Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εμενα μου ηρθε κατα το βραδακι και στο email μου απο το beta sign up. (το εδωσα σε ενα φιλο μου)

οποτε οπου νά'ναι σκανε σε ολους :)

 

σχετικα με το παιχνιδι, τι να πω... αν και τοσο πολυ hyped(εγω), νομιζω ανταποκρινεται στις προσδοκιες!

 

τωρα, αναλογα τι προτιμαει ο καθενας, αλλος παιζει cod, αλλος battlefield, αλλος halo. δεν μπορει να ειναι για ολους τους παραπανω τυπους το παιχνιδι που θα τα σβησει ολα, αλλα πιστευω πως θα καταστει μια ισαξια επιλογη.

και αυτο μονο λιγο δεν ειναι..

 

το παιχνιδι εχει ..αρκετη πορωση, σκεφτειτε τωρα γραφω μονο και μονο γιατι εχουνε πεσει οι servers :D (γκαντεμη sheep με τις κομπινες σου)

επισης εχει πολλους τροπους να συμβουν/κανεις φοβερα πραγματα. οσοι εχετε xbone εχω βαλει 2-3 στο my clips-πως λεγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από λίγο που είδα τον Angry Joe να στριμάρει χτες, πάντως, έχω ψηθεί κι εγώ περισσότερο απ' ό,τι περίμενα, καθώς δεν είναι και πολύ του γούστου μου τα twitch shooters. Πιο πολύ με κόβω να παίζω Last Titan Standing, δηλαδή, αν/όταν το πάρω, παρά οτιδήποτε άλλο. 

 

Φυσικά, άμα το παίξω, μπορεί να αλλάξω γνώμη, τόσο για τι mode θα μου άρεσε όσο και το αν θα μου άρεσε γενικά. Fingers crossed για ικανοποιητική έκδοση στο 360 προς το παρόν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ!! :-D  την τύχη μου όμως, έχω πρόβλημα λογικά με το live και δεν μπορώ να κάνω redeem ενώ λειτουργούν όλα έχω νετ κανονικά όταν πάω να βάλω τον κωδικό μου βγάζει error ! φφ δεν με βλέπω να κοιμάμαι χεχε ελπίζω να στρώσει αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παίδες δεν είναι αυτό το topic για να προσφέρετε ή για να παρακαλάτε για beta keys σε οποιοδήποτε παιχνίδι,

 

Σε κάθε beta σε διάφορα threads ξεφεύγει η συζήτηση σε ανούσια posts, "περιμένω key", "ήρθε key", "έχω key", "δίνω key" και "δώστε και σε μένα ένα". Και οι υπόλοιποι μένουμε να ψάχνουμε για ένα μήνυμα που λέει κάτι ουσιαστικό για την κονσόλα ή το ίδιο το παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες οποιος θελει να κανει το update απλα αλλαζεις σε instant on το κλεινεις περιμενεις μεχρι να γινει πορτοκαλι το λαμπακι του τροφοδοτικου και το ανοιγεις. επισης μεγαλο νεο εβγαλαν το sharpeness απο τον upscaler...

 

12534614433_7d2b73290a_o.png12536230995_b07a7f98a0_o.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

???

"Microsoft’s Xbox Division May be Purchased by Amazon According to Insider"

"Microsoft is looking to dump xbox. Amazon is looking for gaming assets. Talks have started"

http://www.dualshockers.com/2014/02/15/microsofts-xbox-division-may-be-purchased-by-amazon-according-to-insider/

 

Προσωπικά δεν το πιστεύω, απλά ας αναφερθεί για την ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

???

"Microsoft’s Xbox Division May be Purchased by Amazon According to Insider"

"Microsoft is looking to dump xbox. Amazon is looking for gaming assets. Talks have started"

http://www.dualshockers.com/2014/02/15/microsofts-xbox-division-may-be-purchased-by-amazon-according-to-insider/

 

Προσωπικά δεν το πιστεύω, απλά ας αναφερθεί για την ιστορία.

 

Σίγουρα ιδίως από το Amazon :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...