Προς το περιεχόμενο

Νομική εξίσωση ομοφυλοφιλικών σχέσεων, gay γάμος και τέτοια


htps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχήν δεν με συμφέρει κάτι σε αυτή την κουβέντα.

Κατα δεύτερον το αν υπάρχει ευαισθητοποίηση για τα ΑΜΕΑ δεν χρειάζεται να θίγεται σε συνάρτηση με το αν υπάρχει ευαισθητοποίηση σχετικά με τα δικαιώματα μιας μειονότητας.

Δηλαδή εντάξει επειδή το Χ είναι σκατά, να γίνει και το Υ. Αυτό λες.

 

Α ναι, επίσης αν έχεις μεγάλο πρόβλημα με την όρασή σου το δικαίωμα σου να οδηγείς, στερεί από τους άλλους το δικαίωμά τους να ζουν ξέρω 'γω. Σόρρυ, νικάνε οι άλλοι.

Στην περίπτωση των gay, το ποιον κουτουπώνει ο τοξοβόλος δεν σου δημιουργεί κανένα απολύτως πρόβλημα στην καθημερινότητά σου.

Την αλληλεγγυη την εχειςς ακουστα ή μηπως κοιτας μονο την παρτι σου σαν μερικους συνδηκαλιστες, αμα νοιαζοσασταν για τα ανθρωπινα δικαιωματα θα το κανατε τον ιδιο ντορο για ολους γιατι ολοι ειμαστε ανθρωποι αλλα δεν ειδα να δειχνετε τετοια πυγμη για τις γυναικες στο ισλαμ, τα παιδια του τριτου κοσμου, τους αμεα κλπ κλπ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σόρρυ, αλλά το μόνο που κάνει η τηλεόραση στους gay είναι να τους προσβάλει.

ναι τι να σου πω μια χαρα τα αρπαζουν και πουλανε και μουρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ομοφυλόφιλοι εμπλέκονται σε συναινετικό σεξ σαν ενήλικοι άνθρωποι. Αυτοί που αναφέρεις όχι.

 

 

Θα του απαντούσα όποια απορία είχε και θα του ξεκαθάριζα πως σημασία έχει να κάνει στη ζωή του αυτό που τον κάνει ευτυχισμένο και να μη στεναχωριέται για το τι θα σκεφτεί ο κάθε μαλάκας.

Οι παιδεραστες οχι? How do you know? Το 13-15 ξερω γω ποσο ηταν που "απηγαγε" ο Αλβανος προσφατα ειδες οτι πηγε με την θεληση της? Γιατι εγω αυτο διαβασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και θες δίπλωμα με τόση μυωπία;!

Οχι γιατι σεβομαι τους συναθρωπους μου και δεν θελω να σκοτωσω κανεναν με το αμαξι καταλαθος.

 

Δεν παιρνει laser?

Παει αλλα θελει πολλα λεφτα , θα εχω ακομα μυωπια και θα ζω συνεχεια σε περιορισμους μεχρι να πεθανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλάκες αν ξέρατε πρακτική αριθμητική, θα καταλαβαίνατε ότι όσο οι gay παραμένουν περισσότεροι από τις λεσβίες, η φάση δουλεύει υπέρ μας.

Περισσεύουν γκόμενες ΛΕΜΕ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την αλληλεγγυη την εχειςς ακουστα ή μηπως κοιτας μονο την παρτι σου σαν μερικους συνδηκαλιστες, αμα νοιαζοσασταν για τα ανθρωπινα δικαιωματα θα το κανατε τον ιδιο ντορο για ολους γιατι ολοι ειμαστε ανθρωποι αλλα δεν ειδα να δειχνετε τετοια πυγμη για τις γυναικες στο ισλαμ, τα παιδια του τριτου κοσμου, τους αμεα κλπ κλπ 

 

Το τι κάνω είναι δικός μου λογαριασμός, όχι δικό σου συμπέρασμα.

Εδώ συζητάμε για τα δικαιώματα των ομοφυλοφίλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι γιατι σεβομαι τους συναθρωπους μου και δεν θελω να σκοτωσω κανεναν με το αμαξι καταλαθος.

Άρα δε σου αφαιρούν κάποιο δικαίωμα γιατί έτσι. Στο αφαιρούν γιατί παραβιάζει τα δικαιώματα άλλων ανθρώπων. Κάτι που σέβεσαι. Οι gay ποια δικαιώματα ακριβώς καταπατούν, ώστε να τους στερούμε τα δικά τους; 

Έστω ότι έχεις δίκιο για την τηλεόραση. Και; Ξέρεις σε πόσες δουλειές ουσιαστικά απαγορεύεται να είσαι gay;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι παιδεραστες οχι? How do you know? Το 13-15 ξερω γω ποσο ηταν που "απηγαγε" ο Αλβανος προσφατα ειδες οτι πηγε με την θεληση της? Γιατι εγω αυτο διαβασα

 

 

Το 13-15 βρισκεται στην εφηβεια, δεν εχει αποκρυσταλλωμενες αποψεις ουτε διαμορφωμενο χαρακτηρα, οποτε φαινομενικα μπορει να πηγε με την θεληση της αλλα ουσιαστικα εχει αποπλανηθει, δυσκολο να το σκεφτεις ε??

 

Συγγνωμη αλλα η εξισωση ομοφυλοφιλων με παιδεραστες και κτηνοβατες ειναι για ηλιθιους.  

 

 

Ειναι πραγματικα ανατριχιαστικο να βλεπεις ηλιθιους στο ιντερνετ να καταρριπτουν με μια φραση δεκαετιες επιστημονικων ερευνων.  Γ@μω τα πανεπιστημια σας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ειμαι προβληματα και στερουμαι δικαιωματων πχ δεν μπορω να βγαλω διπλωμα λογω μυωπιας και εχω προβλημα με τα καθισματα λογω παχους, δεν ειδα ομως πολλους να τρεχουν για εμενα ή για τα ΑΜΕΑ οπως τρεχουν για τους γκει.

 

Επισης ολα τα ατομα που εχω γνωρισει και ειναι γκει εχουν πολυ καλη δουλεια και ερχονται απο ευπορες οικογενιες.

 

Και ναι εχει γινει μοδα κλασικο παραδειγμα η μυκονος και το lifestyle που παιρνουν διαφορη γκει.

Έχω παρατηρήσει πως σε όλες τις απαντήσεις σου βάζεις πάντα ένα ΕΓΩ......

 

Το ότι έχεις μυωπία και δεν σου δίνεται η ευκαιρία να οδηγήσεις γινεται με την λογικη της προστασίας τόσο της δικιας σου όσο και των υπολοίπων.

 

Πες μου γιατι να απαγορεύσουν στους γκει τα γκείλικια; Τα κρέατα που γουσταρουν να αρπάζουν δεν αποτελούν κανέναν κίνδυνο για όλους τους υπόλοιπους.

 

Φαντάζομαι πως όταν σε γνωρίζει κάποιος δεν θα θέλεις να λέει κοιτά τον μπουχεσα, και να μενει μονο σε αυτο, ε κοιτά να δεις κανένας γκει - πλην τόξο που ναι ιδιάζουσα περιπτωση - δεν θα γουστάρει να βλέπεις έναν πουστη και μόνο.

 

Και ξεκολλήστε επιτέλους με το τροπάριο Μύκονος - γκει.....αυτη είναι η άποψη μόνο για όσους έχουν δει το νησί στον χάρτη της Ελλάδας......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι κάνω είναι δικός μου λογαριασμός, όχι δικό σου συμπέρασμα.

Εδώ συζητάμε για τα δικαιώματα των ομοφυλοφίλων.

Οπα μαλλον χτυπησαμε ευαισθητη χορδη....οποτε να το βουλωσω ε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλάκες αν ξέρατε πρακτική αριθμητική, θα καταλαβαίνατε ότι όσο οι gay παραμένουν περισσότεροι από τις λεσβίες, η φάση δουλεύει υπέρ μας.

 

Περισσεύουν γκόμενες ΛΕΜΕ!

Ακόμα κ κεί ρε πούστη μου όλα υπέρ των στρέητ ανδρών δουλεύουν.Κ μεις να μην είμαστε πάλι από πάνω βγαίνετε.Οι γυναίκες είναι η πλειοψηφία παντού στο κόσμο.Νυσάφι
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορουμε να κατηγορουμε κανεναν για κατι που δεν επιλεξανε..

 

Οπως εσυ εχεις μυωπια απο φυσικα αιτια, ετσι πολλοι απο αυτους δεν το επιλεξανε. Ειναι στην φυση του.

 

Οι χειρονομιες που κανουν, το πως φερονται, μιλανε.

 

Δεν μπορουν να το αλλαξουν.

 

Η καταπιεση δεν θα προσφερει σε κανεναν τιποτα.

 

Αφου δεν γινεται να το αλλαξουμε, το δεχομαστε...

 

Παντως οι σεξουαλικες προτιμησεις ειναι υποκειμενικο θεμα. Δεν χωραει κανενας συμβιβασμος.. Μονο στην παιδοφιλια που εκει πρεπει να τους ριχνουν στις αρκουδες, αφου πρωτα τους εχουν αλοιψει με μελι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα κ κεί ρε πούστη μου όλα υπέρ των στρέητ ανδρών δουλεύουν.Κ μεις να μην είμαστε πάλι από πάνω βγαίνετε.Οι γυναίκες είναι η πλειοψηφία παντού στο κόσμο.Νυσάφι

 

Παντού, τα θηλυκά είναι περισσότερα indeed !

 

GADJETS_tx02_2011_01.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα δε σου αφαιρούν κάποιο δικαίωμα γιατί έτσι. Στο αφαιρούν γιατί παραβιάζει τα δικαιώματα άλλων ανθρώπων. Κάτι που σέβεσαι. Οι gay ποια δικαιώματα ακριβώς καταπατούν, ώστε να τους στερούμε τα δικά τους; 

Έστω ότι έχεις δίκιο για την τηλεόραση. Και; Ξέρεις σε πόσες δουλειές ουσιαστικά απαγορεύεται να είσαι gay;

Αμα ηθελα επαιρνα με πλαγιο τροπο αλλα οπως ειπα υπαρχει ηθικη.

Δεν τους στερω κανενα δικαιωμα κουβεντα κανουμε, στην τελικη ας μαζεψουν υπογραφες να παμε σε δημοψηφισμα ή κανουν δικο τους κομμα να μπου στην βουλη και να περασουν σχεδιο νομου.

 

Αν τους ψηφισω ή τι θα ψηφισω στο δημοψηφισμα ειναι δικαιωμα.

 

Ποιες ειναι οι δουλεις που απαγορευονται να κανουν ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...