Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα! 

Ψάχνω για καλά ποιοτικά λουκετακια συνδυασμού για βαλίτσες ή backpacks για σχετικά άμεση αγορά. Το αργότερο μέχρι Δευτέρα να μπορώ να τα έχω (είτε από Θεσσαλονίκη  κυρίως ανατολικά ή ιντερνετικά με διαθεσιμότητα). 

TSA approved δεν είναι απαραίτητο. 

Thanks in advance! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, siracos είπε

Όσα whirlpool έχω δει(βέβαια δεν τα έχω δει όλα ) είναι Τούρκικα και ίδια με τα καθαρά Τούρκικα BEKO.

Ότι να ναι,η παραπληροφόρηση πάει σύννεφο.Τα Whirlpool που έρχονται στην Ελλάδα είναι made in Poland,η Whirlpool δεν έχει καν εργοστάσιο συναρμολόγησης στην Τουρκία.Φετος ανακοίνωσε κοινοπραξία με μια Τουρκική εταιρία.

Ποια Whirlpool είδες να είναι ίδια με τα Beko?Εγώ έχω το FFD 9458 BCV EE και γράφει made in Poland 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω spacebar keycap για μηχανικό πληκτρολογιο,εντός Ελλάδος αν γίνεται,είδα έχει aliexp κτλπ αλλά προτιμώ από εδώ,ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

7 ώρες πριν, LouCi4er είπε

Ότι να ναι,η παραπληροφόρηση πάει σύννεφο.Τα Whirlpool που έρχονται στην Ελλάδα είναι made in Poland,η Whirlpool δεν έχει καν εργοστάσιο συναρμολόγησης στην Τουρκία.Φετος ανακοίνωσε κοινοπραξία με μια Τουρκική εταιρία.

Ποια Whirlpool είδες να είναι ίδια με τα Beko?Εγώ έχω το FFD 9458 BCV EE και γράφει made in Poland 

Έχω δει αυτά που έχω σπίτι μου Πλυντήριο πιάτων (που αγόρασα και δεύτερο Beko για δεύτερο σπίτι μου ) και ψυγείο . Επίσης όταν έψαχνα για συσκευές είδα να έχουν ταμπελάκι made in Turkey. Όποιος ψάχνει συσκευές μπορεί να δει και το ταμπελάκι για το που κατασκευάζονται .

Τώρα αν κατά την γνώμη σου η παραπληροφόρηση πάει σύννεφο θα σου πω ότι δίκιο έχεις . Είναι  προφανές είμαι ανταγωνιστής της Whirlpool.

Επεξ/σία από siracos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Whirlpool

Κουζίνες - Ιταλία

Ψυγεία - Πολωνία και Ρωσία

Πλυντήρια ρούχων - Σλοβακία  και Πολωνία

Πλυντήρια πιάτων - Πολωνία

Καταψύκτες - Ιταλία και Ρωσία

Φούρνοι μικροκυμάτων - Κίνα και Ινδία

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

Whirlpool

Πλυντήρια ρούχων - Σλοβακία  και Πολωνία

Ψυγεία - Πολωνία και Ρωσία

Καταψύκτες - Ρωσία και Ιταλία

Φούρνοι μικροκυμάτων - Κίνα και Ινδία

Για πλυντήρια πιάτων; Ξέρουμε προέλευση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, βασίλης26 είπε

Ναι το έχω κατά νου αυτό. Για το πλυντήριο ρούχων είναι τόσο σημαντικό;

 

Το Direct drive είναι σημαντικό γιατί δεν υπάρχει ιμάντας ανάμεσα στο μοτερ και στον κάδο. Ένα λιγότερο (σημαντικό) αναλώσιμο, λιγότερη φθορά, εξοικονόμηση ενέργειας, λιγότερος θόρυβος/τράνταγμα, 10 χρόνια εγγύηση στο DD. Τα μειονεκτήματα είναι μεγαλύτερο κοστος+πολυπλοκότητα κατασκευής, αν και πλέον έχει ωριμάσει αυτή η μέθοδος κατασκευής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας

Ψάχνω ένα ευρύχωρο γραφείο, μεγάλο με συρταριέρες και ράφια. Αν έχετε κάποιο κατά νου, θα με βοηθούσατε ιδιαίτερα. 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/10/2023 στις 9:15 ΠΜ, Deathmace είπε

Καλημέρα! 

Ψάχνω για καλά ποιοτικά λουκετακια συνδυασμού για βαλίτσες ή backpacks για σχετικά άμεση αγορά. Το αργότερο μέχρι Δευτέρα να μπορώ να τα έχω (είτε από Θεσσαλονίκη  κυρίως ανατολικά ή ιντερνετικά με διαθεσιμότητα). 

TSA approved δεν είναι απαραίτητο. 

Thanks in advance! 

είχε ένα εξαιρετικό μαγαζί με λουκέτα απέναντι από το Θεαγένειο αλλά έχω πολλά χρόνια να πάω και στο χάρτη της google δεν το βρίσκω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας, γνωρίζετε μήπως αν υπάρχει καποιο κατάστημα που να πουλάει no name ή εστω και αυθεντικές σκάλες κουρευτικων μηχανών (αλλα οχι να βγαίνει οσο μια καινούρια μηχανη) 

Και συγκεκριμένα της braun series 5542?

 

ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, pipis_vidas είπε

Καλησπέρα σας, γνωρίζετε μήπως αν υπάρχει καποιο κατάστημα που να πουλάει no name ή εστω και αυθεντικές σκάλες κουρευτικων μηχανών (αλλα οχι να βγαίνει οσο μια καινούρια μηχανη) 

Και συγκεκριμένα της braun series 5542?

 

ευχαριστώ 

https://www.christianartesio.gr/p/chtenakia-gia-koureftiki-michani-set-10tmch-universal

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...