Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Typhonios και alexiskrp

 

Παιδες καταλαβα οτι εχετε το one και απλα θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας και αμα αξιζει να το παρω.

Μέχρι στιγμής ήταν καλύτερη επιλογή το Χ1 απο το ps4 για μένα. έχω και τα δύο αλλα έχω γραψει άπειρες ώρες στο Χ1 ενω παίζει ρόλο και τί τίτλους γουσταρεις.

Π.χ αν δεν έπαιζα killer instinct θα εσκαγα γιατι το περίμενα απο το N64 ;) αλλά στο τελος της ημέρας είναι το τι γουστάρεις εσύ!

Για μένα Halo/Gears/killer instinct/Forza/Fable/Spark/Quantum break/Titanfall/ryse είναι καλύτερα απο Killzone/resogun/infamous/order/uncharted...Eκτος απο god of war που απλα όταν βγει στην χειρότερη θα είναι α-ψο-γο.

Το kinect δουλευει αυτη την φορα, και το Multitasking ειναι σε ποοοοοολυ καλυτερη μοίρα απο το ps4.

Mιλάω ΜΟΝΟ για την πάρτη μου οποτε πολλά μπορει να σε βρουν αντίθετο αλλα αφού ζήτησες την γνωμη μου στην είπα.

Τo Killer instinct το λατρεψα, το ryse εχει τα καλύτερα γραφικα μεχρι στιγμης σε κονσόλα, το dead rising εχει πολύ ωραιο gameplay και γίνεται και χαμός στην οθόνη, to forza 5 αν και φανατικος της σειρας είναι αυτο που έπαιξα λιγότερο,

Φανταζομαι θα συμφωνησει και ο Τyphonios οπότε απο εμενα "go for it" και αν το μετανιωσεις το πουλας και παίρνεις κατι αλλο!

Επεξ/σία από alexiskrp
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και μετά λέει ότι έγινε παρεξήγηση και ότι δεν θα ανακοινωθεί τίποτα την τρίτη, δεν θα με χαλούσε κα-θό-λου ένα Lost odyssey 2!

Aκόμα θυμάμαι το σόκ στο 360 όταν το έπαιζα και απο CG γυρισε σε Ingame και έμεινα γιούχου 

στο 3¨46
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και μετά λέει ότι έγινε παρεξήγηση και ότι δεν θα ανακοινωθεί τίποτα την τρίτη, δεν θα με χαλούσε κα-θό-λου ένα Lost odyssey 2

παντως πεφτει πολυ συζητηση για το συγκεκριμενο σε forum...οπου υπαρχει καπνος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως πεφτει πολυ συζητηση για το συγκεκριμενο σε forum...οπου υπαρχει καπνος...

Μακάρι, φίνγκερς κρόσντ όπως λέν και στο χωριόμ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι μου θυμησες με το βιντεακι...παιχνιδαρα! παντως και το blue dragon ειχα λιωσει...

Ναι σωστα, και αυτό..πωωω το ξέχασα. για να δούμε τι θα δούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

There’s never been a better time to #JumpAhead - from 28.02 pick up an #XboxOne in the UK for £399.99

— Xbox UK (@xboxuk) 24. Februar 2014

 

BhPs3MkCYAAkJba.png

 

http://www.totalxbox.com/71999/xbox-one-price-cut-to-pound39999-in-the-uk-includes-free-copy-of-titanfall/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

There’s never been a better time to #JumpAhead - from 28.02 pick up an #XboxOne in the UK for £399.99

— Xbox UK (@xboxuk) 24. Februar 2014

 

BhPs3MkCYAAkJba.png

 

http://www.totalxbox.com/71999/xbox-one-price-cut-to-pound39999-in-the-uk-includes-free-copy-of-titanfall/

Λογική κίνηση και ήταν θέμα χρόνου. The more the merrier  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...