Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑιδια εγω ψαχνω ραδιοφωνο παραλιας με μνημη και usb (για να του βαζω μεσα κανενα τραγουδι) και υποδοχη για ακουστικα (και για 2 ακουστικα ακομη καλυτερα αλλα αυτο λυνεται ευκολα).Καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψαχνω να βρω μεταχειριμενσα τα βιβλια της σειρας Game Of Thrones σε καλη τιμη.

 

Το τριτο αρχικα "Θύελλα από ατσάλι Ι και ΙΙ" και αργοτερα τα υπολοιπα.

 

Καινουργια μονον οι δυο αυτοι τομοι εχουν 18 + 18 ευρω! :confused:

 

Μονο στην Πρωτοπορια τα εχει 14 + 14 αλλα παλι πολλα ειναι! :confused:

 

Αν εχει κανεις κατι υποψιν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω να βρω μεταχειριμενσα τα βιβλια της σειρας Game Of Thrones σε καλη τιμη.

 

Το τριτο αρχικα "Θύελλα από ατσάλι Ι και ΙΙ" και αργοτερα τα υπολοιπα.

 

Καινουργια μονον οι δυο αυτοι τομοι εχουν 18 + 18 ευρω! :confused:

 

Μονο στην Πρωτοπορια τα εχει 14 + 14 αλλα παλι πολλα ειναι! :confused:

 

Αν εχει κανεις κατι υποψιν...

Φιλε μου, το πιστευεις, οτι ειμαι ακριβως μα ακριβως στην ιδια κατασταση με εσενα?? Σε 2 μερες περιπου τελειωνω τη Συγκρουση Βασιλεων, και θα παω να παρω δυστυχως απ την Πρωτοπορια στα 14 ευρω το Θυελλα απο Ατσαλι μεταχειρισμενο. Μακαρι να βρεθει καποια καλυτερη λυση για σενα, και να τα παρεις φθηνοτερα.

 

Παντως, ενα πραγμα σου λεω. Μπηκα χθες αμαζον και εψαξα για τα βιβλια... και επαθα σοκ, ημουν στα προθυρα εγκεφαλικου... Βρηκα την 5λογια που εχει κυκλοφορησει μεχρι τωρα, (δηλαδη τα δικα μας 7 βιβλια), ολοκαινουρια 40-50 ευρω ολα μαζι, και με τα αυθεντικα τους εξωφυλλα... Δυστυχως, θελω να τα διαβαζω στα ελληνικα, γιατι με εκνευριζει το να τα μεταφραζω παραλληλα. Απλα, αναρωτησου ποσο πολυ μας εκμεταλλευονται, σ αυτην την παλιοχωρα... Ενιωσα τοσο αηδιασμενος. Ασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου, το πιστευεις, οτι ειμαι ακριβως μα ακριβως στην ιδια κατασταση με εσενα?? Σε 2 μερες περιπου τελειωνω τη Συγκρουση Βασιλεων, και θα παω να παρω δυστυχως απ την Πρωτοπορια στα 14 ευρω το Θυελλα απο Ατσαλι μεταχειρισμενο. Μακαρι να βρεθει καποια καλυτερη λυση για σενα, και να τα παρεις φθηνοτερα.

 

Παντως, ενα πραγμα σου λεω. Μπηκα χθες αμαζον και εψαξα για τα βιβλια... και επαθα σοκ, ημουν στα προθυρα εγκεφαλικου... Βρηκα την 5λογια που εχει κυκλοφορησει μεχρι τωρα, (δηλαδη τα δικα μας 7 βιβλια), ολοκαινουρια 40-50 ευρω ολα μαζι, και με τα αυθεντικα τους εξωφυλλα... Δυστυχως, θελω να τα διαβαζω στα ελληνικα, γιατι με εκνευριζει το να τα μεταφραζω παραλληλα. Απλα, αναρωτησου ποσο πολυ μας εκμεταλλευονται, σ αυτην την παλιοχωρα... Ενιωσα τοσο αηδιασμενος. Ασε.

 

Που να δεις και μεταχειρισμενα πχ στο Abebooks οπου παιρνεις βιβλια με 3$!

 

Θελω και εγω Ελληνικα για να διαβαζω χαλαρα μιας και μιλαμε για χιλιαδες σελιδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως, ενα πραγμα σου λεω. Μπηκα χθες αμαζον και εψαξα για τα βιβλια... και επαθα σοκ, ημουν στα προθυρα εγκεφαλικου... Βρηκα την 5λογια που εχει κυκλοφορησει μεχρι τωρα, (δηλαδη τα δικα μας 7 βιβλια), ολοκαινουρια 40-50 ευρω ολα μαζι, και με τα αυθεντικα τους εξωφυλλα... Δυστυχως, θελω να τα διαβαζω στα ελληνικα, γιατι με εκνευριζει το να τα μεταφραζω παραλληλα. Απλα, αναρωτησου ποσο πολυ μας εκμεταλλευονται, σ αυτην την παλιοχωρα... Ενιωσα τοσο αηδιασμενος. Ασε.

 

Χαχαχα όπως τα λες,ούτε καν 40€,η πενταλογία 30€ και η τετραλογία 22€ τελικές τιμές με μεταφορικά..

http://www.amazon.de/Thrones-5-copy-George-Martin-Series/dp/0345540565/ref=sr_1_24?s=books-intl-de&ie=UTF8&qid=1337782163&sr=1-24

http://www.amazon.de/gp/product/0345529057/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A3JWKAKR8XB7XF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα όπως τα λες,ούτε καν 40€,η πενταλογία 30€ και η τετραλογία 22€ τελικές τιμές με μεταφορικά..

http://www.amazon.de/Thrones-5-copy-George-Martin-Series/dp/0345540565/ref=sr_1_24?s=books-intl-de&ie=UTF8&qid=1337782163&sr=1-24

http://www.amazon.de/gp/product/0345529057/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A3JWKAKR8XB7XF

Οπως τα λες....

Απο την ταραχη μου, δεν κοιταξα στο γερμανικο αμαζον, 40-50 ευρω τα ειδα στο αγγλικο... Πικρα μεγαλη παιδια. Δε φταινε προφανως μονο οι βιβλιοπωλες, φταιει και το κρατος με τους τρελους φορους, και τη νεα απατη με την Ενιαια Τιμη, που εβαλε ταφοπλακα στο χωρο των βιβλιων...

 

Απλα, δε μπορω αλλο να δεχομαι αδιαμαρτυρητα, μια χωρα που οι μισθοι της ειναι 2-3 φορες κατω απο το μεσο ορο των μισθων σε Γερμανια-Αγγλια, να αγοραζουμε τα προιοντα σε τριπλασια και τετραπλασια τιμη..

 

Παλι καλα βρηκα εναν πλανωδιο τυπο, και αγορασα το 1ο βιβλιο της σειρας ολοκαινουριο 10 ευρω. :wub: και δεν εχω τον παραμικρο ενδοιασμο, αν εβρισκα και τα υπολοιπα ετσι. Αλλα που...

 

Sorry στα υπολοιπα παιδια, που μιλαω για ενα θεμα μη ηλεκτρονικο, τα βιβλια, αλλα υποκεινται κ αυτα στην ηλεκτρονικη αγορα, οσο να ναι. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για λαμπες led απο το ebay και συγκεκριμενα για Ε27 αν γνωριζω καλα.

Οι Ε27 δεν ειναι αυτες που χρησιμοποιουνται πιο πολυ?

 

Βρηκα αυτες http://www.ebay.com/itm/6W-E27-Warm-SMD-5050-LED-Light-Bulb-Lamp-220-240V-/170582270036?pt=US_Light_Bulbs&hash=item27b77ee054 αλλα δεν ξερω πως ειναι οι αναλογιες σε σχεση με μια λαμπα οικονομικη.

Αυτα τα 5050 smd τι ειναι παιζουν ρολο?Εχω δει και με διαφορετικα smd.

 

Εχει αγορασει κανεις απο ebay λαμπες led και συγκεκριμενα Ε27?

Αν ναι απο που και ας με κατευθυνει καποιος αν μπορει για να μην παρω κατι λαθος.

 

Υ.Γ. Για αρχη θελω να παρω μια να την δοκιμασω και να δω πως φαινεται και αν με ικανοποιει μετα να προχωρησω και στην αγορα των υπολοιπων.

Καποιος που να γνωριζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως τα λες....

Απο την ταραχη μου, δεν κοιταξα στο γερμανικο αμαζον, 40-50 ευρω τα ειδα στο αγγλικο... Πικρα μεγαλη παιδια. Δε φταινε προφανως μονο οι βιβλιοπωλες, φταιει και το κρατος με τους τρελους φορους, και τη νεα απατη με την Ενιαια Τιμη, που εβαλε ταφοπλακα στο χωρο των βιβλιων...

 

Απλα, δε μπορω αλλο να δεχομαι αδιαμαρτυρητα, μια χωρα που οι μισθοι της ειναι 2-3 φορες κατω απο το μεσο ορο των μισθων σε Γερμανια-Αγγλια, να αγοραζουμε τα προιοντα σε τριπλασια και τετραπλασια τιμη..

 

Παλι καλα βρηκα εναν πλανωδιο τυπο, και αγορασα το 1ο βιβλιο της σειρας ολοκαινουριο 10 ευρω. :wub: και δεν εχω τον παραμικρο ενδοιασμο, αν εβρισκα και τα υπολοιπα ετσι. Αλλα που...

 

Sorry στα υπολοιπα παιδια, που μιλαω για ενα θεμα μη ηλεκτρονικο, τα βιβλια, αλλα υποκεινται κ αυτα στην ηλεκτρονικη αγορα, οσο να ναι. :)

 

Πλανοδιος...10€! :rolleyes:

 

Που τον βρηκες; :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλανοδιος...10€! :rolleyes:

 

Που τον βρηκες; :mrgreen:

Σαλονικη βλεπω εισαι και εσυ. Στη Φοιτητικη Λεσχη φιλε!! :wub: :mrgreen: Οπως μπαινεις για την επανω λεσχη, εχει παγκους με βιβλια απο 5 ευρω, απο 10 ευρω, απο 15 ευρω. Ελεγχω τον παγκο 2 φορες τη βδομαδα. Αλλα δυστυχως, μονο μια φορα ειδα να εχει βιβλιο game of thrones (και το πηρα αμεσως, στη ζελατινα του ηταν) , ποτε ξανα, δεν πρεπει να ξανα φερε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαλονικη βλεπω εισαι και εσυ. Στη Φοιτητικη Λεσχη φιλε!! :wub: :mrgreen: Οπως μπαινεις για την επανω λεσχη, εχει παγκους με βιβλια απο 5 ευρω, απο 10 ευρω, απο 15 ευρω. Ελεγχω τον παγκο 2 φορες τη βδομαδα. Αλλα δυστυχως, μονο μια φορα ειδα να εχει βιβλιο game of thrones (και το πηρα αμεσως, στη ζελατινα του ηταν) , ποτε ξανα, δεν πρεπει να ξανα φερε.

 

Ξερω που λες! :mrgreen:

 

Αλλα Game Of Thrones εκει! :shock:

 

Μαλλον δεν πουλανε τα συνηθη best seller περι Μαρξ, Λενιν, Τροτσκι και λοιπον επαναστατων! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω μια χαλασμενη καρτα γραφικων nvidia, οποιοδηποτε μοντελο κανει, αρκει να ειναι pci-express. Οποιος ειναι Θεσσαλονικη και θελει να την ξεφορτωθει ας στειλει ενα pm. Ευχαριστω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...