Προς το περιεχόμενο

φωτογραφικη 300ευρω


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορασα προσφατα την canon powershot sx240HS με 20x ζοομ αν σε ενδιαφερει τοσο πολυ ζοομ...καλη φαινεται προς το παρον :devil:

βασικα σε αυτη που μου εδιξες δεν μαρεσει το σχεδιο.....επισης υπαρχει καπια καλυτερη μεχρι 300 ευρω??? :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link

 

Αυτή αρκεί

συγνωμη που σε εβαλα να ψαξεις.....ξεχασα να πω πως θα θελα να ειν απο (plaisio mediamrkt multirama) αντε και με ενα ζορι απο ελληνικο ιντερνετικο μαγαζι(διοτι θελω να εχω κοντα σερβις αν συμβει κατι) επισης η φοτογραφικη θελω να ειναι αρεκτα καλη...συγνωμη αν ζηταω πολλα ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικα θα πρεπει να εξυπηρετουνται απο το εδω service της canon χωρις προβλημα. Αυτες ειναι ηδη αρκετα καλες. Κατα τη γνωμη μου δεν αξιζουν τα 300€ σε compact. Κι αυτες στην αρχη οταν βγηκαν πανω κατω 300 εκαναν. Τη fuji στην Ελλαδα δεν τη βρισκεις κατω απο 200

 

Επισης πες πρωτα τι ακριβως τη θες, για φωτογραφιες σε διακοπες; Τη θες σχετικα μικρη ή δε σε πειραζει αν ειναι πιο μεγαλη και βαρια

 

Οριστε και 300

 

Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικα θα πρεπει να εξυπηρετουνται απο το εδω service της canon χωρις προβλημα. Αυτες ειναι ηδη αρκετα καλες. Κατα τη γνωμη μου δεν αξιζουν τα 300€ σε compact. Κι αυτες στην αρχη οταν βγηκαν πανω κατω 300 εκαναν. Τη fuji στην Ελλαδα δεν τη βρισκεις κατω απο 200

 

Επισης πες πρωτα τι ακριβως τη θες, για φωτογραφιες σε διακοπες; Τη θες σχετικα μικρη ή δε σε πειραζει αν ειναι πιο μεγαλη και βαρια

λοιπον θελω να νε αρκετα καλη να βγαζω φοτογραφιες στισ διακοπεσ αλλα να εχει αρεκτα καλη αναλυση και να βγαζει καλες φοτο ωστε να μπορω να βγαζω διαφορα τοπια...δεν θελω και κατι επαγγελματικο ξερω γω αλλα να νε αρκετα καλο(αν γινετε να νε καλη και στα βιντεο)τωρα για το ζουμε δεν ξερω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη αναλυση εχουν ολες Το βασικο ειναι πως διαχειριζονται το θορυβο σε υψηλα iso χωρις τη βοηθεια του flash ή το πως φαινεται το λευκο φοντο για παραδειγμα. Για την αποδοση τους σε βιντεο δε γνωριζω πολλα πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε ενδιαφέρει δες και αυτή που έχω σε αγγελία. Είναι σε άριστη κατάσταση και είναι παραπλήσια σε εικόνα με την Canon SX240hs (την εχει ο αδελφος μου τη Canon), που είπες ότι δεν σου αρέσει, μηπως σου αρεσει καλυτερα σε σχεδιο (ειναι πιο ομορφη και "αντρικη" από την Canon). Θα την βγάλεις και φτηνότερα και δεν θα έχεις παράπονο πίστεψε με είναι από τις καλύτερες compact ever (δες και review στο internet).

 

Link

 

Παντως αν δεν σε ενδιαφερει μεταχειρισμένη, η Canon που πρότεινε και το παιδί νωρίτερα είναι ό,τι καλύτερο στα 200-250 ευρώ. Σε μαύρο δεν είναι ασχημη. Μην κολλάς εκεί, σημασία έχει να είναι καλή.

 

Και αν θες να χαλάσεις παραπάνω λεφτά οπωσδήποτε, πάρε την αντικαταστάτριά της, μόλις βγήκε είναι η 260hs, την εχει στο skroutz στα 325 ευρώ, αλλά δεν νομίζω να την έχει κάποιος διαθέσιμη άμεσα (είναι ολοκαίνουριο μοντέλο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...