Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eνταξει ωραιο το λευκο αλλα κανε και το kinect λευκο ...Σαν ψυγειο ειναι λιγο βεβαια αλλα οκ..

 

Η φωτο μπορει να ειναι και fan-made, δε ξερω...Παιζει να βγουν ολα σε λευκο ομως οπως ειχε γινει και με το 360..

 

Xbox-360-Special-Edition_Groupshot.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το phat ειχε βγει και σε λευκο και σε μαυρο νομιζω απο Day one. Το slim ομως ηταν μαυρο glossy και μαυρο matte και αργοτερα βγηκε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 360 πρώτα βγήκε λευκό και μετά μαύρο αν δεν κάνω λάθος.

Ναι λευκο ηταν μονο στηνα αρχη και πολυ αργοτερα μαυρο ..Το ειχα παρει day 1...

Για την ακριβεια το πρωτο μαυρο ηταν το elite το οποιο ειχε και hdmi ,το οποιο το ειχα παρει οταν ειχα δωσει το ασπρο αργοτερα .. To ασπρο ειχε μονο συνιστωσες οταν ειχε βγει δεν ειχε hdmi .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι λευκο ηταν μονο στηνα αρχη και πολυ αργοτερα μαυρο ..Το ειχα παρει day 1...

Για την ακριβεια το πρωτο μαυρο ηταν το elite το οποιο ειχε και hdmi ,το οποιο το ειχα παρει οταν ειχα δωσει το ασπρο αργοτερα .. To ασπρο ειχε μονο συνιστωσες οταν ειχε βγει δεν ειχε hdmi .

 

Το λευκο το ειχα παρει και εγω day one απο Multirama! Αν θυμαμαι καλα ηταν το Core και δεν ειχε τιποτα μεσα..:P

 

Αργοτερα το πουλησα και πηρα το Elite το οποιο καηκε και πολυυυ αργοτερα πηρα το slim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα να σου πω μου αρεσε πολυ ...Το ειχα συνδυασει το Xbox με το ασπρο χρωμα ,μετα το elite οταν πηρα δεν του πηγαινε το μαυρο ματ .Βεβαια το one εχει αλλο μαυρο πιο καλο και σιγουρα του παει πιο πολυ απο το ασπρο αλλα το οne ειναι παραλληλογραμο εντελως για αυτο .Το 360 του πηγαινε το ασπρο γιατι ειχε καμπυλες πανω κατω ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο κακό με το άσπρο 360 είναι πως δεν μπορούσες να του βάλεις ένα faceplate άλλο χωρίς να φαίνεται σαν χάλια κολάζ. Θυμάμαι που είχα προπαραγγείλει το πρώτο Bioshock και είχε μαζί του ένα πολύ ωραίο faceplate κι όταν το έβαλα στην κονσόλα ξενέρωσα με το πώς φαινόταν. (Σοβαρά προβλήματα όμως :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 360 το 1ο ναι ήτανε άσπρο και λίγο έφερνε προς γκρι κάπως απλά δεν ήτανε λευκό λευκό, επίσης ήτανε ματ όχι γυαλιστερό, και από ότι θυμάμαι τα πλαϊνά καλύμματα του δεν ήτανε πλαστικά και φαινόταν πολύ όμορφο ίσως το μόνο άσπρο σε κονσόλα που ταίριαξε ωραία.

 

Τώρα για το X1 το άσπρο πολύ χάλια αν είναι ετσι όντως τόσο έντονο λες και το βούτηξαν σε ασβέστη, και προσωπικά στο g-room μου ότι έχω κονσόλες,tv κλπ. είναι μαύρα όλα, αν βάλω το άσπρο one θα είναι πολύ άκυρο και στο μάτι και αισθητικά οπότε καλύτερα μαύρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Senior publishing source confirms new, cheaper Xbox One release for 2014

 

Microsoft will release a cheaper Xbox One this year, a well-respected source has told VG247, apparently confirming this week’s leaks out of Redmond.

 

Microsoft has told trusted publishing partners that it will release a new model Xbox One before the end of the year, a senior source has confirmed to VG247.

 

Although the source was unable to confirm that the system will be disc-less and feature a bluetooth adaptor, the new console will be priced cheaper than the current $499 model.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως το μόνο άσπρο σε κονσόλα που ταίριαξε ωραία.

Dreamcast φιλε μου!!Και μια ειδικη εκδοση του πρωτου Xbox με θεμα το Panzer Dragoon Orta( απλα πανεμορφο).
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωω!! ναι ρε φίλε και το dreamcast πως το ξέχασα έχω ακόμα την κονσόλα, και εκεί λέει το άσπρο τα σπάει πανέμορφη κονσόλα :)

1ο xbox δεν είχα οπότε δεν ξέρω αλλά τσέκαρα google την limited που είπες όντως ωραία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...