Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απλά απαράδεκτο. Και αυτοί που έχουν δώσει ένα κάρο λεφτά και έχουν πάρει κάποια παιχνίδια. Να κόψουν το λαιμό τους και να τα ξανά πάρουν Ε;

ΡΕ δε πάμε καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πρωτη αποφαση του Σπενσερ χτες ηταν να επαναφερει το region lock για ολα τα territories..

κι εμενα δε μου παιζουν ολα τα games που εχω αγρασει απο το αμερικανικο marketplace(!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι εσυ dona, ο markblan απο πανω σου. οταν τρεξεις το παιχνιδι/app την πρωτη φορα, τρεχει. τη δευτερη ομως βγαζει την πρασινη οθονη για το region lock.

μαλλον αυτο ειδε ο markblan γιατι εκανε εντιτ που νομιζε οτι εφταιγε η beta..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πρωτη αποφαση του Σπενσερ χτες ηταν να επαναφερει το region lock για ολα τα territories..

κι εμενα δε μου παιζουν ολα τα games που εχω αγρασει απο το αμερικανικο marketplace(!!)

Κάτι μου έλεγες προχθές που σου έλεγα να αγοράσω από το αμερικάνικο psn store για το ps4 και φοβόσουν μην κάνει κάτι τέτοιο η sony,  άλλο φοβόσουν και άλλο ήρθε. Κρίμα, τόσα λεφτά πεταμένα. Κάτι πρέπει να γίνει με το θέμα, να σας αφήσουν να ξανακατεβάσετε  τα παιχνίδια ίσως. Βρε τον Σπένσερ, ωραία αρχή έκανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτερη φορα που τρεχω το forza απο το πρωι και ολα οκ μεχρι στιγμης .. :fear:

 

χμμμ, πως γινεται αυτο? εισαι σιγουρος οτι μετρησες σωστα? κανονικα πρεπει να σου δειξει αυτο:

 

 

 

010413074520_0929.jpg

 

(σκεφτομαι τη φαση που ειχες διαβασει τα προηγουμενα και πατησες να τρεξει δευτερη φορα το forza :D

και ασε τον hexelord να λεει οτι "τα χρειαστηκε" εκεινος... :D)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ, πως γινεται αυτο? εισαι σιγουρος οτι μετρησες σωστα? κανονικα πρεπει να σου δειξει αυτο:

 

 

 

010413074520_0929.jpg

 

(σκεφτομαι τη φαση που ειχες διαβασει τα προηγουμενα και πατησες να τρεξει δευτερη φορα το forza :D

και ασε τον hexelord να λεει οτι "τα χρειαστηκε" εκεινος... :D)

 

 

Καλό μήνα! Το έχαψα κανονικά λέμε! Ετοιμαζόμουν να κάνω και αγορά από το Αμερικάνικο για ps4 και χέστηκα, σκεφτόμουν άστο καλύτερα μην πάθεις τα ίδια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ, πως γινεται αυτο? εισαι σιγουρος οτι μετρησες σωστα? κανονικα πρεπει να σου δειξει αυτο:

 

 

 

010413074520_0929.jpg

 

(σκεφτομαι τη φαση που ειχες διαβασει τα προηγουμενα και πατησες να τρεξει δευτερη φορα το forza :D

και ασε τον hexelord να λεει οτι "τα χρειαστηκε" εκεινος... :D)

 

 

 

 

 

 

Σας καταλαβα , γι'αυτο εκανα αμεσως edit το μηνυμα και σου εστειλα πμ , αλλα με προλαβες   :lol:  :lol: 

 

 

 

Exε γουστο ομως να παρθει να αληθεια καμια τετοια αποφαση , να δουμε που θα κρυφτειτε !!!

:lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...