Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας έχει έρθει το update?

εδω και βδομαδες (λογω beta)

αν θελεις στειλε μου ενα μηνυμα στο xbone για να θυμηθω να σε βαλω στη beta.

 

------------

 

να πω και δυο πραγματακια για το kinect sports: rivals

 

παρ'ολο που δεν ειναι παιχνιδι του στυλ μου, δεν μπορω να μην αναγνωρισω οτι για μια νεα οικογενεια με μικρα παιδια, το rivals ειναι ισως το πιο καταλληλο και ποιοτικο software για τις ωρες που καθονται μικροι-μεγαλοι στο σαλονι.

πολυ υψηλα production values, και το περιεχομενο καταφερνει και ειναι και competitive, χωρις να περιλαμβανει απολυτως τιποτα απο τα συνηθισμενα (λουτρα αιματος, ψυχοπαθεις δολοφονοι, σεξ και βια, κλπ κλπ κλπ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω και βδομαδες (λογω beta)

αν θελεις στειλε μου ενα μηνυμα στο xbone για να θυμηθω να σε βαλω στη beta.

 

------------

 

 

 

thanks :)

 

Για το update βρήκα και αυτό:

 

Controller and headset adaptor firmware updates will reduce audio static and improve wireless connectivity.

 

Θα περιλαμβάνεται στο update ή θα πρέπει να αναβαθμίσουμε ξεχωριστά το controller?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεχωριστα.

παιρνεις το καλωδιο του ps4 joypad, και συνδεεις το joypad wired στην κονσολα, βαζεις και ο,τι headset εχεις επανω, και πας στα settings οπου εχει ξεχωριστη επιλογη για το firmware update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω και δυο πραγματακια για το kinect sports: rivals

 

παρ'ολο που δεν ειναι παιχνιδι του στυλ μου, δεν μπορω να μην αναγνωρισω οτι για μια νεα οικογενεια με μικρα παιδια, το rivals ειναι ισως το πιο καταλληλο και ποιοτικο software για τις ωρες που καθονται μικροι-μεγαλοι στο σαλονι.

πολυ υψηλα production values, και το περιεχομενο καταφερνει και ειναι και competitive, χωρις να περιλαμβανει απολυτως τιποτα απο τα συνηθισμενα (λουτρα αιματος, ψυχοπαθεις δολοφονοι, σεξ και βια, κλπ κλπ κλπ)

Δεν αφήνεις τα jet ski εσύ να πάμε κάνα bowling ρε?

26472bb3ab9e4de18d7ab99fbbd45cfb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ εισαι αυτος?

χαχα μπες στα game dvr μου να δεις να γελασεις, εχω σωσει το video που εφτιαχνε εμενα.

αν εξαιρεσεις τα μαλια (που δεν εχει αρκετα μακρια) στα αλλα δε μπορω να πω οτι δεν πετυχε.

 

οσο για bowling, να κανω πρωτα καμια προπονηση... ! ;) ετοιμαζε παντως και αναβαση και σκοποβολη.. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εσυ εισαι αυτος?

χαχα μπες στα game dvr μου να δεις να γελασεις, εχω σωσει το video που εφτιαχνε εμενα.

αν εξαιρεσεις τα μαλια (που δεν εχει αρκετα μακρια) στα αλλα δε μπορω να πω οτι δεν πετυχε.

 

οσο για bowling, να κανω πρωτα καμια προπονηση... ! ;) ετοιμαζε παντως και αναβαση και σκοποβολη.. 8)

Αναβαση όχι γιατι βρίσκω στην λάμπα (ταβάνι) στο σαλόνι :-D , ότι αλλο γουσταρεις σφύρα.

 

Εdit..μόλις την "κατέβασα", προσπαθωντας να κάνω το challenge σου...

Επεξ/σία από alexiskrp
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναβαση όχι γιατι βρίσκω στην λάμπα (ταβάνι) στο σαλόνι :-D , ότι αλλο γουσταρεις σφύρα.

 

Εdit..μόλις την "κατέβασα", προσπαθωντας να κάνω το challenge σου...

lololol αςπροσεχες, εγω εκανα πρωτα μια μικρη μετακομιση (μολις ολοκληρωθηκε), οποτε σημερα παιζω και ποδοσφαιρο αμα λαχει να πουμε :D

 

αντε, μπεκα να δοκιμασουμε online

 

edit:

με την ευκαιρια να γραψω και κατι αλλο: οταν ειχα βαλει το rivals την αλλη φορα, απλα συνεδεσα το kinect οπως ημουνα, χωρις να φροντισω καθολου να του φτιαξω την <<ατμοσφαιρα>> (συνθηκες) που θελει.

τωρα που μολις το εκανα, βλεπω οτι το γ@μιδι τα τσιμπαει ολα με τη μια.. :D

πχ στο jetski που μολις δοκιμασα, εκανα τωρα κατι σφηνες που την αλλη φορα (που τα ειχα ολα οπως να'ταν) δεν φαινοτανε να τις πιανει με τοση ακριβεια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lololol αςπροσεχες, εγω εκανα πρωτα μια μικρη μετακομιση (μολις ολοκληρωθηκε), οποτε σημερα παιζω και ποδοσφαιρο αμα λαχει να πουμε :D

 

αντε, μπεκα να δοκιμασουμε online

 

edit:

με την ευκαιρια να γραψω και κατι αλλο: οταν ειχα βαλει το rivals την αλλη φορα, απλα συνεδεσα το kinect οπως ημουνα, χωρις να φροντισω καθολου να του φτιαξω την <<ατμοσφαιρα>> (συνθηκες) που θελει.

τωρα που μολις το εκανα, βλεπω οτι το γ@μιδι τα τσιμπαει ολα με τη μια.. :D

πχ στο jetski που μολις δοκιμασα, εκανα τωρα κατι σφηνες που την αλλη φορα (που τα ειχα ολα οπως να'ταν) δεν φαινοτανε να τις πιανει με τοση ακριβεια..

Σήμερα το βράδυ θα παίξουν αερόκλωτσομπούνια, ειμαι έτοιμος..Το πως δέν εφυγε χθες το φωτιστικό απο το μπαλκόνι είναι θάυμα,ήταν τέλεια ευθυγραμισμένο ρε γαμώτο.

Πάντως έχεις δίκιο, το παιχνίδι άν και όχι τόσο του γούστου μου είναι απίστευτα διασκεδαστικό και  ένα πολύ ωραίο διάλειμα απο τα πιό "intense" games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελα news: o marty o'donnell εφυγε απο τη bungie

 

https://mobile.twitter.com/MartyTheElder/status/456303189998841856

 

οσοι δεν ξερετε ποιος ειναι, ειναι ο τεραστιος μουσικος συνθετης των halo

 

ειναι ο δευτερος ΠΟΛΥ σημαντικος ανθρωπος που εφυγε απο τη bungie, αφου ο πρωτος ητανε κανενας αλλος απο τον josef staten.

για οσους δεν ξερουνε, ο στατεν -εκτος απο director και writer στο destiny- ειναι ο ανθρωπος που εχει φτιαξει ολα τα halo μεχρι και το reach.

http://www.joystiq.com/2013/09/24/destiny-design-director-joseph-staten-leaves-bungie-after-15-yea/

 

 

γιατι τα γραφω αυτα στα νεα του xbox one?

γιατι μολις διαβασα για τον μαρτι, θυμηθηκα τον τζοσεφ. και εψαξα λιγο, και τι βρηκα λετε?

http://www.geekwire.com/2014/joseph-staten-returns-microsoft

 

good news για τον master chief λοιπον... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xbox One expected to sell 100k in China - report

 

Launch set for July, details of Microsoft's joint venture with BesTV emerge

 

The Xbox One is expected to sell 100,000 units in China, where it is scheduled to launch in July.

That forecast was revealed by BesTV, the Chinese media company that Microsoft has partnered with to tackle the country's emerging console market.

 

In a recent earnings call - as reported by QQ Games - BesTV detailed their joint venture, stating that Microsoft would be in charge of appointing the new company's CEO, and that it would produce a variety of content specifically for the Chinese market

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...