Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Ευχαριστώ για την πληροφορία. Το xiaomi είναι πολύ πιο κομψό(χωράει άνετα στο ντουλαπάκι ή σε πλαϊνή θήκη πόρτας) και πολύ πιο εύχρηστο αφού είναι φορητό. Γνώμη μου ότι αν σε κάποιον αρέσει σαν συσκευή και λόγω ευχρηστίας δεν είναι καθόλου λάθος αγορά σε σχέση με αυτό του Leroy. Κάνουν σχεδόν την ίδια δουλειά αλλά είναι εντελώς διαφορετικά πράγματα.

Η τιμή βέβαια έχει μεγάλη διαφορά, νόμιζα ότι έχει κανένα 28άρι που έγραψε ο  phanispal αλλά πάτησα το link και είδα το 45άρι. Η αλήθεια είναι ότι το 45άρι πέφτει αρκετά βαρύ. Μέχρι 30 θα το προτιμούσα σε σχέση με του Leroy. Σαν αυτό του Leroy έχω στο αμάξι της συζύγου αλλά νομίζω ότι το είχα πάρει από LIDL πριν πολύ καιρό.

Μόλις τώρα, SV1EOD είπε

Κάνουν σχεδόν την ίδια δουλειά αλλά είναι εντελώς διαφορετικά πράγματα.

Ή μάλλον για να το θέσω πιο σωστά και χωρίς να λαμβάνω υπόψιν το κόστος για να ελέγξεις/συμπληρώσεις αέρα το xiaomi είναι πολύ πιο εύχρηστο αλλά αν χρειαστεί να φουσκώσεις 4 λάστιχα με του Leroy θα τα καταφέρεις εύκολα και γρήγορα ενώ με το Xiaomi θα παιδευτείς πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Lamelama1 είπε

Καλημερα!

Ψαχνω στεγνωτηριο για μικρη ξενοδοχειακη μοναδα με 20 δικλινα καθως το χειμωνα δεν στεγνωνουν γρηγορα τα ρουχα.

Σκεφτομουν να παρω 2 Finlux TDF-7CF2 Στεγνωτήριο 7kg B που ειδα καλες αξιολογισεις και σε καλη τιμη. Ειμαι ομως ασχετος οποτε οποια προταση - συμβουλη δεκτη. 

Δεν βιαζομαι, δεν εχω προβλημα αν ειναι καλη περιπτωση να παρω απο το εξωτερικο και αν ειναι αρκετα ανθεκτικο ειναι στα +

Σας ευχαριστω!

https://aequip.gr/el/Product/sharp-kd-hhh8s8gw3--8-kg-a---kd-hhh8s8gw3.aspx A +++

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια προταση για διπλο ηλεκτρικο υποστρωμα αξιοπιστο και αξιολογο εχουμε ? Η χρηση που το θελω ειναι οχι για να μενει αναμενο κατα τη διαρκεια της νυχτας αλλα για να το αναβω πριν πεσω στο κρεβατι να τραβαει την υγρασια απο τα σεντονια και να εχει δημιουργησει ζεστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ReBeLoS είπε

καμια προταση για διπλο ηλεκτρικο υποστρωμα αξιοπιστο και αξιολογο εχουμε ? Η χρηση που το θελω ειναι οχι για να μενει αναμενο κατα τη διαρκεια της νυχτας αλλα για να το αναβω πριν πεσω στο κρεβατι να τραβαει την υγρασια απο τα σεντονια και να εχει δημιουργησει ζεστη.

https://prasopouloshomeart.gr/product/diplo-ilektriko-ypostroma-plenomeno-140x160cm-chios-hellas-sleep-warm-35101nsk/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

διαβαζω πολλες κακες κριτικες ομως και το σκεφτομαι. 

Επεξ/σία από ReBeLoS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, αυτό https://www.amazon.it/Sintonizzatore-portatile-XL-potente-JBL/dp/B083X25MDB αξίζει αξίζει στα 103€ που βγαίνει ή να δω άλλες εναλλακτικές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ReBeLoS είπε

διαβαζω πολλες κακες κριτικες ομως και το σκεφτομαι. 

Το έχω χρόνια και είναι σαν καινούριο!

36 λεπτά πριν, drade είπε

Καλησπέρα, αυτό https://www.amazon.it/Sintonizzatore-portatile-XL-potente-JBL/dp/B083X25MDB αξίζει αξίζει στα 103€ που βγαίνει ή να δω άλλες εναλλακτικές;

https://www.amazon.co.uk/Majority-Shelford-Portable-Wireless-Bluetooth-Black/dp/B07S72KGMM

https://www.amazon.co.uk/Rechargeable-Resistant-Shockproof-Bluetooth-Headphone-Grey/dp/B07QQ2QGWL

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, manefalos είπε

Ψάχνω για... φούρνο άνω πάγκου και εστίες όλες οι προτάσεις δεκτές.

https://ilektroxoros.gr/BEKO-BIE22300XD-HNIC64400T-Fournos-ano-Pagkou-71lt-me-keramikes-Esties-Π59-4cm-Inox.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, SV1EOD είπε

Ευχαριστώ για την πληροφορία. Το xiaomi είναι πολύ πιο κομψό(χωράει άνετα στο ντουλαπάκι ή σε πλαϊνή θήκη πόρτας) και πολύ πιο εύχρηστο αφού είναι φορητό. Γνώμη μου ότι αν σε κάποιον αρέσει σαν συσκευή και λόγω ευχρηστίας δεν είναι καθόλου λάθος αγορά σε σχέση με αυτό του Leroy. Κάνουν σχεδόν την ίδια δουλειά αλλά είναι εντελώς διαφορετικά πράγματα.

Η τιμή βέβαια έχει μεγάλη διαφορά, νόμιζα ότι έχει κανένα 28άρι που έγραψε ο  phanispal αλλά πάτησα το link και είδα το 45άρι. Η αλήθεια είναι ότι το 45άρι πέφτει αρκετά βαρύ. Μέχρι 30 θα το προτιμούσα σε σχέση με του Leroy. Σαν αυτό του Leroy έχω στο αμάξι της συζύγου αλλά νομίζω ότι το είχα πάρει από LIDL πριν πολύ καιρό.

Ή μάλλον για να το θέσω πιο σωστά και χωρίς να λαμβάνω υπόψιν το κόστος για να ελέγξεις/συμπληρώσεις αέρα το xiaomi είναι πολύ πιο εύχρηστο αλλά αν χρειαστεί να φουσκώσεις 4 λάστιχα με του Leroy θα τα καταφέρεις εύκολα και γρήγορα ενώ με το Xiaomi θα παιδευτείς πολύ.

Καλα και με του λιροϋ παίζει να υπερθερμανθει το μοτερακι αν ειναι για 4 λαστιχα... :P Εγω πιο πολυ για μια δυο φορές το μήνα το θελω για να μην μπλεκω με την αναμονη των βενζινάδικων , το να μην εχουν το πιεσομετρο κλπ :) Γενικά απ οτι διαβαζω δεν ειναι και για πολλα πολλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

Δειτε public π εχουν -20% σε τηλεορασεις παμω απο 499 ευρω. επισης υπαρχει μια πανασονικ πολυ καλη σε προσφορα με ολα τα προτυπα και 120 hz ρυθμο ανανεωσης αλλα δνε ειναι για ps5. η προταση εδω της tcl τιμια αλλα πολυ απλη και απο σκρουτζομαγαζο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Dcmpaira είπε

Δειτε public π εχουν -20% σε τηλεορασεις παμω απο 499 ευρω. επισης υπαρχει μια πανασονικ πολυ καλη σε προσφορα με ολα τα προτυπα και 120 hz ρυθμο ανανεωσης αλλα δνε ειναι για ps5. η προταση εδω της tcl τιμια αλλα πολυ απλη και απο σκρουτζομαγαζο

Υπερτιμημενες ολες οσο δεν παιρνει, καθαρη κοροϊδια, τα αλλα περι playstation,  απλων και συνθετων TV,  σκρουτζομαγαζων vs μεγα-αλυσιδομαγαζων κλπ αφορουν αποκλειστικα πιτσιρικαδες που έχουν πολυ χρόνο για πεταμα και μπαμπα προθυμο να πληρωνει!

Επεξ/σία από lazaoy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lazaoy είπε

Υπερτιμημενες ολες οσο δεν παιρνει, καθαρη κοροϊδια, τα αλλα περι playstation,  απλων και συνθετων TV,  σκρουτζομαγαζων vs μεγα-αλυσιδομαγαζων κλπ αφορουν αποκλειστικα πιτσιρικαδες που έχουν πολυ χρόνο για πεταμα και μπαμπα προθυμο να πληρωνει!

Rant αναίτιο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...