Προς το περιεχόμενο

Win dualboot με linux


KoKoPsOpSaRoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια δεν ξερω πραγματικα...με το ubuntu προβλημα..με το opensuse προβλημα...με το mint τα ιδια..και οταν εβαλα αυτην την διανομη..σφαιρα το youtube..και σε ολες τις διανομες τον ειχα ενεργοποιησει τον οδηγο.τον κλειστο οδηγο...αλλα τωρα παραδειγμα που μπηκα με mint 12 μια χαρα παει..και παραξενευομαι εγω τωρα....τι να εφταιγε τοτε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει οι διανομες να ειχαν καποιο opensource εναλλακτικο του flash (gnash ή swfdec) προεγκατεστημενο, το οποιο εινια ακομα χειροτερο απο το κανονικο flash.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να φταιει καιαυτο..να εχουν κατι αλλο μεσα...παντως τωρα εχω μεινει με lubuntu και crunchbang+lxde..πραγματικα τα λατρευω...πολυ σταθερα και αποδοτικα και τα 2...δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενος με gnome

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι σχεση εχει η εκαστοτε διανομη με τον κλειστο flash?

 

 

 

συγνωμη που επεμβαίνω , αλλά αφού εντόπισες έναν χρήστη που τα έχει μπερδεμένα στο μυαλό του τι κάνεις τώρα?

 

ρωτώντας κάτι που προφανώς αδυνατεί να σου απαντήσει με τεχνικούς όρους έτσι όπως θες εσύ του κάνεις επίδειξη γνώσεων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

george ενταξει ηρεμησε..απλως δεν ξερω χριστο απο linux και προσπαθω να τα μαθω σιγα σιγα...αλλα δεν ειχε τετοιο σκοπο το παιδι πιστευω...ειχα προβλημα με το flash..κατι γινοταν με το flash...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη που επεμβαίνω , αλλά αφού εντόπισες έναν χρήστη που τα έχει μπερδεμένα στο μυαλό του τι κάνεις τώρα?

 

ρωτώντας κάτι που προφανώς αδυνατεί να σου απαντήσει με τεχνικούς όρους έτσι όπως θες εσύ του κάνεις επίδειξη γνώσεων?

 

 

Γιωργη , παρεξηγησες.Ο τροπος που γραφω ισως ειναι λιγο απολυτος , αλλα δεν εχω σκοπο να επιδειξω τιποτα.

 

Παντα προσπαθω να βοηθησω οπου μπορω και αν γνωριζω.

 

 

Φιλικα , Μπαμπης. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα οβελιστηριον ο μπαμπης :P λοιπον μπαμπη κατι τελευταιο..εβαλα mplayer και το smplayer για πολυμεσα..οταν θελω να ανοιξω πχ ενα mp3 μου ανοιγει ο mplayer και οχι ο s...πως γινεται να βαλω τον s σαν default??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεξι κλικ - properties στο mp3 αρχειο και εκει λογικα πρεπει να εχει επιλογη για το με ποιο προγραμμα να ανοιγει απο default ο συγκεκριμενος τυπος αρχειου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιωργη , παρεξηγησες.Ο τροπος που γραφω ισως ειναι λιγο απολυτος , αλλα δεν εχω σκοπο να επιδειξω τιποτα.

 

Παντα προσπαθω να βοηθησω οπου μπορω και αν γνωριζω.

 

 

Φιλικα , Μπαμπης. :P

 

 

καλά εννοείται φιλικά :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...