Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Δεν ειναι ετσι, οταν δηλωνεις "insider" πρεπει να τα πετυχαινεις ολα τι παει να πει τα μισα?? Και εσυ με την εμπειρια σου τοσα χρονια και τις γνωσεις πανω στη βιομηχανια μπορεις να αρχιζεις να κανεις προβλεψεις και να πετυχεις τα μισα ευκολα, λιγο με τη λογικη να σκεφτεις απλα χωρις να εισαι προφητης..

Kαλα σαφως μιλαμε για δυσκολες ''προβλεψεις''(πληροφοριες).Αν ειναι να μου λενε τα αυτoνοητα το 50% δεν φτανει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

pds, μιας και τους ξερω ολους αυτους χρονια, να ξεκαθαρισω κατι: ως 100% ΜΟΥΦΑ και καλπικους insiders, αναφερομαι συγκεκριμενα στα δυο τρολ της sony, τον thuway και τον famous mortimer.

ακριβως αυτους δηλαδη που βλεπεις να δημιουργουνται "ειδησεις" στα gaming sites απο τις αρλουμπες τους.

ειναι απλοι χρηστες ενος φορουμ οι οποιοι καποια στιγμη, ειτε χαζεψαν και συμπεριφερονται ετσι, ειτε κατι αλλο πιο οργανωμενο παιζει..

 

τον verendus (δυστυχως) τον εβαλα μεσα γιατι και αυτος εχει υποστηριξει καποιες φορες τον τελευταιο χρονο μερικες απο τις αρλουμπες των δυο παραπανω.

παλιοτερα πιστευα οτι ειναι πολυ σοβαρος τυπος. και σιγουρα εχει αρκετη παραπανω σχεση απο τους αλλους δυο με το αθλημα.

παντως οπως και να εχει, ποτε δεν εχει δημιουργησει "πρωτο θεμα" με αυτα που διαρρεει (ή "διαρρεει"), σε αντιθεση με τους αλλους δυο, οι οποιοι φαινεται να το αποζητουν αυτο με μεγαλη μανια.

 

 

τελος παντων, σημασια εχει να θυμομαστε οτι ενω για μας τα video games ειναι ...games, για καποιους αλλους ειναι το λεπτο νημα αναμεσα στο να εισαι κροισος ή αστεγος. αν το κραταμε αυτο στην ακρη του μυαλου μας, ολα οκ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είχα πρόβλημα με το live δεν με έβαζε με τίποτα χθες όλη τη νύχτα, έβγαλα το εθερνετ και μπήκα offline με το προφίλ μου και έπαιξα forza κανονικά.Τώρα δεν ξέρω αν έφτιαξε θα δοκιμάσω αργότερα πάντως από ότι φαίνεται είναι γενικό το το πρόβλημα.

Είχα διαβάσει και στα setings στο network έγραφε Xbox live core services issues...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Digital copy εχεις Petran?


Προσπαθώ να πείσω κολλητό μου για XONE μαζί με Titanfall αλλά εκείνος ψήνεται για 780GTX και Titanfall, τι λετε ρε παιδες?

Αν ειναι καθαρα για titanfall ή Multiplatform ας παρει καρτούλα, δειξτου τα τρεηλερ απο τα exclusives του Χ1 και αν τον ψησεις ας τσιμπησει Χ1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον , το πηρα και εγω και ετσι ολοκληρωσα την 3αδα της next gen , τρομαρα τους !

 

Tι κανω για να αγοραζω απο US store !!

Αγοραζω Xbox Live Συνδρομη απο που ?

 

Βοηθα Petran !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον , το πηρα και εγω και ετσι ολοκληρωσα την 3αδα της next gen , τρομαρα τους !

 

Tι κανω για να αγοραζω απο US store !!

Αγοραζω Xbox Live Συνδρομη απο που ?

 

Βοηθα Petran !!!

Αρχικά μεγειές! Γραψε gamertag για κανα Multi!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω κανει account γιατι δεν ξερω αν πρεπει να κανω UK ή US  ..

Θελω να αγοραζω digital απο το US store.

Eχω ελληνικο account απο το 360 και στην χωρα επιλογης απο το setάρισμα του x1 εβαλα αγγλία.

Μεχρι στιγμης δεν ειχα θεμα στις αγορες μου, απλα οταν εβαλα καρτα στο x1 εγραψα μια τυχαια διευθυνση αγγλιας

Κάνε ενα microsoft account aka hotmail/outlook και εισαι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιπα να βαλω ως χωρα Ιρλανδια για να εχω τις τιμες σε ευρω ..

Να το αλλαξω και να το κανω Αγγλια ?

 

 

Μετα θα φτιαξω ενα δευτερο account με χωρα USA για τις αγορες μεσω του USA store , λογω τιμων ..

 

 

 

Τωρα που σας θελω λειπετε ολοι   εε ??

 

:lol:  :lol: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιπα να βαλω ως χωρα Ιρλανδια για να εχω τις τιμες σε ευρω ..

Να το αλλαξω και να το κανω Αγγλια ?

 

 

Μετα θα φτιαξω ενα δευτερο account με χωρα USA για τις αγορες μεσω του USA store , λογω τιμων ..

 

 

 

Τωρα που σας θελω λειπετε ολοι   εε ??

 

:lol:  :lol: 

kανουν ροντεο στο titanfall, αλλα θα ερθει η παρακευη..δεν θα ερθει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...