Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 λεπτά πριν, mamak1989 είπε

οκ φιλε απλα το πηρα απο αλλου με 191 ευρω ας δουμε και το μοτορολα και ευχαριστω πολυ για την βοηθεια 

Από που?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, panosno1com είπε

Ψαχνω αν υπάρχει καμια προσφορά το sygic premium σε τιμη λιγότερα απο τα 17 το χρονο....

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πού μπορούμε να αγοράσουμε φθηνά τη σουίτα της Adobe (με ενδιαφέρουν Lightroom, Photoshop & Premier Pro); Θέλω να τα κάνω δώρο σε φωτογράφο και ας κάνω εγώ όλη τη διαδικασία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για αφυγραντηρα,ρωτησα και στο σχετικο νημα αλλα δεν εχει και πολυ κινηση.Ημουν αναμεσα στον Primo PRDH-45008i λογω του ιονιστη που εχει αλλα το apothema.gr που τον ειχε σε καλη τιμη τον δειχνει εξαντλημενο.Μετα ειαπ για τον Puredry Sophia αλλα κολλαω στο οτι δεν εχει ιονιστη.Τελικα σκεφτομαι για τον Kullhaus Qualis 25L ion.Παιζει ρολο γενικα ο ιονιστης ή τσαμπα ασχολουμαι?Τρικαλα με πολυ υγρασια,80τμ το σπιτι αυτη τη στιγμη αλλα μαλλον σε κανενα χρονο θα παω σε δικο μου μεγαλυτερο στα 100-120τμ και θελω να παρω κατι που θα το εχω για καιρο.Τι προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LouCi4er είπε

Ψαχνω για αφυγραντηρα,ρωτησα και στο σχετικο νημα αλλα δεν εχει και πολυ κινηση.Ημουν αναμεσα στον Primo PRDH-45008i λογω του ιονιστη που εχει αλλα το apothema.gr που τον ειχε σε καλη τιμη τον δειχνει εξαντλημενο.Μετα ειαπ για τον Puredry Sophia αλλα κολλαω στο οτι δεν εχει ιονιστη.Τελικα σκεφτομαι για τον Kullhaus Qualis 25L ion.Παιζει ρολο γενικα ο ιονιστης ή τσαμπα ασχολουμαι?Τρικαλα με πολυ υγρασια,80τμ το σπιτι αυτη τη στιγμη αλλα μαλλον σε κανενα χρονο θα παω σε δικο μου μεγαλυτερο στα 100-120τμ και θελω να παρω κατι που θα το εχω για καιρο.Τι προτεινετε?

https://www.insomnia.gr/forums/topic/782269-απορίες-και-συμβουλές-για-αφυγραντήρα

Έχουμε σχετικό νήμα, πιθανώς να βρεις κάτι χρήσιμο να διαβάσεις, είτε να συνομιλήσεις με "σχετικούς" που ασχολούνται με τους αφυγραντήρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, LouCi4er είπε

....Παιζει ρολο γενικα ο ιονιστης ή τσαμπα ασχολουμαι? Τρικαλα με πολυ υγρασια, 80τμ το σπιτι αυτη τη στιγμη αλλα μαλλον σε κανενα χρονο θα παω σε δικο μου μεγαλυτερο στα 100-120τμ και θελω να παρω κατι που θα το εχω για καιροΤι προτεινετε?

Τσάμπα ασχολείσαι!

https://www.allsmart.gr/oikiakos-exoplismos/klimatismos-thermansi/afugradires/philco-afygrantis-pdh-1050-5-xronia-eggyisi/   50 lt/24 h - 5 χρόνια εγγύηση

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Beorn είπε

Καλησπερα,

Οι γονεις ψαχνουν τηλεοραση 43', εως 350-μαξ 400 κατα προτιμηση με δοσεις. Υπαρχει καποια προταση?

https://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=106017518  Δωρεάν Παράδοση   E-shop.gr / Pc1 / Plus4u είναι το ίδιο μαγαζί...

 

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, LeoTheAkuma είπε

Τον πιο φτηνό 1TB SSD για να καρφώσω στο PS4 Pro μου

https://www.jmctech.gr/product/2-5-ssd-1tb-sata3-teamgroup-ex2/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την dash cam 70Mai 500s-1 pro plus. Ψαχνω για power bank για οταν ειναι σβηστο το αυτοκινητο... Δεν ξερω τι χαρακτηριστικα πρεπει να εχει, αλλά πχ το βαρος δε νομιζω να ενδιαφερει στην περιπτωση μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...