Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για ανεμιστήρα οροφής έχετε κάτι να προτείνετε; Δεν ξέρω βασικά αν πρέπει να προσέξω κάτι..

Westinghouse Turbo II 30" (http://www.guaranty.gr/product/1000283/anemistiras-orofis-westinghouse-30-turbo-swirl-ii.html)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Τι εννοείς εργοστασιακού τύπου;

 

http://www.skroutz.gr/s/3317192/Primo-FC6-1-30-%CE%9B%CE%B5%CF%85%CE%BA%CF%8C%CF%82.html

 

εχει 5 ταχυτητες, μεχρι την 3η καλυπτεσαι αλλα αμα εισαι πολυ χοτ τυπος ανεβαζεις παραπανω.

Μπορει να δουλευει για ωρες χωρις προβλημα, εγω τον ειχα ξεχασει ενα ΣΚ και δροσιζε το πατωμα.... απλα τον εσβησα και τον ξανανοιξα το βραδυ. Μεχρι στιγμης εχω βγαλει 2 καλοκαιρια και παω για το τριτο.

Αλλα δεν κανει για σαλονι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για μνήμες RAM DDR3 (8GB ή 16GB) κατά προτίμηση άνω των 2000MHz και είναι κοντές στο ύψος (όπως της HyperX Fury πχ). Από Ελλάδα ή εξωτερικό αλλά να συμφέρουν σε σχέση με τις τιμές του skroutz. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Σήμερα έμαθα ότι μπορώ να πάρω εξαρτήματα για PC σε χονδρική τιμή...

Ξέρετε κανένα κατάστημα που να δίνει αυτή την δυνατότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/3317192/Primo-FC6-1-30-%CE%9B%CE%B5%CF%85%CE%BA%CF%8C%CF%82.html

 

εχει 5 ταχυτητες, μεχρι την 3η καλυπτεσαι αλλα αμα εισαι πολυ χοτ τυπος ανεβαζεις παραπανω.

Μπορει να δουλευει για ωρες χωρις προβλημα, εγω τον ειχα ξεχασει ενα ΣΚ και δροσιζε το πατωμα.... απλα τον εσβησα και τον ξανανοιξα το βραδυ. Μεχρι στιγμης εχω βγαλει 2 καλοκαιρια και παω για το τριτο.

Αλλα δεν κανει για σαλονι.

επειδή δε φαίνεται στις φώτο, έχει φως ο συγκεκριμένος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή δε φαίνεται στις φώτο, έχει φως ο συγκεκριμένος;

 

οχι, οι βιομηχανικου τυπου δεν εχουν φως, θα πρεπει να τον βαλεις ενα μετρο πιο περα απο το φως και

ο ηλεκτρολογος θα σου κατεβασει καλωδιο για να ανεβοκατεβαζεις ταχυτητες.

Θα σου καλυψει με ανεση ενα μεγαλο δωματιο και δεν θα καταλαβαινεις καλοκαιρι,

και επιπλεον θα μπορεις το βραδυ να κοιμασαι ανετα και δροσερα.

Εγω το βραδυ κοιμαμαι με καυσωνα και τον αφηνω ανοικτο ολο το βραδυ στο δυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν ψάχνω ηλεκτρική σκούπα για φοιτιτικό σπίτι(3αρι) όσο το δυνατόν ποιο vfm με καλή υποστήριξη αναλώσιμων.

η προιγούμενη που είχα(μια singer) είχε θέμα με τις σακούλες και ότι και αν έκανα έβγαζε τα μισά εκτός σακούλας(στο χώρο μέσα στην σκούπα). Ψάχνω κάτι πολύ καλό και αξιόπιστο και αν μπορούμε να κρατήσουμε την τιμή χαμηλά θα είναι ιδανικό.

μέχρι 70 ευρώ εκτός αν κάτι είναι τόσο καλό και αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν ψάχνω ηλεκτρική σκούπα για φοιτιτικό σπίτι(3αρι) όσο το δυνατόν ποιο vfm με καλή υποστήριξη αναλώσιμων.

η προιγούμενη που είχα(μια singer) είχε θέμα με τις σακούλες και ότι και αν έκανα έβγαζε τα μισά εκτός σακούλας(στο χώρο μέσα στην σκούπα). Ψάχνω κάτι πολύ καλό και αξιόπιστο και αν μπορούμε να κρατήσουμε την τιμή χαμηλά θα είναι ιδανικό.

μέχρι 70 ευρώ εκτός αν κάτι είναι τόσο καλό και αξίζει.

Zanussi ZAN1900EL, την έχω, φθηνή, πολύ καλή σαν απόδοση & ποιότητα κατασκευής και χωρίς σακκούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει καμία προσφορά σε ανοικτές πάνες babylino;

Το you.gr μου στέλνει κατά καιρούς newsletter με "Περιποίηση & Φροντίδα" και σε μερικά έχει babylino. Έχε το στο νου σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι, οι βιομηχανικου τυπου δεν εχουν φως, θα πρεπει να τον βαλεις ενα μετρο πιο περα απο το φως και

ο ηλεκτρολογος θα σου κατεβασει καλωδιο για να ανεβοκατεβαζεις ταχυτητες.

Θα σου καλυψει με ανεση ενα μεγαλο δωματιο και δεν θα καταλαβαινεις καλοκαιρι,

και επιπλεον θα μπορεις το βραδυ να κοιμασαι ανετα και δροσερα.

Εγω το βραδυ κοιμαμαι με καυσωνα και τον αφηνω ανοικτο ολο το βραδυ στο δυο.

Για εξήγησέ το λίγο παραπάνω.

Έχουν δηλαδή ένα κοντρόλ πάνελ το οποίο είναι ενσύρματο και πρέπει να το κατεβάσεις με καλώδιο στον πλαϊνό τοίχο;

Αλλιώς "καρφώνεις" μια ταχύτητα και απλά ανοιγοκλείνεις από τον διακόπτη;

Υπάρχουν με ασύρματο χειριστήριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zanussi ZAN1900EL, την έχω, φθηνή, πολύ καλή σαν απόδοση & ποιότητα κατασκευής και χωρίς σακκούλα...

έχει χάλια επανεκπομπή σκόνης και με κολλάει αυτό, είμαι και ευαίσθητος στη σκόνη και διστάζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...