Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ,ψάχνω tv 65” ταβάνι 1000 ευρωπουλα . Οι tcl αξίζουν γενικά (είναι 200-300 € ποιο οικονομικές από αντίστοιχες ποιο επωνύμων εταιριών ) ή να πάω σε safe επιλογή Samsung lg? Αν έχει καμία πρόταση κανένας ευπρόσδεκτη !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, heisenberg993 είπε

Καλησπέρα ,ψάχνω tv 65” ταβάνι 1000 ευρωπουλα . Οι tcl αξίζουν γενικά (είναι 200-300 € ποιο οικονομικές από αντίστοιχες ποιο επωνύμων εταιριών ) ή να πάω σε safe επιλογή Samsung lg? Αν έχει καμία πρόταση κανένας ευπρόσδεκτη !!

https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/253051-tv-led-65-tcl-65p635 399 €

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Ευχαριστώ για το σχόλιο η αλήθεια είναι είμαι ανάμεσα στην 745 ή την 805 με 700 και 850 ευρώ αντίστοιχα , αν πάω σε tcl .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, heisenberg993 είπε

Ευχαριστώ για το σχόλιο η αλήθεια είναι είμαι ανάμεσα στην 745 ή την 805 με 700 και 850 ευρώ αντίστοιχα , αν πάω σε tcl .

Δεν αξίζει τον κόπο να δώσεις σήμερα παραπάνω λεφτά για τηλεόραση, αναλώσιμο είναι πλέον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, BritGreek είπε

Δεν είναι όμως ανάγκη να πάρει κανείς το φτηνότερο και δεν χρειάζονται όλοι τις ταυτόχρονες λειτουργίες. Αν πάθει κάτι το αγορασμένο από Κίνα, πόσο κοστίζει η αποστολή του για επισκευή ή αντικατάσταση; Στην ουσία έρχεται το ίδιο, γιατί αυτά που πωλούνται εδώ έχουν εγγύηση και υπάρχει φυσικό κατάστημα.

Από Κίνα την ίδια συσκευή την αγοράζεις στο 1/3 της τιμής σε σχέση με Ελλάδα.

Στην Ελλάδα έχεις την τοποθέτηση και την υποστήριξη που μέσα σε λίγες ώρες είσαι στο μαγαζί και βρίσκεις λύση στο πρόβλημά σου.

Ενδεικτικό παράδειγμα:

Ελλάδα vs Κίνα που με κουπόνι πέφτει στα 40 €.

Με τα 2GB RAM δεν έχεις performance ακόμα και με 4GB είναι οριακά. Πρέπει να το αφήσεις 2-3 λεπτά να προφορτώσει τα "σκουπίδια" που είναι φορτωμένο για να αρχίσει να ρολάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους! Ψαχνω μεγαλο σε χωρητικοτητα σκληρο δισκο - απο 8 TB και πανω, οικονομικο και αξιοπιστο για αναγκες backup. Οποιος δει κατι αυτες τις μερες...ας σφυριξει! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Sebu είπε

Με 2GB μνημη που εχει στα "φθηνα" δεν πας πουθενα για multimedia συστημα που ειναι η χρηση του και το οποιο θα πρεπει ταυτοχρονα να παιζει μουσικη, ενδεχομενα να στριμαρει Spotify απο το κινητο, να προβαλει πλοηγηση google maps και ποιος ξερει τι αλλο και σε 8-9 ιντσες για πλακα. 

Και εμένα με ενδιαφέρει εάς βρεις κάτι πες μας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για φωτισμό σχετικά με τατουάζ. Όλοι παίρνουν ring lights.

Έχετε να προτείνετε κάποιο αξιόπιστο λοιπόν, ή κάποιο άλλο προϊόν που να κάνει την δουλειά?

Το μπάτζετ είναι μικρό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Lamelama1 είπε

Καλημερα σε ολους! Ψαχνω μεγαλο σε χωρητικοτητα σκληρο δισκο - απο 8 TB και πανω, οικονομικο και αξιοπιστο για αναγκες backup. Οποιος δει κατι αυτες τις μερες...ας σφυριξει! :)

https://www.jmctech.gr/product/hdd-toshiba-enterprise-capacity-series-mg06aca10te-10tb/
/
https://www.quickshop.gr/el/product/ElectronicsN-ELECTRONICS/ComputersN-COMPUTERS/Hdd-SsdN-HDD-SSD/HddCasesPeripheralsN-PER-HDC/ASE-3532B/

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, plasTOST είπε

Από Κίνα την ίδια συσκευή την αγοράζεις στο 1/3 της τιμής σε σχέση με Ελλάδα.

Στην Ελλάδα έχεις την τοποθέτηση και την υποστήριξη που μέσα σε λίγες ώρες είσαι στο μαγαζί και βρίσκεις λύση στο πρόβλημά σου.

Ενδεικτικό παράδειγμα:

Ελλάδα vs Κίνα που με κουπόνι πέφτει στα 40 €.

Με τα 2GB RAM δεν έχεις performance ακόμα και με 4GB είναι οριακά. Πρέπει να το αφήσεις 2-3 λεπτά να προφορτώσει τα "σκουπίδια" που είναι φορτωμένο για να αρχίσει να ρολάρει.

Για GPS και ραδιόφωνο που το θέλω εγώ, και με τα 2gb μια χαρά δουλεύει. Είναι ίσως θέμα αναγκών. Από τη στιγμή που για να μπει και να βγει υπάρχει κάποιο κόστος και μέχρι να φτιαχτεί στην ουσία μένει ένα κενό στο ταμπλό, για να είμαι ειλικρινής, προτιμώ να δώσω 100 ευρώ παραπάνω και να μπορώ να πάω από εκεί για να λυθεί επί τόπου. Σεβαστές όλες οι απόψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, BritGreek είπε

Δεν είναι όμως ανάγκη να πάρει κανείς το φτηνότερο και δεν χρειάζονται όλοι τις ταυτόχρονες λειτουργίες. Αν πάθει κάτι το αγορασμένο από Κίνα, πόσο κοστίζει η αποστολή του για επισκευή ή αντικατάσταση; Στην ουσία έρχεται το ίδιο, γιατί αυτά που πωλούνται εδώ έχουν εγγύηση και υπάρχει φυσικό κατάστημα.

6 μήνες εγγύηση αν δε διαβασα λάθος είχε αυτό το κατάστημα .

4 ώρες πριν, plasTOST είπε

Από Κίνα την ίδια συσκευή την αγοράζεις στο 1/3 της τιμής σε σχέση με Ελλάδα.

Στην Ελλάδα έχεις την τοποθέτηση και την υποστήριξη που μέσα σε λίγες ώρες είσαι στο μαγαζί και βρίσκεις λύση στο πρόβλημά σου.

Ενδεικτικό παράδειγμα:

Ελλάδα vs Κίνα που με κουπόνι πέφτει στα 40 €.

Με τα 2GB RAM δεν έχεις performance ακόμα και με 4GB είναι οριακά. Πρέπει να το αφήσεις 2-3 λεπτά να προφορτώσει τα "σκουπίδια" που είναι φορτωμένο για να αρχίσει να ρολάρει.

Φίλε μου επειδή φαίνεται να έχεις μία ιδέα παραπάνω έχεις να προτείνεις κάποια οθόνη για 2din λογικά Corolla Sedan 2003?

Η χρήση θα ήθελα να είναι χάρτες , Spotify YouTube για μουσική κυρίως π έχω premium και για κάμερα οπισθοπορειας.

Επίσης γτ αργά η γρήγορα θα βρεθεί οθόνη, κάποιος μάστορας Αθήνα που να ασχολείται μόνο με τοποθέτηση? 

Γτ πολλοί θέλουν να την αγοράσεις και από αυτούς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, val007 είπε

Καλησπέρα παιδιά ψάχνω tv 50” ταβάνι 250 €. Αν έχει καμία πρόταση κανένας ευπρόσδεκτη. 

https://alternatesupplies.gr/product/tcl-smart-τηλεόραση-50-4k-uhd-led-50p731-hdr-2022/ 

Δεν ξέρω να σου πω για την τηλεόραση,αλλά εψαξα λίγο για το συγκεκριμένο μαγαζί και λένε ότι είναι απάτη.

Επίσης δεν έχουν βάλει πληρωμή με αντικαταβολή,οπότε το κάνει λίγο ύποπτο αυτό.

Δεν έχω καμία προσωπική εμπειρία απο το συγκεκριμένο κατάστημα.Καλου κακού όμως προσοχή,ποτε δεν ξέρεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, val007 είπε

Καλησπέρα παιδιά ψάχνω tv 50” ταβάνι 250 €. Αν έχει καμία πρόταση κανένας ευπρόσδεκτη. 

https://alternatesupplies.gr/product/tcl-smart-τηλεόραση-50-4k-uhd-led-50p731-hdr-2022/ 

Μακριά!

https://www.public.gr/product/tileoraseis/tileoraseis/tileorasi-kydos-led-50-4k-android-k50au22sd01b/1812732

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, val007 είπε

Καλησπέρα παιδιά ψάχνω tv 50” ταβάνι 250 €. Αν έχει καμία πρόταση κανένας ευπρόσδεκτη. 

https://alternatesupplies.gr/product/tcl-smart-τηλεόραση-50-4k-uhd-led-50p731-hdr-2022/ 

Μεγαλη προσοχη στο συγκεκριμενο "καταστημα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...