Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψαχνω τηλεκοντρολ για τηλεοραση f&u και μοντέλο fled2250phdmp4 μπορείτε να βοηθήσετε ρε παιδεία? δεν μπορω να βρω πουθενα

Σε οποιοδήποτε κατάστημα ηλεκτρονικών, με το κωδικό της τηλεορασης και θα σου προγραμματισουν άλλο τηλεκοντρολ με περιπου 10€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω τηλεκοντρολ για τηλεοραση f&u και μοντέλο fled2250phdmp4 μπορείτε να βοηθήσετε ρε παιδεία? δεν μπορω να βρω πουθενα

http://www.cosmomarket.gr/index.php?p=4&item_id=80082&skr=skr15946&cat_id=030918000291

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω vfm κλιματιστικό inverter, όσο πιο φθηνό γίνεται. Ευχαριστώ

Ψάξε σε Inventor ίσως τα πιό VFM που κυκλοφορούν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το γλυτώνω το 400αρη δλδ; Βλέπω σκρουτζ έχει κάποια στα 269, να μην ασχοληθώ καν;

Υπάρχει κάποια άλλη οικονομική λύση εκτός του ανεμιστήρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ξαναρωτήσει και αφού τελικά δεν πήρα ακόμη, ξαναρωτάω για ενδοεπικοινωνία μωρού, όχι απαραίτητα με κάμερα, με χρόνο παράδοσης το πολύ μία εβδομάδα-10 μέρες με δυνατότητα χρήσης με μπαταρία του ακουστικού και φυσικά καλή εμβέλεια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το γλυτώνω το 400αρη δλδ; Βλέπω σκρουτζ έχει κάποια στα 269, να μην ασχοληθώ καν;

Υπάρχει κάποια άλλη οικονομική λύση εκτός του ανεμιστήρα;

Φτηνά και καλά για τα λευτά τους είναι τα Ουκρανέζικα Dekker, στην Ιταλία τα φέρνει το ΙΚΕΑ στην Ελλάδα δεν ξέρω αν υπάρχουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ξαναρωτήσει και αφού τελικά δεν πήρα ακόμη, ξαναρωτάω για ενδοεπικοινωνία μωρού, όχι απαραίτητα με κάμερα, με χρόνο παράδοσης το πολύ μία εβδομάδα-10 μέρες με δυνατότητα χρήσης με μπαταρία του ακουστικού και φυσικά καλή εμβέλεια!!

Μόνο Ηχου

http://www.guaranty.gr/product/898555/motorola-mbp8-audio-baby-monitor-endoepikoinwnia-mwroy.html

https://www.wecare.gr/μητερα-παιδι/αξεσουαρ-μωρου/ενδοεπικοινωνια/συσκευη-παρακολουθησησ-μωρου-dect.htm

 

Εικόνας & Ηχου

http://www.specialprice.gr/el/Motorola%20Focus%2066%20Wi-Fi%20HD%20Audio%20and%20Video%20Home%20Monitoring%20Camera

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να χτίσω ένα καινούργιο desktop σιγά σιγά, αλλά προσπαθώ να βρίσκω πρόσφορες/ευκαιρίες για τα εξαρτήματα. Μέχρι στιγμής έχω RAM (16gb ddr4) και CPU (i5 6400) και ψάχνω για τα υπόλοιπα. Μήπως ξέρετε κανένα site με προσφορές  για καλές τιμές με βάση την απόδοση τους;

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα Ψάχνω για ανεμιστήρα για τον σπίτι είμια μεταξύ τον π[αρακάτω κάποια σχόλια για αυτούς έχετε δουλέψει κάποιον ? με υδρονέφωση τι φάση κάνει δουλειά η τζαμπα λεφτά ?

Link.png Site: primo

Link.png Site: moris Link.png Site: juroPro Link.png Site: Diplomat Hydro

Link.png Site: IQHydro

Link.png Site: PrimoHydro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημέρα Ψάχνω για ανεμιστήρα για τον σπίτι είμια μεταξύ τον π[αρακάτω κάποια σχόλια για αυτούς έχετε δουλέψει κάποιον ? με υδρονέφωση τι φάση κάνει δουλειά η τζαμπα λεφτά ?

Link.png Site: primo

Link.png Site: moris Link.png Site: juroPro Link.png Site: Diplomat Hydro

Link.png Site: IQHydro

Link.png Site: PrimoHydro

Primo FSW-45A2 18.361

MORRIS MFS-16213

 

P.S: Και προσπέρασε την υδρονέφωση!

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι κάτοχος ενός Teclast X98 plus (windows 10) Tablet και ψάχνω για ασύρματο ποντίκι.

Αρχικά θέλω να ρωτήσω εάν είναι εφικτό να συνδέσω συσκευές ταυτόχρονα (πληρολόγιο και ποντίκι) μέσω bluetooth.

Εάν ναι, τότε ψάχνω για bluetooth ποντίκι , αλλιώς για ασύρματο μέσω usb ( έχω μετατροπέα για micro usb οπότε να μην είναι μεγάλο σε μέγεθος και προεξέχει από το tablet).

Όσον αφορά τα χαρακτηριστικά, ανεξαρτήτως σύνδεσης, θέλω να είναι μικρό και μέχρι 20-25 ευρώ max. Εάν υπάρχει και πιο φθηνό, καλοδεχούμενο, καλώς δεν μιλάμε για καθημερινή χρήση

Τέλος, είχα παραγγείλει από bangood, αλλά μετά από 3 μήνες παρέδωσε πνεύμα, οπότε τώρα ψάχνω από Ελλάδα.

Ευχαριστώ πολύ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι κάτοχος ενός Teclast X98 plus (windows 10) Tablet και ψάχνω για ασύρματο ποντίκι.

Αρχικά θέλω να ρωτήσω εάν είναι εφικτό να συνδέσω συσκευές ταυτόχρονα (πληρολόγιο και ποντίκι) μέσω bluetooth.

Εάν ναι, τότε ψάχνω για bluetooth ποντίκι , αλλιώς για ασύρματο μέσω usb ( έχω μετατροπέα για micro usb οπότε να μην είναι μεγάλο σε μέγεθος και προεξέχει από το tablet).

Όσον αφορά τα χαρακτηριστικά, ανεξαρτήτως σύνδεσης, θέλω να είναι μικρό και μέχρι 20-25 ευρώ max. Εάν υπάρχει και πιο φθηνό, καλοδεχούμενο, καλώς δεν μιλάμε για καθημερινή χρήση

Τέλος, είχα παραγγείλει από bangood, αλλά μετά από 3 μήνες παρέδωσε πνεύμα, οπότε τώρα ψάχνω από Ελλάδα.

Ευχαριστώ πολύ!!!

http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=187138

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα !
ψαχνω για ανεμιστηρα μονο για νυχτερινη λειτοπυργια στο δοματιο που κοιμαμαι ! μπασ και κοιμηθω λιγακι

 

Ανεμιστήρας  Ανεμιστήρας  Ανεμιστήρας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...