Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, phoenix67 είπε

Καλησπερα,εχει ανιχνευσει κανεις προσφορα σε antivirus bitdefender?Καθε χρονο βγαζουν με 10/15 ευρω/χρονο,αλλα δε βρηκα κατι μεχρι στιγμης...

https://www.kotsovolos.gr/computing/software/antivirus/203480-bitdefender-total-security-(5-devices-1-year)-card

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, MrWhite είπε

Ψάχνω για πλυντηριο στεγνωτηριο για 4μελη οικογένεια 

https://www.kotsovolos.gr/household-appliances/washing-machines/washing-machines-dryers/267765-πλυντηριο-στεγν-hisense-wdqa1014-evjm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Γνωρίζει κάποιος κάποιο φροντιστήριο ή καθηγητή που να έχει κάποια προσφορά για εκμάθηση ιταλικών/γερμανικών ή οποιασδήποτε άλλης  γλώσσας; 
Ψάχνω να μάθω κάτι καινούργιο για φέτος και οποιαδήποτε πληροφορία είναι καλοδεχούμενη.

Ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερίζω το φόρουμ.

Ψάχνω για τον μικρό mp4 player φορητό, μας νοιάζει να έχει  Bluetooth  ώστε να συνδέει τα ακουστικά.

Τα φθηνά του Σκρουτζ δείχνουν να είναι για πέταμα, έχουμε καμιά πρόταση από Κίνα σε τίποτα αξιοπρεπές, μέχρι 30€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, nickol-us είπε

Καλημερίζω το φόρουμ.

Ψάχνω για τον μικρό mp4 player φορητό, μας νοιάζει να έχει  Bluetooth  ώστε να συνδέει τα ακουστικά.

Τα φθηνά του Σκρουτζ δείχνουν να είναι για πέταμα, έχουμε καμιά πρόταση από Κίνα σε τίποτα αξιοπρεπές, μέχρι 30€;

Είναι για στρατό;

Διαφορετικά εύκολα εβρισκες αυτο που λες σε κινητό (Nokia ή άλλο) έως 30ε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, satsok2 είπε

Είναι για στρατό;

Διαφορετικά εύκολα εβρισκες αυτο που λες σε κινητό (Nokia ή άλλο) έως 30ε. 

Παιδί δημοτικού, το θέλει για τις εκδρομές. Κινητό παλιό ήταν το πρώτο που σκέφτηκα, μα όπως και στον στρατό απαγορεύεται λόγω κάμερας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, nickol-us είπε

Καλημερίζω το φόρουμ.

Ψάχνω για τον μικρό mp4 player φορητό, μας νοιάζει να έχει  Bluetooth  ώστε να συνδέει τα ακουστικά.

Τα φθηνά του Σκρουτζ δείχνουν να είναι για πέταμα, έχουμε καμιά πρόταση από Κίνα σε τίποτα αξιοπρεπές, μέχρι 30€;

https://www.banggood.com/1_8inch-Metal-Touch-MP3-MP4-Music-Player-Built-in-Speaker-FM-Function-Alarm-Clock-E-Book-Player-Voice-Recorder-p-2001650.html

https://www.banggood.com/Portable-64GB-3_0-MP3-Music-Player-BT5_0-Full-Screen-External-Playback-Sport-HIFI-Music-Player-MP3-Play-Recorder-E-book-p-2001649.html

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, nickol-us είπε

Παιδί δημοτικού, το θέλει για τις εκδρομές. Κινητό παλιό ήταν το πρώτο που σκέφτηκα, μα όπως και στον στρατό απαγορεύεται λόγω κάμερας

Bestprice εχει καλυτερες τιμές και εβλεπα καποια nokia ή άλλα έως 30 ευρώ. Κάποια 2023 μοντέλα. Mp3. Υποδοχή καρτας μνήμης. Και bluetooth. Δε νομιζω να εχουν καμερα. Απλά πρεπει να δεις σχολαστικά τις προδιαγραφές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ ξανά. 

Αναζητώ δύο πράγματα και θα ήθελα τη βοήθεια σας. 

Ι) Έχω ένα monitor, το οποίο διαθέτει δύο θύρες, μία DisplayPort και μία Hdmi, στις οποίες θα έχω συνδεδεμένες δύο λαπτοπ. Υπάρχει κάτι που θα μου επιτρέπει να προβάλω στο monitor την οθόνη που θέλω εγώ κατά περίπτωση, χωρίς να αφαιρώ το καλώδιο που δεν χρειάζομαι; 

Ι) Έχω πληκτρολόγιο και ποντίκι με ενιαίο ανταπτορα, το οποίο είναι συνδεδεμένο σ'ενα λαπτοπ. Υπάρχει κάποια συσκευή που θα μου επιτρέπει να τα χρησιμοποιώ στο δεύτερο (ή και τρίτο) λαπτοπ, χωρίς να μπαινοβγαζω τον ανταπτορα. 

Σας ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...