Προς το περιεχόμενο

Μέγιστο όριο 8 εφαρμογών παρασκηνίου στα Windows Phone Tango


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Οχι ακριβως. Δοκιμασε να κρατησεις πατημενο το home button. Εμενα μου τις φερνει στο προσκηνιο κανονικα ;)

Δεν καταλαβαίνεις τι ενοει ο kirileman.. Και οι 3 το sgs2 έχουμε. Το ότι βλέπεις τις εφαρμογές όταν πατας το κουμπι δε σημαίνει ότι δεν έχουν κλείσει κάποιες απο αυτές. Γενικά δεν υπάρχει πρόβλημα, αλλα αυτό που λέει ο kirileman ισχύει γενικά στο android.

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν καταλαβαίνεις τι ενοει ο kirileman.. Και οι 3 το sgs2 έχουμε. Το ότι βλέπεις τις εφαρμογές όταν πατας το κουμπι δε σημαίνει ότι δεν έχουν κλείσει κάποιες απο αυτές. Γενικά δεν υπάρχει πρόβλημα, αλλα αυτό που λέει ο kirileman ισχύει γενικά στο android.

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

 

Tι να σου πω.. Και τωρα με την ICS δεν εχω γεμισει ποτε την RAM εντελως για να αρχισει να κλεινει εφαρμογες. Παντα οταν φερνω εφαρμογη στο προσκηνιο ειναι οπως την αφησα... Θα δειξει λοιπον αν μου συμβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Tι να σου πω.. Και τωρα με την ICS δεν εχω γεμισει ποτε την RAM εντελως για να αρχισει να κλεινει εφαρμογες. Παντα οταν φερνω εφαρμογη στο προσκηνιο ειναι οπως την αφησα... Θα δειξει λοιπον αν μου συμβει.

Και εμείς ics έχουμε. Απλα δεν το έχεις παρατηρήσει. Δε χρειάζεται να γεμίσει η μνημη. Αμα ανοίξεις 3-4 μεγάλες εφαρμογές πχ nfs κλπ, θα δεις χωρις να γεμίσει η μνημη, κάποιες θα κλείσουν στα καλα καθούμενα. Μαλιστα τις κλείνει λίγο περίεργα. Πχ μπορεί να σου κλείσει την αριθμομηχανή, και όχι το nfs. Ειναι θεμα του πως δουλεύει το android, και της εκάστοτε εφαρμογής. Το 90% δεν προβληματίζεται καθόλου σε καλές συσκευες τύπου sgs2. Ουτε εμενα με απασχολει. Αμα έρχεσαι απο ios όπως ο kirileman, αναπόφευκτα κανείς τέτοιες συγκρισεις, που και εγώ συμφωνώ δεν είναι υπερ του android. Θέλει βελτιωση. Ειμαι σχεδόν σίγουρος ότι η microsoft θα κανει καλυτερη δουλεια.Βεβαία με ics δεν εχω ξανατεσταρει, αλλα δεν νομίζω να έχει αλλάξει πολυ η λογική.

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα windows μεγιστος αριθμος το...8

Στο adroid...προβλήματα

Και στο ξεπερασμένο, ξοφλημένο, απαρχαιωμένο, παρατημένο Symbian...41

 

Πράγματι...το καλό marketing κάνει θαυματα!

 

http://www.youtube.com/watch?v=-SxjW6jogGE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...