Προς το περιεχόμενο

Νομική εξίσωση ομοφυλοφιλικών σχέσεων, gay γάμος και τέτοια


htps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτσε μια να ευχαριστήσω τους γονείς μου, αν είναι να βραβευτώ.

 

Πάντως απάλευτε τύπε, αν σου αποκαλύψω ότι υπάρχουν και gay ζώα, παίζει να πέσει ο ουρανός στο κεφάλι σου ε;

Σώπα τι αποκάλυψη μου έκανες τώρα;Αυτό που είπα σε δύο τρία post μου ότι γενετικά  επιρρεπής στην ομοφυλοφιλία είναι ένα ποσοστό πολύ μικρότερο από αυτούς που την ασκούν τα διάβασες η μπαααααααααα;Εσύ θα μου πεις αν ένα πολύ μικρό ποσοστό στα ζώα ασκεί ομοφυλοφιλία;Σε χωριό μεγάλωσα.Εσύ είσαι η προσωποποίηση της παροιμίας "έλα παππού να σου δείξω που το έχει η γιαγιά".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω τοσο καιρο που διαβαζω αυτο το πο

 


Πάντως απάλευτε τύπε, αν σου αποκαλύψω ότι υπάρχουν και gay ζώα

Οπως επισης και ζωα που σκοτωνουν τα παιδια τους ή τα τρωνε αρα ενας παιδοκτονος κανει κατι φυσιολογικο.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τοσο καιρο που διαβαζω αυτο το πο

 

Οπως επισης και ζωα που σκοτωνουν τα παιδια τους ή τα τρωνε αρα ενας παιδοκτονος κανει κατι φυσιολογικο.....

Πόσο δίκιο άρα και τα θηλυκά μας να ζευγαρώνουν κάθε χρόνο με άλλο αρσενικό και ο  επόμενος επιβήτορας να τρώει τα παιδιά του προηγούμενου.

 

Και εσύ της "Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα."

 

Κάνε ακόμα μια έρευνα στο χωριό σου και πες μας ποσοστά. Μέχρι δεύτερο δεκαδικό αρκεί.

Την έκφραση κάντην προβολή στον εαυτό σου.Ταιριάζει απόλυτα! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως καλό είναι να πέσει λίγη μελέτη...

Τσεκάρετε μερικοί την διαφορά gender και sex κ αναζητήστε κανα άρθρο ή βιβλίο πάνω σε gender studies.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως επισης και ζωα που σκοτωνουν τα παιδια τους ή τα τρωνε αρα ενας παιδοκτονος κανει κατι φυσιολογικο.....

 

Ξέρεις δεν είναι μόνο η πράξη που έχει σημασία αλλά και η αιτία. Τα ζώα δε σκοτώνουν τα μικρά τους χωρίς λόγο.

Κι επειδή ο λόγος αυτός δεν καλύπτει ηθικά μια τέτοια πράξη για τον άνθρωπο, εφηύραμε τις μεθόδους αντισύλληψης.

 

Επίσης, ξανά με έγραψε στ'αρχίδια του ο No Limit, οπότε πιστεύω συμφωνούμε όλοι πως έπεσε τάπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμή και δόξα στο Μιχάλη τον Ασλάνη

Δεν ξερω αν το λες σοβαρα αλλα οπως γραφω και στο status στεναχωρηθηκα.

Οπως εχω πει και σε αλλες αναρτησεις δεν εχω προβλημα με τους γκει σαν γκει αλλα με τον τροπο που πανε να περασουν μερικοι οτι ολα ειναι οκ.

 

Ξέρεις δεν είναι μόνο η πράξη που έχει σημασία αλλά και η αιτία. Τα ζώα δε σκοτώνουν τα μικρά τους χωρίς λόγο.

Κι επειδή ο λόγος αυτός δεν καλύπτει ηθικά μια τέτοια πράξη για τον άνθρωπο, εφηύραμε τις μεθόδους αντισύλληψης.

 

 

Η αιτια ειναι οτι ειναι ζωα και κοιτανε την επιβιωσει με το καλυτερο τροπο κατι το οποιο οπως λες στους ανθρωπους δεν ειναι ηθικο και δεν ειναι ηθικο γιατι εχουμε νοημοσυνη και μπορουμε να κρινουμε.

 

Ναι RED, όλα είναι φυσιολογικά. Εξ' ορισμού της ετυμολογίας της λέξης.

 

Όλα περιέχονται στην φύση.

Αν ηταν φυσιολογικα τοτε θα ειχαμε 45% gay ας πουμε και 55% straight ομως δεν εχουμε αρα δεν ειναι φυσικο.

Και αν θες να το παρουμε γενικα και η φυση κανει λαθη οπως ας πουμε τα αυτοανοσα νοσηματα.

 

Στην προκειμενη περιπτωση εστω και καθαρα "στατιστικα" το "λαθος" ειναι οι γκει αλλιως θα ειχαμε 90% γκει και 10% straight.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως καλό είναι να πέσει λίγη μελέτη...

Τσεκάρετε μερικοί την διαφορά gender και sex κ αναζητήστε κανα άρθρο ή βιβλίο πάνω σε gender studies.

Nenya νομίζω ότι μας έφαγαν οι πολλές αναλύσεις και οι ψευτοθεωρίες.Πως ορίζεται το φύλλο κάποιου στο ζωικό βασίλειο πες μου σε παρακαλώ.Δεν ορίζεται με τα XX και XY;Αυτά είναι γραμμένα στο γενετικό μας κώδικα όλων των ζώων εδώ και 60.000.000 εκατομμύρια χρόνια που υπάρχουν τα θηλαστικά.Σαφώς και υπάρχουν αποκλείσεις η φύση δεν είναι αλάθητη για αυτό και χρησιμοποιείτε και η λέξη ανωμαλία.Πολλοί ενίσταντο με αυτήν την έκφραση συγχέοντας την ανωμαλία με την διαστροφή.Πάντως εγώ την λέω με την κυριολεκτική της έννοια που είναι κάτι εκτός του σύνηθες.Η συμπεριφορά λοιπόν στην σεξουαλικότητα εκτός του σύνηθες όπως είπα υπάρχει σε όλο το ζωικό βασίλειο όπως και στον Άνθρωπο.Απλά πιστεύω βαθύτατα ότι το έχουμε παραξηλώσει και πολλοί την ασκούν από μόδα από λανθασμένα πρότυπα και στάνταρντ κ.α Δεν πιστεύω με τίποτα ότι η  σεξουαλική συμπεριφορά εκτός του σύνηθες είναι τόσο διαδεδομένη για γενετικούς λόγους όσο το ότι έχουν παίξει ρόλο οι προβολές τέτοιων ατόμων στις δυτικές κοινωνίες δημιουργώντας λάθος πρότυπα.Όπως και να έχει άποψη μου είναι δεν με ενδιαφέρει να πείσω κανέναν.Άλλωστε το μεσημέρι από αλλού ξεκίνησε η κουβέντα και αλλού καταλήξαμε.Καλή καρδιά!

 

Τιμή και δόξα στο Μιχάλη τον Ασλάνη

Κρίμα για όποιον τον αναγκάζει η ζωή να θέσει τέρμα στον εαυτό του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αιτια ειναι οτι ειναι ζωα και κοιτανε την επιβιωσει με το καλυτερο τροπο κατι το οποιο οπως λες στους ανθρωπους δεν ειναι ηθικο και δεν ειναι ηθικο γιατι εχουμε νοημοσυνη και μπορουμε να κρινουμε.

 

Ακριβώς. Όλα είναι φυσιολογικά όχι όμως και ηθικά, κι ο άνθρωπος με τη νοημοσύνη του θα κρίνει τι είναι ηθικό.

Έτσι λοιπόν το να σκοτώσεις τα παιδιά σου επειδή δε μπορείς να τους παρέχεις, δεν είναι ηθικό κι ας το βλέπουμε στη φύση. Το να είναι γκέι κάποιος, απ'την άλλη, δεν είναι ούτε αφύσικο ούτε ανήθικο. Απλώς διαφορετικό απ'τα γούστα κάποιων άλλων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...