Προς το περιεχόμενο

E-shop Crazy Sundays


zizu10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή από την πρώτη μέρα που μπήκα στο forum βλέπω κάθε Κυριακή ξημερώματα και από ένα topic του τύπου "crazy sundays __-__ "

σκέφτηκα να ανοίξω αυτό θέμα για να έχουμε εδώ συγκεντρωμένα όλα τα θέματα από crazy sundays, έτσι ώστε να σταματήσει να γεμίζει και άλλο το forum από τις "δήθεν" (κατά τη γνώμη μου) κυριακάτικες προσφορές του εν λόγω καταστήματος...

 

Υ.Γ. Αν θεωρηθεί διαφήμιση η ύπαρξη ενός τέτοιου θέματος, παρακαλώ να διαγραφεί προκειμένου να αποφευχθούν διαφόρων ειδών σχόλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηταν σωστο αν ανοιγαν αναλογα τοπικ και για

τα υπολοιπα μαγαζια

 

Πιστεύω καλύτερα είναι μόνο το συγκεκριμένο topic να σχολιάζουμε για τα crazy sundays.

 

Αν γίνει αυτό και στα άλλα topics κάποιος για παράδειγμα που θα ψάχνει προσφορά ένα κινητό θα πρέπει να ανοίγει συνέχεια όλα τα topics με τα καταστήματα μέχρι να βρει (και αν βρει) την προσφορά που ψάχνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ διαφωνώ. Κάθε προσφορά (ή νιουσλετερ) στο τοπικ της. Ούτως ή άλλως μέσα σε μια βδομάδα έχουν χαθεί στις πίσω σελίδες.

 

Δεν είναι υποχρεωτικό έτσι να παρακολουθείς 10 τοπικ συνέχεια, βλέπεις τον τίτλο, αν σε ενδιαφέρει μπαίνεις για λεπτομέριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω οτι ειναι σωστο, αφενος να "διαφημιζουμε" τις ανυπαρκτες προσφορες ενος καταστηματος -οποιο κι αν ειναι αυτο-, και αφετερου να γεμιζουμε το φορουμ με τετοιες "προσφορες"!!

 

νομιζω οτι το θεμα των προσφορων αρκει και περισσευει, οταν κι εμεις οι ιδιοι, δεν ανακοινωνουμε προσφορες, που δεν ειναι πραγματικες προσφορες.

 

οταν βλεπουμε ενα προιον με 2-3-5% λιγοτερη τιμη, σπευδουμε να το πουμε, λες και εγινε κατι σοβαρο!! προσφορα, θεωρω εγω, οταν ενα προιον εχει τουλαχιστον 20% μικροτερη τιμη, απο την χαμηλοτερη της αγορας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά μου φαίνονται μεγαλύτερη διαφήμιση τα τόσα επαναλαμβανόμενα θέματα, των οποίων αποκλειστικό θέμα αποτελεί το ψάξιμο για κάποια προσφορά και όχι η ανακοίνωσή της, κατά δεύτερον δεν είναι stickie το θέμα και κατά τρίτον αυτό το θέμα ανοίχτηκε για να μην μπουκώνει και άλλο το forum από τα ίδια και τα ίδια...(Έκανα μία αναζήτηση προχθές και στις 10 πρώτες σελίδες δεν ξέρω και εγώ πόσα θέματα "crazy" είδα) Αυτά cool.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ διαφωνώ. Κάθε προσφορά (ή νιουσλετερ) στο τοπικ της. Ούτως ή άλλως μέσα σε μια βδομάδα έχουν χαθεί στις πίσω σελίδες.

 

Δεν είναι υποχρεωτικό έτσι να παρακολουθείς 10 τοπικ συνέχεια, βλέπεις τον τίτλο, αν σε ενδιαφέρει μπαίνεις για λεπτομέριες.

Συμφωνώ παιδιά, εβδομάδα και τόπικ..

Πχ τώρα όσοι πήραμε το Zyxel Nas λέει στο site οτι αναμένεται παραλαβή την πέμπτη.. Μέχρι να έρθει στα χέρια μας και να το δουλέψουμε λίγο, αν έρθει την πέμπτη, θα φτάσει η νέα crazy κυριακή. Άλλοι θα συζητάνε για τις νέες προσφορές, (χαχα αισιόδοξος είμαι!) και άλλοι για το Nas.. Μπάχαλο το βλέπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο σωστό το βρίσκω αφού για παράδειγμα η προσφορά ισχύει για 7 ημέρες στην συγκεκριμένη περίπτωση όταν με το καλό λίγη να κλειδώνει το τόπικ. Και ότι συζητήσεις και ερωτήσεις υπάρχουν για το hardware - software να ανοίγονται καινούργια θέματα στα οποία θα αναλύονται ανάλογα οι σχετικές πληροφορίες. Αυτό μπορεί να γίνεται και για τα υπόλοιπα τόπικ. Π.χ. με το τόπικ του HP touchpad. Θα πρέπει να υπάρχουν θέματα με προσφορές και όχι με συζητήσεις για αγορασμένα προϊόντα προσφορών που δεν υπάρχουν πλέον. Αυτά από εμένα. Αααα και για το στόρι, είμαι με την πλευρά του κάθε crazy sunday στο thread του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βαρέθηκα τη προβολή του amazon. Καλό, χρυσό, αλλά 7 στα 10 θέματα έχουν να κάνουν με αυτό...

Ξέρω, αν είναι να πάρω κάτι, να το πάρω από εκεί, δε χρειάζεται να το δω εδώ. Τώρα βέβαια, αν υπάρχει όντως προσφορά (σε σχέση με τις προηγούμενες τιμές) τότε ναι, να ανεβαίνει. Όσο για το θέμα μας, να παραμείνει ως έχει, θα γίνει μπέρδεμα αν μπουν όλα τα Crazy μαζί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν και παραπάνω διατύπωσα έμμεσα τη διαφωνία μου, θα πρότεινα να ανοίγονται ξεχωριστά με την ημερομηνία ισχύος το καθένα και μετά όσα παλιώνουν από μήνα και πάνω να αρχειοθετούνται σε ένα κεντρικό νήμα από κάποιον διαχειριστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...