Προς το περιεχόμενο

HP CQ521B Photosmart Premium e-All-in-One Wifi Printer with Fax - 77€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Παίδες άσχετο, αλλα όποιος θέλει να έχει ειδοποίηση για οποιοδήποτε προιόν του amazon για το πότε πέφτει η τιμή, σε ποιά διαφορά τιμής να σε ειδοποιεί κτλ υπάρχει το www.camelcamelcamel.com

Πολύ καλό και βολικό...

;)

 

Καθολου ασχετο δεν ειναι. ;)

 

 

Παντως, στον 1.5 χρονο που ασχολουμαι με το αθλημα amazon εχω πιασει το camel να κοιμαται πολλες φορες ;) Και μιλαμε για υπνους που κρατανε ακομα και μια ολοκληρη βδομαδα! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι να πουμε και εμεις που τον πηραμε 59 ευρω, τοτε ηταν να προλαβεις (οχι οτι τωρα ηταν κακη η τιμη) ;)

Ποτε εγινε αυτο?To camel camel βγαζει ως χαμηλοτερη τιμη τις 65 λιρες εδω και ενα χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε εγινε αυτο?To camel camel βγαζει ως χαμηλοτερη τιμη τις 65 λιρες εδω και ενα χρονο.

 

Ειχε και μειωση από κουπόνι οταν το πήρα εγω.

 

Total: £80.97

Promotion Applied: -£30.00

-----

Total for this Delivery: £50.97

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ποτε εγινε αυτο?To camel camel βγαζει ως χαμηλοτερη τιμη τις 65 λιρες εδω και ενα χρονο.

 

Εγινε 30 Μαϊου 2011.

 

 

Ειχε 78.99 και -30 λιρες promo coupon απο HP κατα το checkout, τελικη 48.99 λιρες.

 

(Γι αυτο δεν φαινεται το 50αρι στο camel, παρολα αυτα το camel πολλες φορες δεν πιανει τιμες που μενουν και μια βδομαδα ολοκληρη)

 

Edit: To 50.97 που σωστα εβαλε μολις ο mc απο πανω ειναι η τελικη τιμη με τον Ελληνικο ΦΠΑ. (Ο ΦΠΑ ειχε μπει στο συνολικο ποσο και μετα γινοταν το -30 λιρες, για οποιον δεν του βγαινουν τα νουμερα. Καθαρη τιμη 65.83 λιρες +ΦΠΑ - 30 λιρες..)

 

Εδω ειμαστε:

 

Item(s) Subtotal: £65.83

Postage & Packing: £0.00

-----

Total before VAT: £65.83

VAT: £15.14

-----

Total: £80.97

Promotion Applied: -£30.00

-----

Total for this Delivery: £50.97

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι το refund που εδινε η ΗΡ?Γιατι σε mail που τους ειχα στειλει μου ειχαν πει οτι η επιστροφη ισχυε μονο σε uk adresses>Μενεις uk εκανες καποια κομπινα η στα επεστρεψαν κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι το refund που εδινε η ΗΡ?Γιατι σε mail που τους ειχα στειλει μου ειχαν πει οτι η επιστροφη ισχυε μονο σε uk adresses>Μενεις uk εκανες καποια κομπινα η στα επεστρεψαν κανονικα?

 

Οχι το refund. Αριθμός κουπονιού που ίσχυε τότε και αφαιρούσε 30 λίρες από την τιμή του amazon σε επιλεγμένα μοντέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειναι το refund που εδινε η ΗΡ?Γιατι σε mail που τους ειχα στειλει μου ειχαν πει οτι η επιστροφη ισχυε μονο σε uk adresses>Μενεις uk εκανες καποια κομπινα η στα επεστρεψαν κανονικα?

 

Μα ειπα οτι ειναι κουπονι που μπαινει στο checkout και πληρωσαμε ολοι μια και καλη 50 λιρες ολοκληρωνοντας το checkout! Γι αυτο εβαλα και το σχετικο paste απο την παραγγελια μου για να γινει 100% αντιληπτο.  Δεν εχει καμια σχεση με refund και με πολυπλοκες διαδικασιες του τυπου στειλε mail κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Όχι, σε καμία περίπτωση αφού το πολυμηχάνημα διαθέτει και φαξ που για να λειτουργήσει χρειάζεται οθόνη και πληκτρολόγιο.

 

Μου θυμίζει την αγορά που έκανα πέρυσι το καλοκαίρι του ίδιου μηχανήματος από κάποιον που το είχε αγοράσει από το Amazon χωρίς να το βγάλει από το κουτί και όταν το αγόρασα και το έβαλα στο ρεύμα διαπίστωσα ότι η οθόνη δεν λειτουργούσε!!!

 

Φυσικά, το επέστρεψα στον πωλητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα με την amazon και μου ειπαν θα μου στειλουν καινουργιο και να στειλω πισω αυτο, βεβαια και αυτο ειναι μια διαδικασια, αλλα τι να κανουμε. Το μονο που δε τους ρωτησα αν μπορουσαν να μου στειλουνε μονο τη προσοψη και να μη κανουμε βολτα τα μηχανιματα ελλαδα αγγλια, ισως το ρωτησω. Παντος διαβασα και εναν αλλο που εγραφε γιαυτο, και λεει δε το βαζουνε μεσα για να το στελνουνε σε πολλες χωρες, τι να πω, περιεργο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως η πρόσοψη που λες αποτελεί ξεχωριστό τμήμα που συναρμολογείται, γιατί θυμάμαι ότι μερικά τμήματα τα έχουν πακεταρισμένα και τα συναρμολογείς εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νε θεωρητικά είναι πακεταρισμενη μαζι και τη κουμπωνεις πανω στο μηχανιμα εσυ, και καλα στη γλωσσα σου, αλλα αυτο δεν ειχε καμια μεσα και εχω τωρα κατι κουμπακια κ τρυπες τριγυρω. μου κανει εντυπωση που κανενας δεν το αναφερει εδω, η συνεβει μονο σε μενα η δεν τους ενοχλησε, τι να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου πήρα και δεύτερο μηχάνημα για τον πατέρα μου...

Και στα δύο είναι μέσα η πρόσοψη...

Είναι μια φλύδα πλαστικού που απλά κουμπώνει πάνω σε αυτό το πλαίσιο...

Για ψάξε καλύτερα μέσα στο κουτί, γιατι είναι ξαναλέω φλύδα πλαστικού...

Εννοείται πως δε χρειάζεται να κάνετε ολόκληρη ανταλλαγή για ενα πλαστικό...

Βέβαια υπάρχει περίπτωση να σου στείλουν καινούριο ολόκληρο μηχάνημα και επειδή τα μεταφορικά για να στείλεις το δικό σου Αγγλία είναι πολλά(και πρέπει να τα χρεωθούν αυτοί..), πιθανώς να σου πούνε να κρατήσεις το δικό σου μηχάνημα και θα σου στείλουν δωρεάν άλλο(έγινε σε κάποιο φίλο εδω νομίζω)...

Πάρε τηλέφωνο μια courier και μάθε τιμή για να στείλεις Αγγλία αυτό το "δεματάκι" τόσων κιλών και στείλε mail στην amazon με αυτή την τιμή που θα σου πούνε και βλέπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα παλι, και τους λεω στειλτε μονο τη προσοψη να μη πηγαινοφερνουμε το μηχανημα, μου ειπαν οτι δεν γινει γιατι δεν εχουν στοσκ απο ανταλλακτικα κ θα μου στειλουν καινουργιο. Τους λεω που θα ξερω οτι εχει τη προσοψη γιατι αν παλι δεν την εχει τι θα γινει, και μου ειπαν να κανω report τοτε και θα δουμε! Εψαξα ρε γαμωτο και δεν την ειχε μεσα, διαβασα και ενα comment τωρα στο αμαζον και απο αλλον που δεν την ειχε μεσα. Οποτε περιμενω τωρα και βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...