Προς το περιεχόμενο

Νομική εξίσωση ομοφυλοφιλικών σχέσεων, gay γάμος και τέτοια


htps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λολ κ καραλολ!Έχω λιώσει φιλενάδες λέμε!Δείτε τι σημαίνει να νοιώθεις full citizen! Aπό Γαλλία.Το σημείο του λιωσίματος είναι η παύση μέχρι να πέσει το χειροκρότημα ,το σημείο της συγκίνησης η απίστευτη κραυγή της στο τέλος ''μπορώ να παντρευτώωωωωωωωωωωωωω''

 

Μήπως τα σπασε? Ετοιμαστήτε μετά το καλοκαίρι για ανάλογο βιντεάκι που θα γράφει ''32χρονος παιδαράς  ουρλιάζει από τη κορφή του Big Ben -I CAN FUCKING GET MARRIED U BITCHES''

 

Λολ κ αν νομίζετε οτι δε θα το κάνω δε ξέρετε σε τι ψυχάκι μιλάτε.Τέλος θα το κάνω , το αποφάσισα

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λολ κ καραλολ!Έχω λιώσει φιλενάδες λέμε!Δείτε τι σημαίνει να νοιώθεις full citizen! Aπό Γαλλία.Το σημείο του λιωσίματος είναι η παύση μέχρι να πέσει το χειροκρότημα ,το σημείο της συγκίνησης η απίστευτη κραυγή της στο τέλος ''μπορώ να παντρευτώωωωωωωωωωωωωω''

 

Μήπως τα σπασε? Ετοιμαστήτε μετά το καλοκαίρι για ανάλογο βιντεάκι που θα γράφει ''32χρονος παιδαράς  ουρλιάζει από τη κορφή του Big Ben -I CAN FUCKING GET MARRIED U BITCHES''

 

Λολ κ αν νομίζετε οτι δε θα το κάνω δε ξέρετε σε τι ψυχάκι μιλάτε.Τέλος θα το κάνω , το αποφάσισα

 

 

 

 

 

Αχ φιλεναδα να το κανεις, κι εγω μαζι σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα κ τα Χριστιανοταλεμπάνια πρώτο τραπέζι πίστα στο Ρίο λέμε 

 

http://www.nst.com.my/latest/evangelicals-protest-gay-marriage-in-brazil-1.286770

 

 

Evangelicals protest gay marriage in Brazil

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λολ κ καραλολ!Έχω λιώσει φιλενάδες λέμε!Δείτε τι σημαίνει να νοιώθεις full citizen! Aπό Γαλλία.Το σημείο του λιωσίματος είναι η παύση μέχρι να πέσει το χειροκρότημα ,το σημείο της συγκίνησης η απίστευτη κραυγή της στο τέλος ''μπορώ να παντρευτώωωωωωωωωωωωωω''

 

Μήπως τα σπασε? Ετοιμαστήτε μετά το καλοκαίρι για ανάλογο βιντεάκι που θα γράφει ''32χρονος παιδαράς  ουρλιάζει από τη κορφή του Big Ben -I CAN FUCKING GET MARRIED U BITCHES''

 

Λολ κ αν νομίζετε οτι δε θα το κάνω δε ξέρετε σε τι ψυχάκι μιλάτε.Τέλος θα το κάνω , το αποφάσισα

 

 

 

 

 

Αν το κάνει αυτή είναι απελευθερωμένη, αν το κάνω εγώ θα είμαι σοβινιστής, good job society.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισσότεροι από ένα εκατομμύριο άνθρωποι διεκδίκησαν και πάλι με δύναμη την ανάκληση του νόμου για το γάμο των ομοφυλοφίλων, καταδεικνύοντας έτσι πως το κίνημά τους θα έχει διάρκεια, ανέφερε σε ανακοίνωσή της η συλλογικότητα "Διαδήλωση για όλους".

 

0tSk4Xc.jpg

 

eQwDAJC.jpg

 

ciIwNE1.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το κάνει αυτή είναι απελευθερωμένη, αν το κάνω εγώ θα είμαι σοβινιστής, good job society.

Ποσο δικιο εχεις ειμαι υπερ της ισοτητας αλλα νομιζω οτι τελικα δεν ισχυει αυτο οι ομοφυλοφιλη εχουν μου φαινεται περισσοτερα δικαιοματα απο μενα και εσενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

420724_401415133299153_935912615_n.jpg

 

Ποσο δικιο εχεις ειμαι υπερ της ισοτητας αλλα νομιζω οτι τελικα δεν ισχυει αυτο οι ομοφυλοφιλη εχουν μου φαινεται περισσοτερα δικαιοματα απο μενα και εσενα.

 

Περιμένω εναγωνίως να τα διαβάσω!!!

 

 

Από παλιότερο anti-gay protest στην Μασσαλία :-p

post-57520-0-46020100-1369615930_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

420724_401415133299153_935912615_n.jpg

 

 

Περιμένω εναγωνίως να τα διαβάσω!!!

 

 

Από παλιότερο anti-gay protest στην Μασσαλία :-p

Θα σου που το πιο απλο αν εμενα καποιος με πει βοδι χοντρο κλπ σε ζωντανη εκπομπη δεν θα γυνουν και πολλα αν ομως πουν καπιο φουστη αδερφαρα κλπ θα γυνει χαμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...