Προς το περιεχόμενο

Canon ip 4300 color Λειτουργεί μονο με μάυρο μελάνι πάνω;


Prof_Chaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ερώτηση απλή..Εχει 1 μάυρο μεγάλο μελάνι και 4 για φωτογραφίες.Το ερώτημα απλό εαν του βάλο το μεγάλο δοχείο του μαυρου (οχι το φωτογραφικό μαυρο) θα λειτουργεί για ασπρόμαυρη εκτύπωση ή θα ζητάει και τα υπόλοιπα μελανάκια πάνω για να λειτουργήσει; ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν κάνεις απλά μια δοκιμή; Δεν έχεις να χάσεις τίποτα, ούτε έχεις λόγο να φοβάσαι μην πάθει κάτι ο εκτυπωτής. Στη χειρότερη περίπτωση, δε θα τυπώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν κάνεις απλά μια δοκιμή; Δεν έχεις να χάσεις τίποτα, ούτε έχεις λόγο να φοβάσαι μην πάθει κάτι ο εκτυπωτής. Στη χειρότερη περίπτωση, δε θα τυπώσει.

 

Γιατι έχω να τον χρησιμοποιήσω 1 χρόνο + μελάνια δεν έχω και πρέπει να παραγγείλω..

Οπότε εαν εκτυπώνει με το μεγάλο μαυρο καλύτερα να αγοράσω 2 ,3 τέτοια δοχεία παρά να πάρω τα υπόλοιπα.Επίσης τα μελάνια εαν ανοιχτούν δεν αλλάζονται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν γίνεται .

Θα σου βγάζει μήνυμα ότι το μελάνι έχει τελειώσει και δεν θα προχωράει στην εκτύπωση .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν γίνεται .

Θα σου βγάζει μήνυμα ότι το μελάνι έχει τελειώσει και δεν θα προχωράει στην εκτύπωση .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση κι εγώ κάτι τέτοιο θυμόμουν αλλα δεν ήμουν σίγουρος.

Τώρα μένει να μάθω εαν με όλα τα μελάνια πάνω μπορώ να τραβάω μόνο απο το μεγάλο μαύρο για ασπρόμαυρη εκτύπωση χωρίς να επηρεάζω τα άλλα χρώματα

αλλα αυτο θα το δώ με δοκιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...