Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλύτερο fps/competitive για το 2014. Rest comments are bullsh*t.

ας δουμε και το destiny, αν και στο ειδος του το titanfall νομιζω θα μεινει αξεπεραστο και περα απο το 2014...

 

 

νομιζω αυριο στις 9 το πρωϊ ξεκλειδωνει για download για οσους εχουν αμερικανικα accounts. ;)

 

 

edit

 

χμμμ βρε τι καλουδια εχει μεσα το store.. πρεπει να βρουμε καλες ακρες για κλειδακια..

cPxqSoB.jpg

edit:

 

TWITCH UPGRADE UP!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

λοιπον, για αλλη μια φορα να πω οτι αυτοι οι δυο που "παρουσιαζονται" ως "insiders", δεν ειναι ΤΙΠΟΤΑ αλλο απο γνωστοι playstation fans, μελη  στο gaf, οι οποιοι περσι την ανοιξη οταν ακουσαν τις φημες πως η sony θα κανει οτι η microsoft, ξεκινησανε αυτη τη  #ps4noDRM γκρινια στο tweeter.

 

τωρα, πως απο κελαηδονια για το καλο του ps4, μου το γυρισαν σε ....xbox leakers, οποιος εχει δυο δραμια μυαλο ας το σκεφτει μονος του.

ειναι σαν αυριο να δειτε τον φιλο μου τον PDS13 να μου γινει κι αυτος ...xbox insider. ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο πραγμα :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι οι "insiders" επειδη δεν εχω ασχοληθεί τι θεσεις εχουν στη βιομηχανια?? Εννοω ειναι σε θεση να γνωριζουν πραγματα η απλα πετανε random δικες τους εκτιμήσεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αα γεια σου! <<απο ανθρωπους του μαρκετινγκ>> λεει, οι οποιοι ...<<κοστολογουσαν ποσα xbone πουλιοντουσαν καθε φορα που υπηρχε ανακοινωση για το titanfall...>>

πραγματικα απορω με το επιπεδο ορισμενων ανθρωπων...

:D

 

δηλαδη, η ms εχει ακομα 5-6 ΑΑΑ τιτλους για φετος, οι αλλοι ...ψαχνονται... και ο ...insider λεει οτι ...τελευταια ευκαιρια για φετος(!!!) θα ειναι το titanfall..

 

τι να πω.. καθε κλοουν εχει το κοινο του... ;)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...