρια που αναπαράχθηκες και που πιθανότατα θα γαλουχήσεις άλλη μία γενιά που θα θέτει διακρίσεις ανάμεσα στους ανθρώπους.

 

 

 

Κατα τ'αλλα στις λίγες σελίδες που διάβασα πιστεύω πως η παράνοια καλά κρατεί! Γενικά μιλάω και όχι μόνο στα LGBT θέματα.. Ειναι διασκεδαστικό πάντως, ξεχνάς για λίγο τα προβλήματά σου βρε παιδάκι μου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναρκισσισμός στο -69%, όχι μαλακίες!

 

Πότε έκλεισε ο ναός;; :P

 

 

Μπράβο νο λιμιτς. Αν δηλαδή το παιδί σου προκύψει gay εσύ θα βάλεις τον εγωισμό και την "ιδεολογία" σου ΠΑΝΩ από την αγάπη για το ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ και θα τον διώξεις από το σπίτι.. Συγχαρητήρια που αναπαράχθηκες και που πιθανότατα θα γαλουχήσεις άλλη μία γενιά που θα θέτει διακρίσεις ανάμεσα στους ανθρώπους.

 

 

 

Κατα τ'αλλα στις λίγες σελίδες που διάβασα πιστεύω πως η παράνοια καλά κρατεί! Γενικά μιλάω και όχι μόνο στα LGBT θέματα.. Ειναι διασκεδαστικό πάντως, ξεχνάς για λίγο τα προβλήματά σου βρε παιδάκι μου!!

Ναι και φυσικά μπράβο μου καθότι είμαι πεπεισμένος ότι την σεξουαλική του προτίμηση δεν θα την κάνει λόγω γενετικής προδιάθεσης(αυτό είναι εξαιρετικά σπάνιο κατά την γνώμη μου) αλλά λόγω μόδας.Sorry που δεν θα ανεχτώ τα καπρίτσια του κανακάρη να καταρρακώσουν και την υπόλοιπη οικογένεια.Τέτοιες μόδες μακριά από το σπίτι μου.Τόσο απλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και φυσικά μπράβο μου καθότι είμαι πεπεισμένος ότι την σεξουαλική του προτίμηση δεν θα την κάνει λόγω γενετικής προδιάθεσης(αυτό είναι εξαιρετικά σπάνιο κατά την γνώμη μου) αλλά λόγω μόδας.Sorry που δεν θα ανεχτώ τα καπρίτσια του κανακάρη να καταρρακώσουν και την υπόλοιπη οικογένεια.Τέτοιες μόδες μακριά από το σπίτι μου.Τόσο απλά!

 

Με λίγα λόγια μας λες ότι εν δυνάμει είμαστε όλοι gay αφού άνετα λόγω μόδας θα μπορούσαμε να τον αρπάξουμε λίγο; Ή κάποιοι είναι πιο άντρες από τους άλλους ώστε να μην τους περνάει καν από το μυαλό το να δώσουν τον κώλο τους για μια δουλειά (για παράδειγμα). Εσύ σε ποια κατηγορία πιστεύεις ότι ανήκεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγα λόγια μας λες ότι εν δυνάμει είμαστε όλοι gay αφού άνετα λόγω μόδας θα μπορούσαμε να τον αρπάξουμε λίγο; Ή κάποιοι είναι πιο άντρες από τους άλλους ώστε να μην τους περνάει καν από το μυαλό το να δώσουν τον κώλο τους για μια δουλειά (για παράδειγμα). Εσύ σε ποια κατηγορία πιστεύεις ότι ανήκεις; 

Έχω αναλύσει το σκεπτικό μου  σε τουλάχιστον 30 post μέχρι τώρα.Πιστεύεις ότι χρήζει περαιτέρω ανάλυση από μέρους μου;.Άσε (τρόλαρε) ρώτα κανέναν άλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και φυσικά μπράβο μου καθότι είμαι πεπεισμένος ότι την σεξουαλική του προτίμηση δεν θα την κάνει λόγω γενετικής προδιάθεσης(αυτό είναι εξαιρετικά σπάνιο κατά την γνώμη μου) αλλά λόγω μόδας.Sorry που δεν θα ανεχτώ τα καπρίτσια του κανακάρη να καταρρακώσουν και την υπόλοιπη οικογένεια.Τέτοιες μόδες μακριά από το σπίτι μου.Τόσο απλά!

 

Έτσι είναι ρε φίλε. Αυτή η μόδα μας έχει καταστρέψει, πάνε και φοράνε γόβες louboutin και τον παίρνουν επειδή το βγάλανε εξώφυλλο στη vogue.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είναι ρε φίλε. Αυτή η μόδα μας έχει καταστρέψει, πάνε και φοράνε γόβες louboutin και τον παίρνουν επειδή το βγάλανε εξώφυλλο στη vogue.

Εντάξει ρε YiN είναι δηλαδή μου λες περισσότερο πιθανό να έχει υποστεί ένα τόσο μεγάλο μέρος του πληθυσμού μετάλλαξη και μάλιστα την τελευταία 20ετία! Και είμαι λάθος εγώ που λέω ότι η έξαρση στις δυτικές κοινωνίες είναι λόγω προτύπων και προβολής τέτοιου είδους ινδαλμάτων.Μα και αυτό μπουρδέλο το D.N.A τι έπαθε τα τελευταία 20 χρόνια και άλλαξε τόσο πολύ ώστε να παράγει σε τέτοιο βαθμό και τρίτο φύλο;"Θα μπορούσε να είναι ακριβώς έτσι η απάντηση μου μόνο για να σε τρολάρω¨"Πιστεύεις πραγματικά ότι έχουμε τέτοια δραστική αλλαγή στον γενετικό μας κώδικα τόσο μεγάλη που να έχει γεμίσει ο τόποςL.G.T.B και μάλιστα  αυτήν μάλιστα να λαμβάνει χώρα την τελευταία 20ετία;.Μην μου λες ότι πριν κρυβόταν πάρε παράδειγμα από τον κύκλο σου πόσους γκέι ήξερες πριν 20 χρόνια και πόσους τώρα.Είσαι μορφωμένη και έξυπνη κοπέλα και έχεις και τον luci δίπλα σου με τρομερές γνώσεις,σίγουρα θα ξέρεις ότι οι μεταλλάξεις σε τόσο μεγάλους και πολύπλοκους οργανισμούς συμβαίνουν πάρα πολύ αραιά και σπάνια ειδικά όταν είναι ομαδικές και όχι ατομικές και σίγουρα πάντως δεν συμβαίνουν όταν μας "βολεύει"για να αναπτύξουμε το όποιο επιχείρημα.Από μένα τέλος ότι είχα να πω για το θέμα το είπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε YiN είναι δηλαδή μου λες περισσότερο πιθανό να έχει υποστεί ένα τόσο μεγάλο μέρος του πληθυσμού μετάλλαξη και μάλιστα την τελευταία 20ετία! Και είμαι λάθος εγώ που λέω ότι η έξαρση στις δυτικές κοινωνίες είναι λόγω προτύπων και προβολής τέτοιου είδους ινδαλμάτων.Μα και αυτό μπουρδέλο το D.N.A τι έπαθε τα τελευταία 20 χρόνια και άλλαξε τόσο πολύ ώστε να παράγει σε τέτοιο βαθμό και τρίτο φύλο;"Θα μπορούσε να είναι ακριβώς έτσι η απάντηση μου μόνο για να σε τρολάρω¨"Πιστεύεις πραγματικά ότι έχουμε τέτοια δραστική αλλαγή στον γενετικό μας κώδικα τόσο μεγάλη που να έχει γεμίσει ο τόποςL.G.T.B και μάλιστα  αυτήν μάλιστα να λαμβάνει χώρα την τελευταία 20ετία;.Μην μου λες ότι πριν κρυβόταν πάρε παράδειγμα από τον κύκλο σου πόσους γκέι ήξερες πριν 20 χρόνια και πόσους τώρα.Είσαι μορφωμένη και έξυπνη κοπέλα και έχεις και τον luci δίπλα σου με τρομερές γνώσεις,σίγουρα θα ξέρεις ότι οι μεταλλάξεις σε τόσο μεγάλους και πολύπλοκους οργανισμούς συμβαίνουν πάρα πολύ αραιά και σπάνια ειδικά όταν είναι ομαδικές και όχι ατομικές και σίγουρα πάντως δεν συμβαίνουν όταν μας "βολεύει"για να αναπτύξουμε το όποιο επιχείρημα.Από μένα τέλος ότι είχα να πω για το θέμα το είπα.

 

Άντε πάλι. Καμία μετάλλαξη, απλώς πριν 20 και 30 χρόνια η κοινωνία ήταν πιο συντηρητική και οι γκέι δεν έλεγαν ότι είναι γκέι. Εδώ με την εξάπλωση του AIDS είχαν προβληθεί τραγικά πράγματα (τύπου σεξ με πιθήκους) για τους γκέι, ποιος έβγαινε να πει στο άνετο ότι γουστάρει ομόφυλους. Αν είχαν θέμα στην Αμερική φαντάσου τι γινόταν στην Ελλάδα.

Μπερδεύεις την κοινωνική καταπίεση με dna, για όνομα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...