Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μουμπλε-μουμπλε...

αμερικανοι παιρνουνε codes εδω και 20 λεπτα, απο το registration που καναμε ολοι.

ευρωπαιοι κανεις ακομα, και μεχρι και καποιοι δημοσιογραφοι ειναι εξαλλοι γιατι δεν εχουνε παρει ουτε εκεινοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oχι ρε μην ξενερωνεις. το Χ ητανε γαματο

http://youtu.be/BdQg43n2OaM?t=34m55s

Όχι μόνο μαμάτο αλλά είναι sell system title...Xenoblade σε HD /bowrespect...και πάλι...έλειπε το κάτι από το Direct. Ας το κλείσω όμως γιατί είμαι εντελώς offtopic. Πήρες κλειδί ρε θηρίο?? Για να παίξουμε κάνα match παρέα, το έχω στο PC μεν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια απο χτες και εγω κατοχος.εχω ενα προβλημα με το φιφα 14 αλλαζω τα settings στα controllers και οταν αρχιζει το παιχνιδι κανει τα δικα του.βαζει και στους 2 παιχτες τα ιδια .εχει ακουσει κανεις τιποτα ; καμια λυση ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω το ίδιο bug πρέπει να το ψάξουμε στα forum γιατί εγώ παίζω classic και οι υπόλοιποι alternate.. Ευτυχώς μπορώ να παίξω και με τα δυο settings αλλά δεν παύει να είναι σπαστικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω το ίδιο bug πρέπει να το ψάξουμε στα forum γιατί εγώ παίζω classic και οι υπόλοιποι alternate.. Ευτυχώς μπορώ να παίξω και με τα δυο settings αλλά δεν παύει να είναι σπαστικό.

θα το ψαξω και εγω αν βρεις κατι πες μου

στειλε και request να παιξουμε κανα φιφα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα, δε λεει και τιποτα αυτο. σε ενα αλλο thread, μπορει να σε πουνε και ..ομορφο. τι να λεει?

εσυ πιστευεις οτι εισαι ...xboxακιας ας πουμε? οχι, για να δουμε ποιος δουλευει ποιον...

Oχι, σημενει οτι ειτε αλλαξα εργοδοτη (απο ms ---> sony) ειτε λεω τα πραγματα οπως τα πιστευω χωρις να ειμαι fanboy κανενος... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πήρε κανείς κλειδί για τιταν? η να φανταστώ πήραμε τα τετια μας εκτός από τον πετραν λολ πάντως εγώ τπτ και γούσταρα πολύ να το δοκιμάσω πετραν λιωστο και πες  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μεχρι 17 θα στέλνουν, οπότε ας δούμε μεχρι τοτε...αν και δεν θα με χαλούσε να το έλιωνα το σουκού αλλα απότι βλέπω δεν έχει πάρει άπειρος κοσμάκης


Ο http://majornelson.com/ λέει ότι ξεκίνησαν το update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...