Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 23/8/2022 στις 10:04 ΜΜ, nickol-us είπε

Καλησπέρα

Έχει ξετρυπώσει κανείς καμιά καλή ευκαιρία για παιδικές καρέκλες γραφείου;

Έχω ήδη επισκεφτει Ravenna - Ikea - Plaisio - Diafano - Jysk, όσες είδα μου φαίνονται χάλια και ταυτόχρονα υπερτιμημένες με εξαίρεση ελάχιστες >75€ καρέκλες όπου προτιμώ να μην ανέβω σε budget

Έχει να προτείνει κανείς μέρος να ψάξουμε;

Για όποιον θέλει να βοηθήσει, τα χερούλια δεν είναι απαραίτητη προϋπόθεση, βασικά κριτήρια να είναι κάπως στιβαρή (παιδιά 25-30 κιλών θα κάτσουν) και να είναι λίγο ψηλές (κάποιες που θεώρησα ψηλές είδα οτι έφταναν τα 57cm μέγιστο)

Συγνώμη για το μακροσκελές κείμενο και ευχαριστώ εκ των προτέρων

https://www.skroutz.gr/s/19600072/Καρέκλα-Γραφείου-με-Ανάκλιση-BF503-ΕΟ223-7-Μαύρη-Woodwell.html

Βρήκα αυτή με καλές κριτικές.

Ψάχνω και γω για τα παιδιά μου. Φαίνεται καλή μένει να την δοκιμάσω βέβαια. 

Αν μένεις κοντά σε κάποιο κατάστημα θα μου ήταν χρήσιμες οι εντυπώσεις σου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, jimaras1 είπε

καλημέρα,

ψάχνω για εσωτερική κεραία ΤV για επαρχία.

ειχα παρει μια φτηνή χωρίς τροφοδοσία και δεν εκανε τίποτα.

Μπορείτε να προτεινετε κάποια λύση; (και αν η τροφοδοσία βοηθάει)

Ευχαριστώ

 

 
 
Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Bill@r@s είπε

https://www.skroutz.gr/s/19600072/Καρέκλα-Γραφείου-με-Ανάκλιση-BF503-ΕΟ223-7-Μαύρη-Woodwell.html

Βρήκα αυτή με καλές κριτικές.

Ψάχνω και γω για τα παιδιά μου. Φαίνεται καλή μένει να την δοκιμάσω βέβαια. 

Αν μένεις κοντά σε κάποιο κατάστημα θα μου ήταν χρήσιμες οι εντυπώσεις σου.

 

Έχω ψάξει πολύ αυτές τις μέρες, ικεα, jysk, plaisio, diafano μέχρι Κωτσόβολο για να δω τις woodwell.

Το ίδιο στυλ καρέκλας την είδα στο πλαίσιο και μου φάνηκε καλή  νομίζω την είχε και πιο φτηνά (μάλλον 59).

Τις woodwell που είδα στο Κωτσόβολο ήταν για τα πανηγύρια. Καλύτερα μην αγοράσεις κάτι αν δε το δεις από κοντά. Είδα την "ίδια" καρέκλα σε διαφορετικές εταιρίες και είχαν διάφορες μέρα με τη νύχτα στην ποιότητα.

Επεξ/σία από nickol-us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, nickol-us είπε

Έχω ψάξει πολύ αυτές τις μέρες, ικεα, jysk, plaisio, diafano μέχρι Κωτσόβολο για να δω τις woodwell.

Το ίδιο στυλ καρέκλας την είδα στο πλαίσιο και μου φάνηκε καλή  νομίζω την είχε και πιο φτηνά (μάλλον 59).

Τις woodwell που είδα στο Κωτσόβολο ήταν για τα πανηγύρια. Καλύτερα μην αγοράσεις κάτι αν δε το δεις από κοντά. Είδα την "ίδια" καρέκλα σε διαφορετικές εταιρίες και είχαν διάφορες μέρα με τη νύχτα στην ποιότητα.

Οκ φίλε.

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

 

πώς να το ονομασω ; Ηχοσυστημα ; Ετσι το ξερουμε Ραδιοκασετοφωνο το λεμε, και ας μην παιρνει κασετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, alfeios είπε

πώς να το ονομασω ; Ηχοσυστημα ; Ετσι το ξερουμε Ραδιοκασετοφωνο το λεμε, και ας μην παιρνει κασετα

Λεφτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Λεφτά?

Επειδη ειναι για παλιο αυτοκινητο που δεν χρησιμοποιείται πολυ, οσο το δυνατο λιγοτερα. 

Επεξ/σία από alfeios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, alfeios είπε

Επειδη ειναι για παλιο αυτοκινητο που δεν χρησιμοποιείται πολυ, οσο το δυνατον λιγοτερα. 

https://stocksound.eu/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=4725&virtuemart_category_id=817
/
https://stocksound.eu/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=4567&virtuemart_category_id=817

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα στο team!

ψαχνω για τροφοδοτικο για αυτο το mini pc https://support.hp.com/us-en/document/c06047054

δεν ειναι αναγκη να ειναι επωνυμο ή απο Ελλαδα.

Σας ευχαριστω προκαταβολικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω τηλεόραση, smart tv (θα βόλευε android λογισμικό για να έχω cosmote tv, Netflix, Disney) πληρωμή με δόσεις θα βόλευε, μέχρι 50 ιντσών για θέαση περιεχομένου ελληνική τηλεόραση (digea) από ηλικιωμένο και χρήση από εγγόνια των smart δυνατοτήτων. Ότι πιο vfm παρακαλώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, panosno1com είπε

Ναι, αν το θες για αυτοκίνητο, είναι οκ, για πιο σοβαρή χρήση με ενισχυτή πχ, ούτε καν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...