Προς το περιεχόμενο

Νομική εξίσωση ομοφυλοφιλικών σχέσεων, gay γάμος και τέτοια


htps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφυσικο ειπα πιο πανω γιατι ειναι, τωρα ανηθικο εξαρταται πως το βλεπει ο καθενας και φυσικα το καθε ατομο ενας πχ γκει που μπαινει σε δημοσιες τουαλετες και την πεφτει σε straight ή παει με το ταιρι να κανει σεξ ειναι και παρα ειναι.

Ποσο μα ποσο εγωιστες ειστε μερικοι που νομιζεται πως ολοι οι gay θελουν τον κωλο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για αλλη μια φορα αλλο τι ειναι φυσιολογικο ή οχι και αλλο τα ανθρωπινα δικαιωματα.

 

Ναι εντάξει πάσο βρείτε τα εμένα δεν με ενδιαφέρει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτή την περίπτωση λοιπόν το ότι είναι ομοφυλόφιλοι έχει να κάνει με το ότι την πέφτουν σε κόσμο και πηδιούνται στις τουαλέτες, ακριβώς όσο έχει να κάνει το ότι κλέβουν πορτοφόλια. Μιλάς για καθολικά φαινόμενα συμπεριφοράς λες και είναι αποκλειστικό χαρακτηριστικό των gay προκειμένου να αποδείξεις τι;

 

Ότι είναι ανήθικοι; Και οι γκέη ανήθικο θα σε πουν για το επιχείρημα που μόλις σχημάτισες. Και αν ήταν στην κρίση μου θα θεωρούσα ότι έχουν δίκιο.

 

*Α, εσύ μόνο από γκεη κολλάς τα αφροδίσια αν δεν προσέχεις στις δημόσιες τουαλέτες; Γουαου.

Γενικα οι προκλητικες περιπτυξεις σε δημοσιους χωρους ειτε απο αντρα σε αντρα, γυναικα με αντρα και γυναικα με γυναικα ειναι ειναι λαθος, στο κρεβατι του και στον ιδιωτικο του χωρο ο καθενας κανει οτι γουσταρει.

 

*Την τουλετα την εφερα σαν παραδειγμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα οι προκλητικες περιπτυξεις σε δημοσιους χωρους ειτε απο αντρα σε αντρα, γυναικα με αντρα και γυναικα με γυναικα ειναι ειναι λαθος, στο κρεβατι του και στον ιδιωτικο του χωρο ο καθενας κανει οτι γουσταρει.

 

*Την τουλετα την εφερα σαν παραδειγμα 

 

Οπότε ποιο το πρόβλημα με τους γκεη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο μα ποσο εγωιστες ειστε μερικοι που νομιζεται πως ολοι οι gay θελουν τον κωλο σας.

Οχι φιλε δεν ειμαι εγωιστης μαλον εσυ δεν βλεπεις την πραγματικοτητα  σχεδον ολες οι δημοσιες τουαλετες εχουν καταστραφει απο γκει που θελουν να παιρνουν ματι τον διπλανο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο μα ποσο εγωιστες ειστε μερικοι που νομιζεται πως ολοι οι gay θελουν τον κωλο σας.

Οτι και να θελει να το κανει κοσμια και οχι σαν λυσσαρα...

 

Εχω γνωστο γκει.. Αλλα ποτε δεν του εδωσα πατημα για τιποτα.

 

Ξερει τι μ αρεσει και τι οχι..

 

Μιλαμε κανονικα δεν εχω προβλημα να μου πει τι ειχε κανει το προηγουμενο βραδυ.. Αλλα μεχρι εκει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε ποιο το πρόβλημα με τους γκεη;

Γενικα κανενα απλα με χαλαει που ολο κλαιγονται και που περναει πλεον οτι μετραει να εισαι γκει.

Ειδικα εχω αντιρρηση σε δημοκρατικο επιπεδο σε καποιες απαιτησεις τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως οι γυναικες εκμεταλευονται το ωραιο τους σωμα, οπου μερικες απο αυτο βγαζουν πολλα λεφτα.(δεν αναφερομαι σε νουνανες) ετσι και ο αντρας αν του δοθει ευκαιρια ας το εκμεταλευτει..

 

Δεν βρισκω καπου το αρνητικο σε αυτο..

 

Δηλαδη αν εγω ειμαι ωραιος και μου γινει μια επαγγελματικη προταση και χεστο στο ταλιρο. Θα καταδικασουμε και την ομορφια;

 

Δεν νομιζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα κανενα απλα με χαλαει που ολο κλαιγονται και που περναει πλεον οτι μετραει να εισαι γκει.

Ειδικα εχω αντιρρηση σε δημοκρατικο επιπεδο σε καποιες απαιτησεις τους.

 

Κλαίγονται γιατί είναι μειονότητα που έχει καταπιεστεί και που ακόμη και σήμερα στερείται δικαιωμάτων που εσύ απολαμβάνεις.

Δεν μετράει να είσαι γκέι, δεν είναι μόδα και δεν έχω ιδέα πώς διάολο σας έχει καρφωθεί αυτή η ιδέα. Δεν ξέρω πώς ακριβώς πιστεύετε ότι ένας στρέητ μπορεί τόσο εύκολα να επιδίδεται σε σεξουαλικές πράξεις που δεν του κάνουν κούκου επειδή είναι μόδα. Τι διάολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλε δεν ειμαι εγωιστης μαλον εσυ δεν βλεπεις την πραγματικοτητα  σχεδον ολες οι δημοσιες τουαλετες εχουν καταστραφει απο γκει που θελουν να παιρνουν ματι τον διπλανο τους.

ε? Ποιες δημοσιες τουαλετες? Σε μαγαζια τη νυχτα λες?

 

Οτι και να θελει να το κανει κοσμια και οχι σαν λυσσαρα...

 

Εχω γνωστο γκει.. Αλλα ποτε δεν του εδωσα πατημα για τιποτα.

 

Ξερει τι μ αρεσει και τι οχι..

 

Μιλαμε κανονικα δεν εχω προβλημα να μου πει τι ειχε κανει το προηγουμενο βραδυ.. Αλλα μεχρι εκει..

 

Οι straight ανθρωποι να τα κανουν ολα με λυσσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα κανενα απλα με χαλαει που ολο κλαιγονται και που περναει πλεον οτι μετραει να εισαι γκει.

Ειδικα εχω αντιρρηση σε δημοκρατικο επιπεδο σε καποιες απαιτησεις τους.

Μπορείς να μου πεις που ακριβώς μετράει να είσαι gay;

Επίσης, γιατί θεωρείς παράλογο το να αισθάνονται αδικημένοι; Έχουν όλες τις υποχρεώσεις των straight και λιγότερα δικαιώματα. Λίγο σου φαίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως οι γυναικες εκμεταλευονται το ωραιο τους σωμα, οπου μερικες απο αυτο βγαζουν πολλα λεφτα.(δεν αναφερομαι σε νουνανες) ετσι και ο αντρας αν του δοθει ευκαιρια ας το εκμεταλευτει..

 

Δεν βρισκω καπου το αρνητικο σε αυτο..

 

Δηλαδη αν εγω ειμαι ωραιος και μου γινει μια επαγγελματικη προταση και χεστο στο ταλιρο. Θα καταδικασουμε και την ομορφια;

 

Δεν νομιζω..

Και μπορεις να βρισεις στο internet δεν χρειαζεται να γραφουμε με κωδικους

 

R1HaYQP.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...