Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προχτές έκανα ένα ταξίδι με το αμάξι και είχα ανοιχτό το κινητό (Galaxy Note 3) για GPS, οπότε ήταν συνέχεια ανοιχτή η οθόνη (αν και όχι σε φουλ φωτεινότητα), τα δεδομένα και - προφανώς - το GPS. Το είχα παράλληλα συνδεδεμένο με ένα φορτιστή αυτοκινήτου (κινεζιά είναι η αλήθεια τον είχα πάρει βαριά βαριά 2-3 δολάρια από eBay) και η μπαταρία έπεφτε σαν τρελή. Μέσα σε 2μιση ώρες είχε πάει από το 100% στο 5% (παρόλο που σε κάποιες φάσεις εκλεινα την οθόνη και είχα μόνο τις φωνητικές οδηγιες) . Η μπαταρία είναι 3 ετών περίπου, αλλά δεν ξέρω αν παίζει ρόλο, μου φάνηκε τραγικό πάντως.

 

Έχει ουσία να πάρω κανένα πιο καλό/ακριβό φορτιστή αυτοκινήτου; Ή το ίδιο θα είναι; Αν ναι ποιον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι φορτιστές έχουν διαφορά στην απόδοση. Κάνε έναν έλεγχο με αυτό το πρόγραμμα

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abmantis.galaxychargingcurrent.free&hl=en Πάρε φορτιστή στα 2Α να τον έχεις για όλες τις συσκευές.

Άποψή μου ότι στα 3 χρόνια πιο πιθανό είναι η μπαταρία να έπεσε σε απόδοση ή το καλώδιο να έχει πρόβλημα και να φορτίζει αργά. Συνηθισμένο πρόβλημα στα samsung κινητά το καλώδιο. (παθών)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Χάλασε το ψυγείο στο χωριό και ψάχνουμε για καινούριο. Είμαστε πολλά άτομα και μας ενδιαφέρει η μεγάλη χωρητικότητα όπως επίσης η δυνατότητα για (άτοκες)δόσεις ή και δωρεάν μεταφορά εδώ στην επαρχία.

Έχω ήδη δει κάποια 450 και 500 λίτρων κοντά στα 550-600€ από Κωτσόβολο.

Αν έχετε κάτι να προτείνετε διότι πρέπει να κλείσει άμεσα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Χάλασε το ψυγείο στο χωριό και ψάχνουμε για καινούριο. Είμαστε πολλά άτομα και μας ενδιαφέρει η μεγάλη χωρητικότητα όπως επίσης η δυνατότητα για (άτοκες)δόσεις ή και δωρεάν μεταφορά εδώ στην επαρχία.

Έχω ήδη δει κάποια 450 και 500 λίτρων κοντά στα 550-600€ από Κωτσόβολο.

Αν έχετε κάτι να προτείνετε διότι πρέπει να κλείσει άμεσα :)

Siemens KD56NNW20

 

Pitsos PKNB57VW20

 

Pitsos PKNB56VW30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά θα κοιταζα  LG καθότι σαν κατοχος ειμαι υπερευχαριστημένος (σε σχεση με το προηγουμενο made in Germany Liebherr που σαπισε στα 6 χρόνια)

 

Aθορυβο, 10 χρονια εγγυηση στο μοτέρ, εξαιρετική ψυξη και συντήρηση τροφιμων (ειδκά στα λαχανικά / φρούτα φαινεται η διαφορα) και πολύ καλό after sales support.

 

Ενδεικτικά 

 

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_lg-gbb59pzjzs-1182085.html

 

(με λιγο ψάξιμο υπάρχουν και αλλα μοντέλα σε διαφορες τιμες απο σκρουτζομάγαζα)

 

Από Κώτσο εγώ δεν θα αγόραζα ούτε τυρογαριδάκια εκτός αν ειναι προιόν προσφορας (πραγματικής)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που πόσταρες είναι 262 λίτρα και κοστίζει 600 €!

LG & Samsung στα λίτρα που ψάχνει ο φίλος (~450-500) κοστίζουν γύρω στο 1000άρικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ψυγεία να κοιτάτε στην κλάση ψύξης να λέει Τ, που σημαίνει τρόπικαλ. Για να αντέχει στα ζεστά Ελληνικά καλοκαίρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Χάλασε το ψυγείο στο χωριό και ψάχνουμε για καινούριο. Είμαστε πολλά άτομα και μας ενδιαφέρει η μεγάλη χωρητικότητα όπως επίσης η δυνατότητα για (άτοκες)δόσεις ή και δωρεάν μεταφορά εδώ στην επαρχία.

Έχω ήδη δει κάποια 450 και 500 λίτρων κοντά στα 550-600€ από Κωτσόβολο.

Αν έχετε κάτι να προτείνετε διότι πρέπει να κλείσει άμεσα :)

Δεν έχω να προτείνω συγκεκριμένο μοντέλο, όμως είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από τα ψυγεία της Hitachi που από ότι βλέπω υπάρχουν και στο Κωτσόβολο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάση τηλεόρασης 32" η οποία όμως να είναι αποσπωμενη, δηλαδή να μπορεί η τηλεόραση να κουμπώνει και να ξεκουμπωνει πάνω της εύκολα.

Είδα μια live στο mediamarkt που τραβωντας ένα κορδονι ξεκουμπωνε η tv αλλά ήταν στα 70euro.

Υπάρχει κάτι πιο οικονομικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για καλό και ποιοτικό micro usb καλώδιο για φόρτιση κινητού.

 

Παίζουν διάφορα θέματα κατά καιρούς,

ψάξε να διαβάσεις λίγο.

 

Πχ εδώ,

http://www.insomnia.gr/topic/615958-5x-tronsmart-usb-cables-499/

καταλήξανε να συζητάνε για μονά καλώδια.

 

Επίσης, έχει παίξει η ερώτηση και στο παρόν νήμα, ψάξ'το με την εύρεση πάνω δεξιά.

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζουν διάφορα θέματα κατά καιρούς,

ψάξε να διαβάσεις λίγο.

 

Πχ εδώ,

http://www.insomnia.gr/topic/615958-5x-tronsmart-usb-cables-499/

καταλήξανε να συζητάνε για μονά καλώδια.

 

Επίσης, έχει παίξει η ερώτηση και στο παρόν νήμα, ψάξ'το με την εύρεση πάνω δεξιά.

Οκ ευχαριστώ για τη βοήθεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...