Προς το περιεχόμενο

Νομική εξίσωση ομοφυλοφιλικών σχέσεων, gay γάμος και τέτοια


htps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α μαλιστα. Το ιδιο μπορω να πω και γω για τη σταση σου με τους ομοφυλοφιλους. Καταλαβενεις οτι αυτο που κραζεις οτι κανουμε εμεις στο θεμα ομοφυλοφιλια κανεις και συ στο θεμα παιδεραστια

Πάμε πάλι. Η παιδοφιλία τιμωρείται από τον νόμο γιατί είναι βιασμός. Αν δε σ' αρέσει μεταναστεύεις. Η ομοφυλοφιλία είναι συναινετικό σεξ ανάμεσα σε δύο ανθρώπους. Το καταλάβαμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι εφοσον ομως βγει πορισμα οτι δεν αποπλανηθηκε απο τον 60χρονο (τυχαιο παραδειγμα) τοτε ειναι νομιμο, right?

 

 

αν απο το νομο θεωρεισαι ανηλικος...εχεις αποπλανηθει...δεν παιζει να σου αναγνωρισουν ωριμοτητα σκεψης = συναινεση.

 

Στην τελικη το πορισμα στοχευει τον 60χρονο που ειναι πιο πιθανο να κινηθηκε με δολο ασχετως αν ο ανηλικος ηταν σε θεση βιολογικη ή πνευματικη να συναινεσει ή οχι.

 

 

Επισης μην σκεφτομαστε μονο το σεξ σε τετοια σκηνικα...Μανι μανι ακουσα σημερα στις ειδησεις στην κινα μια παρεσυρε ενα μικρο αγορακι σε ενα χωραφι και του βγαλε τα ματια για να τα πουλησει μαυρη αγορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ προσπαθοπουλε έχεις κάνει ιδεολογία το two wrongs make a right. Αλλά ζεις με την ψευδαίσθηση πως είσαι φυσιολογικός γι' αυτό λες αυτές τις ανοησίες έτσι ελεύθερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ρε φιλε, το οτι υπαρχουν ατομα που σκεφτονται για απαγωγες και μεταμοσχευση οργανων και πορνια τι σχεση εχει με αυτο που λεω εγω? ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΕΣ. Οχι για εμπορους ναρκωτικων, κρεατος και ξερω γω τι αλλο. Ειμαι εγω 18 - 20 - 30 και γουσταρω ενα 13χρονο. Με γουσταρει και αυτη. Ειμαι παιδεραστης και παρανομος, και αυτο πρεπει να αλλαξει. Πρεπει οι παιδεραστες να διεκδικισουν τα δικαιωματα τους, δεν κανουν κατι κακο. Η φυση τους τους παρασερνει. Εφοσον τα κοριτσακια / αγορακια ερχονται με τη συγκαταθεση τους, δεν μπορουμε να τους καταλογισουμε τπτ. Εμπρος λοιπον, παλεψτε ολοι, μαζε με την νομιμοποιηση των γκει γαμων, και η παιδεραστια :D

 

ο νομος δεν ξερει αν γουσταρεστε..πιανει τους παντες για να πιασει  και τις δολιες συμπεριφορες

 

ναι θα παρει η μπαλα ολα τα παιδια για να καλυψει τα ανωριμα...τα ωριμα θα εχουν την ωριμοτητα να το καταλαβουν και να περιμενουν να φτασουν στην καταλληλη ηλικια :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κατι που δεν ξεκαθαριστηκε...

 

ομοφυλοφιλια μεταξυ ανηλικων επιτρεπεται ? :)

 

ετεροφυλια μεταξυ γυναικας ενηλικης και ανηλικου αγοριου? ποιος πηδαει ποιον εκει περα? :) (ρητορικη ερωτηση..ο νομος πελεκαει τον ενηλικα προφανως :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα πλακα ο πατερας ενος φιλου μου χρησιμοποιουσε ακριβως αυτην την ανωριμοτητα των παιδιων για να χουφτωνει γυναικες

 

στην παραλια...αν εβλεπε καμμια καλη γκομενα ξαπλωμενη , ελεγε στον φιλο μου που ηταν ξερωγω 5-6 ετων..πηγαινε πιαστης τον κωλο

 

το μικρο παιδι δεν καταλαβαινε..πηγαινε και την χουφτωνε...πεταγοταν πανω η κοπελα...ετοιμη να αρχισει να φωναζει...ερχοταν ο πατερας του...μην κανετε ετσι..μικρο παιδι..δεν καταλαβαινει...και εφευγαν....

 

ο φιλος μου εξελιχθηκε σε γυναικά ..αλλα δεν ξερω αν αυτα τα σκηνικα παιξανε ρολο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας αποκτήσει φίλες λεσβίες μπορώ να πω οτι γεννήθηκαν έτσι και δεν το επέλεξαν λόγω μόδας όπως νομίζουν ορισμένοι. Παλαιότερα δεν είχα ιδέα επί του θέματος αλλά αυτό κατάλαβα από τις συζητήσεις μου μαζί τους αφού ένιωθαν να τους αρέσουν οι κοπέλες από πολύ μικρή ηλικία. Και έχουν και σχέσεις με τις κοπέλες τους και τις φέρνουν στην παρέα κανονικά και όλα καλά. Έχω από την άλλη γνωστούς που με το που ακούν οτι έχω φιλες λεσβίες σοκάρονται. Σιγά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τράτζικ είναι πως αυτά τα γίδικα απανθρωποποιητικά τόσες σελίδες τα διαβάζουν κ έφηβοι LGBT.Γκοντ μοντες,δλδ σοου μερσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε πάλι. Η παιδοφιλία τιμωρείται από τον νόμο γιατί είναι βιασμός. Αν δε σ' αρέσει μεταναστεύεις. Η ομοφυλοφιλία είναι συναινετικό σεξ ανάμεσα σε δύο ανθρώπους. Το καταλάβαμε;

Και ο ομοφυλοφιλικος γαμος απαγορευεται. Αμα δεν σαρεσει μεταναστευεις, δεν ανοιγεις thread. Α οχι, εδω δεν παει ετσι. 2 μετρα και 2 σταθμα :)

 

Επισης το οτι ειναι νομος δεν το κανει σωστο και vice versa. Και οχι, η παιδοφιλια δεν ειναι βιασμος. Βιασμος περιεχει βια. Ελεος θα ξερναμε αιμα μαυτα που γραφετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δεύτερο είναι κολάσιμο. Το πρώτο , χέσε μέσα, οι γονείς θα σέρνουν ο ένας τον άλλο στα δικαστήρια.

Το οριο μεταξυ επαφης αντρα με γυναικα και αντρα με αντρα ειναι διαφορετικο παντος

 

Έχοντας αποκτήσει φίλες λεσβίες μπορώ να πω οτι γεννήθηκαν έτσι και δεν το επέλεξαν λόγω μόδας όπως νομίζουν ορισμένοι. 

Διαφωνω πολυ ψαχνουν την σεξουαλικη τους ταυτοτητα και πειραματιζονται βλεποντας οτι να εισαι γκει δεν τρεχει και τιποτα πειραματιζονται πιο ευκολα κατι το οποιο μπορει να τους αλλαξει την ζωη γιατι μπορει να εκδηλονοταν αργοτερα οποτε δεν τρεχει τιποτα αλλα μπορει και οχι αν μεγαλωναν σε ενα αλλο περιβαλλον.

 

Το τράτζικ είναι πως αυτά τα γίδικα απανθρωποποιητικά τόσες σελίδες τα διαβάζουν κ έφηβοι LGBT.Γκοντ μοντες,δλδ σοου μερσι

Και ενας φανατικος φαλλοκρατης μπορει να πει το ιδιο απο την αντιθετη ομως πλευρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν απο το νομο θεωρεισαι ανηλικος...εχεις αποπλανηθει...δεν παιζει να σου αναγνωρισουν ωριμοτητα σκεψης = συναινεση.

Αρα μαπα. Θα πρεπει οι παιδοφιλοι να διεκδικησουν τα δικαιωματα τους. Αντε παιδοφιλοι, ανοιξτε thread :)

 

Στην τελικη το πορισμα στοχευει τον 60χρονο που ειναι πιο πιθανο να κινηθηκε με δολο ασχετως αν ο ανηλικος ηταν σε θεση βιολογικη ή πνευματικη να συναινεσει ή οχι.

Τι θα πει κινηθηκε με δολο? Να το γουσταρε το κοριτσακι δεν πεζει? Βιολογικα αυτο του λεει ο οργανισμος του, να γουσταρει κοριτσακια, οπως στον γκει να γουσταρει γκαβ***. Δεν υπαρχει δολος σε αυτες τις περιπτωσεις.

 

 

Επισης μην σκεφτομαστε μονο το σεξ σε τετοια σκηνικα...Μανι μανι ακουσα σημερα στις ειδησεις στην κινα μια παρεσυρε ενα μικρο αγορακι σε ενα χωραφι και του βγαλε τα ματια για να τα πουλησει μαυρη αγορα...

Καταλαβενεις τι λες τωρα? Συγκρινεις εντελως ακυρα πραγματα. Οκ, και γω ακουσα στις ειδησεις ενας γκει μαχαιρωσε την μανα του, να απαγορεψουμε το να εισαι γκει. WTF. Το οτι μια γυναικα παρεσυρε ενα αγορακι με σκοπο να του παρει τα οργανα τι σχεση εχει με το να γουσταρεις παιδια? Το λες, το ξαναλες , το ξαναματα λες. ΕΙΝΑΙ ΑΚΥΡΟ, ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τράτζικ είναι πως αυτά τα γίδικα απανθρωποποιητικά τόσες σελίδες τα διαβάζουν κ έφηβοι LGBT.Γκοντ μοντες,δλδ σοου μερσι

Καλύτερη προετοιμασία.....

 

Σκέψου να νομίζουν ότι ο κόσμος αποτελείται από ροζ συνεφάκια και ιπτάμενους unicorns τι φρίκη θα φάνε μόλις βγουν έξω απο την πόρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Καταλαβενεις τι λες τωρα? Συγκρινεις εντελως ακυρα πραγματα. Οκ, και γω ακουσα στις ειδησεις ενας γκει μαχαιρωσε την μανα του, να απαγορεψουμε το να εισαι γκει. WTF. Το οτι μια γυναικα παρεσυρε ενα αγορακι με σκοπο να του παρει τα οργανα τι σχεση εχει με το να γουσταρεις παιδια? Το λες, το ξαναλες , το ξαναματα λες. ΕΙΝΑΙ ΑΚΥΡΟ, ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ

 

Έχεις τραβήξει πόσες σελίδες αυτό το νήμα παριστάνοντας το μαλάκα και θα πεις στον άλλον ότι επαναλαμβάνεται;

Η παιδεραστία δεν περιλαμβάνει συναίνεση στη πλειοψηφία των περιπτώσεων και θα σου πρότεινα να κόψεις για λίγο τις λογικές κωλοτούμπες και να κοιταχτείς λιγάκι γιατί σου'χω νέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...