Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ετσι εχουνε πει.. πιθανον η microsoft  να αρχισει τις ..ομοβροντιες κατα το φθινοπωρο.

θα δουμε..

 

σχετικα με το OS update τωρα, μπορω να πω οτι τα blades με τους φιλους κλπ που ειναι τωρα layered σε επιπεδα, ειναι παρα πολυ καλυτερα απο τη συγκριτικα ...ατσουμπαλη προηγουμενη μορφη τους.

τα μπες-βγες στα παραθυρα πανε λιγο πιο γρηγορα, και μολις εκανα το update στο joypad (χρησιμοποιωντας το usb-joypad καλωδιο του ps4 παρακαλω :) ), και παω να δω τι κανανε στις νεες πιστες του ryse.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ, ας δουμε τι πηρανε οι early adopters απο τη microsoft.....

 

FORZA 5,

DEAD RISING 3,

KILLER INSTINCT,

RYSE,

PEGGLE 2,

PLANTS VS ZOMBIES GARDEN WARFARE,

CRIMSON DRAGON,

MAX BROTHERHOOD, κλπ ηδη εξω,

μαζι φυσικα με ολα τα dlc που μετρανε time-exclusive (cod/bf/fifa/κλπ)

 

και παμε

TITANFALL,

SUNSET OVERDRIVE (ουπς! xbox exclusive online multiplayer game απο την ...insomniac? ;) )

HORIZON 2

HALO 2

QUANTUM BREAK,

ΟΛΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ, και χωρις να υπολογιζουμε και αλλα οπως το fable, το p. spark κλπ.

 

χμμμ... θα ελεγα οτι ..ολο και κατι πηρανε......

Πλακα κανεις???Ποιος σου εδωσε τσαμπα ολα αυτα???Πες μου να παρω και γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο οτι σε αντιθεση με τη Nintendo που εδωσε 20 παιχνιδια στους early adopters εσυ πηρες μονο ευχαριστιες.

Nαι, πήρα 10 παιχνίδια 20ετιας συνολικου όγκου 5μβ.. Ευχαριστω nintendo που ΔΕΝ με κοροιδεψες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα κανεις???Ποιος σου εδωσε τσαμπα ολα αυτα???Πες μου να παρω και γω.

θα ελεγα οτι εσυ κανεις πλακα, αλλα μαλλον μιλας σοβαρα...

δεν πειραζει, και το octodad καλο ειναι για το μελλον... ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ, ας δουμε τι πηρανε οι early adopters απο τη microsoft.....

 

FORZA 5,

DEAD RISING 3,

KILLER INSTINCT,

RYSE,

PEGGLE 2,

PLANTS VS ZOMBIES GARDEN WARFARE,

CRIMSON DRAGON,

MAX BROTHERHOOD, κλπ ηδη εξω,

μαζι φυσικα με ολα τα dlc που μετρανε time-exclusive (cod/bf/fifa/κλπ)

 

και παμε

TITANFALL,

SUNSET OVERDRIVE  (ουπς! xbox exclusive online multiplayer game απο την ...insomniac? ;) )

HORIZON 2

HALO 2

QUANTUM BREAK,

ΟΛΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ, και χωρις να υπολογιζουμε και αλλα οπως το fable, το p. spark κλπ.

 

χμμμ... θα ελεγα οτι ..ολο και κατι πηρανε......

τελικα το Xbox One ειναι 4theplayers!!! 

αλλος εχει το ονομα και αλλος τη χαρη!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι, πήρα 10 παιχνίδια 20ετιας συνολικου όγκου 5μβ.. Ευχαριστω nintendo που ΔΕΝ με κοροιδεψες....

Και αχαριστος, και αμαθης...

20 παιχνιδια σου χαρισε η Nintendo για να σε εξιλεωσει ως premium adopter μετα απο μειωση τιμης, μερικα καλυτερα απο οτι προκειται να κυκλοφορησει ποτε σε xbone & ps4 . H Msoft με τη σειρα της σε αναλογη περισταση δε σου δινει τιποτα. Ολα καλα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αχαριστος, και αμαθης...

20 παιχνιδια σου χαρισε η Nintendo για να σε εξιλεωσει ως premium adopter μετα απο μειωση τιμης, μερικα καλυτερα απο οτι προκειται να κυκλοφορησει ποτε σε xbone & ps4 . H Msoft με τη σειρα της σε αναλογη περισταση δε σου δινει τιποτα. Ολα καλα.

Aχάριστος μπορεί να γίνομαι, αμαθής όμως όχι γιατι τα έπαιξα ότα βγήκαν και όχι σε virtual console κτλ.

Πλούσιος μπορεί να μήν είμαι αλλα δέν είμαι μίζερος ή γκρινιάρης να "νιαουρίζω" για +-50 ευρω όταν εσκασα 500! Και σε οτι αφορα τον ανταγωνισμό τα"λανσαρίσματα" και τις αλλαγές τιμών, πηρα το wiiu με το zombi u στα 409 απο την αντιπροσωπεία, και το ps4 με ds4 και κάμερα ξεχωριστά (δεν εβρισκα το Players bundle), βάλε κάτω με τι λάνσαρε απο τίτλους το κάθε μηχάνημα και τί είχε στα ράφια 5 μήνες μετά....τωρα μάντεψε σε ποιό έπιασαν τόπο τα λεφτά μου.Να κράζουμε όταν έχουμε λόγο, όχι για την κονσόλα του άλλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πω? οτι πχ ειμαι lvl 30 σε δυο μερες? :D

μου αρεσε τοσο που εκανα και τοπικ http://www.insomnia.gr/topic/519805-plants-vs-zombies-garden-warfare/

 

το παιχνιδι εχει αισθηση φρεσκαδουρας και ειναι ευχαριστο και στο ματι και γενικα, ενω επιπλεον παιζει καλα.

θα ελεγα πως ειναι κατι αναμεσα σε gears και bf, αλλά με μελιτζανακια κλπ. :D

το Loadout που κυκλοφορησε προσφατα στο pc θα ελεγα οτι ειναι αρκετα κοντα σαν γενικο στυλ, αλλα το pvz μου αρεσει αρκετα περισσοτερο.

 

αν σου αρεσουν τα shooters, και σου αρεσει και γενικα το χιουμοριστικό περιβαλλον του plants vs zombies, its a no-brainer που λενε και οι φιλοι μας τα ζομπι :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πω? οτι πχ ειμαι lvl 30 σε δυο μερες? :D

μου αρεσε τοσο που εκανα και τοπικ http://www.insomnia.gr/topic/519805-plants-vs-zombies-garden-warfare/

 

το παιχνιδι εχει αισθηση φρεσκαδουρας και ειναι ευχαριστο και στο ματι και γενικα, ενω επιπλεον παιζει καλα.

θα ελεγα πως ειναι κατι αναμεσα σε gears και bf, αλλά με μελιτζανακια κλπ. :D

το Loadout που κυκλοφορησε προσφατα στο pc θα ελεγα οτι ειναι αρκετα κοντα σαν γενικο στυλ, αλλα το pvz μου αρεσει αρκετα περισσοτερο.

 

αν σου αρεσουν τα shooters, και σου αρεσει και γενικα το περιβαλλον plants vs zombies, its a no-brainer που λενε και οι φιλοι μας τα ζομπι :D

Eτοιμασου σουκού για πόλεμο..;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...