Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

fearless

Εγώ πιστευώ ότι το πρόβλημα στο δημιουργεί η VG δεν είναι θέμα ατμοποιητή

 

chrisxkar, on 17 Feb 2017 - 3:54 PM, said:

snapback.png

δεν εχει να κανει με το αν εχει γευση φρουτο η καφε η καραμελα και εμενα καποιες γευσεις μου φερνουν τοσα οξεα που δεν μπορω να ηρεμησω παρα μονο αν παρω αντιοξινα δεν μπορω να καταλαβω τι παιζει.Σιγουρα δεν με πειραζει η βαση,σιγουρα δεν με πειραζει το αν ειναι φρουτωδης(δηλαδη με πειραξε μια φραουλα που ειχα παρει αλλα η ιδια μαρκα σε lime,φραουλα δεν με πειραξε),ο ατμοποιητης δεν φταιει.Ακομα το ψαχνω

αμα θες να το ψάξεις μπορείς να ατμίσης λιγο σκετη vg και να δεις τι γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fearless

Εγώ πιστευώ ότι το πρόβλημα στο δημιουργεί η VG δεν είναι θέμα ατμοποιητή

 

chrisxkar, on 17 Feb 2017 - 3:54 PM, said:

snapback.png

αμα θες να το ψάξεις μπορείς να ατμίσης λιγο σκετη vg και να δεις τι γίνεται

 

με 100% vg ειμαι ετσι και αλλιως αλλα το εχω παθει και με 80/20 και το εχω παθει με pink mule,vape or dyi,atmos οποτε γιαυτο λεω οτι δεν πρεπει να ειναι η βαση.

Γενικα εχω ακουσει οτι το ΗΤ δεν ειναι οτι καλυτερο για οσους εχουν θεμα με οισοφαγο και παλινδρομιση απλα καποιες γευσεις πρεπει να προκαλουν περισσοτερα οξεα για καποιο λογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ έχω τέτοια θέματα ας πούμε φαγητό μετά της 2100 συνεπάγετε σιροπάκι για να μπορέσω να κοιμηθώ χωρίς καούρες αλλά πρόβλημά από ητ ευτηχως δεν έχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας,

Θελω λιγο τα φωτα σας γτ εχω χαθει με ολες αυτες τις σελιδες που διαβαζω.

Θελω να παρω κι εγω ηλεκτρονικο τσιγαρο αλλα εχω διαβασει τοσα πολλα που εχω μπερδευτει.

Μπορει καποιος να μου προτεινει ενα setακι κομπλε μεχρι περιπου 60-70ευρο.

ευχαριστω πολυ!

Αν μπορεις να περιμενεις και να δωσεις λιγα παραπανω(20-30ευρω max) να αγορασεις απο εξω καποιο mod, γιατι αργοτερα θα θελεις καλυτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορεις να περιμενεις και να δωσεις λιγα παραπανω(20-30ευρω max) να αγορασεις απο εξω καποιο mod, γιατι αργοτερα θα θελεις καλυτερο...

σε αυτα τα λεφτα δλδ δεν αξιζει καποιο τωρα?  απλα επειδη το λεω πολυ καιρο πρεπει σιγα σιγα να το παρω,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτα τα λεφτα δλδ δεν αξιζει καποιο τωρα?  απλα επειδη το λεω πολυ καιρο πρεπει σιγα σιγα να το παρω,

Αν παρεις μικρο αργοτερα θα θελεις μεγαλυτερο, με 58 ευρω πηρα αυτο  http://www.gearbest.com/mod-kits/pp_492244.html

απλα μετα θελει εξτρα μπαταριες + ενα φορτιστη(γυρω στα 20-30).

Ειχα το Eleaf nano 40W με ενα K3 αλλα ο ατμοποιητης δε με ευχαριστει και εκει που ηταν να δωσω 30-50 για να παρω μονο ατμοποιητη με τα ιδια λεφτα σχεδον πηρα καλυτερο mod απο το εξωτερικο ;)

Απλα λιγο υπομονη και να ψαχνεις καθε μερα για προσφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BraziL, on 17 Feb 2017 - 4:34 PM, said:snapback.png

Καλημερα σας,

Θελω λιγο τα φωτα σας γτ εχω χαθει με ολες αυτες τις σελιδες που διαβαζω.

Θελω να παρω κι εγω ηλεκτρονικο τσιγαρο αλλα εχω διαβασει τοσα πολλα που εχω μπερδευτει.

Μπορει καποιος να μου προτεινει ενα setακι κομπλε μεχρι περιπου 60-70ευρο.

ευχαριστω πολυ

το πίκο που σου γράψανε πιο πάνω είναι ένα αξιοπρεπές μοντάκι 

μετά υπάρχουν τρεις δρόμοι

 1 πέρνεις κάτι φθηνό που θα σε βάλει στο ηλεκτρονικό τσιγάρο και μετά αγοράζεις από έξω κάτι κάλυτερο http://www.k110.eu/el/%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%80%CE%B1%CE%BA%CE%AD%CF%84%CE%B1/1630-ego-aio-kit-joyetech.html 

2 αγοράζεις ένα σετάκι από ελλάδα υπάρχουν στο μπάτζετ που έχεις βάλει

http://www.k110.eu/el/191-%CF%80%CE%B1%CE%BA%CE%AD%CF%84%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%87%CF%89%CF%81%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%85%CF%83

για μένα τα καλύτερα μοντάκια είναι smoke και ipv 

3 αγοράζεις από έξω κάποίο σετάκι και τα λεφτά που γλυτώνεις τα δίνεις με το παραπάνω σε τσιγάρα


επίσης θέλω να τονίσω ότι με το συγκεκριμένο μαγαζι δεν έχω καμία σχέση απλά έχει σετάκια ετοιμα για υγρο απο 50 ευρω περίπου για αυτο και το βάζω τώρα τελευταια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παρεις μικρο αργοτερα θα θελεις μεγαλυτερο, με 58 ευρω πηρα αυτο  http://www.gearbest.com/mod-kits/pp_492244.html

απλα μετα θελει εξτρα μπαταριες + ενα φορτιστη(γυρω στα 20-30).

Ειχα το Eleaf nano 40W με ενα K3 αλλα ο ατμοποιητης δε με ευχαριστει και εκει που ηταν να δωσω 30-50 για να παρω μονο ατμοποιητη με τα ιδια λεφτα σχεδον πηρα καλυτερο mod απο το εξωτερικο ;)

Απλα λιγο υπομονη και να ψαχνεις καθε μερα για προσφορες.

Νανο μιλαμε για πολυ μικρη μπαταρια αδυναμο και επισης κ3 ειναι 1.8 οποτε μιλαμε για σφιχτες τζουρες.Καμια σχεση με το πικο και τον μελο 3 που αν θελει παιρνει μια 1.8 και την κανει σφιχτη και αν θελει νοτυμανια εχει 0.3 και 0.5 ,μικρο κομψο και βαζει και μια 3000 μπαταρια και τελειωσε.Να παρει τωρα 220 watt νεος χρηστης να κανει τι?Οι περισσοτεροι αν τους βαλεις αντισταση 0.5 η δεν ξερουν πως να το ρουφανε [το κανουν σαν τσιγαρο] και αν ξερουν πνιγονται γιατι δεν το εχουν συνηθησει.

  1.8 αντισταση ξεκινα φιλος να μπεις στην ιδεα και μετα που θα γουσταρεις και θα θες ντουμανια χωνεις αλλη αντισταση.Το πιο value for money μοντακι ειναι.ΤΟ πικο απο εξω το βρισκεις κατω απο 40 ευρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νανο μιλαμε για πολυ μικρη μπαταρια αδυναμο και επισης κ3 ειναι 1.8 οποτε μιλαμε για σφιχτες τζουρες.Καμια σχεση με το πικο και τον μελο 3 που αν θελει παιρνει μια 1.8 και την κανει σφιχτη και αν θελει νοτυμανια εχει 0.3 και 0.5 ,μικρο κομψο και βαζει και μια 3000 μπαταρια και τελειωσε.Να παρει τωρα 220 watt νεος χρηστης να κανει τι?Οι περισσοτεροι αν τους βαλεις αντισταση 0.5 η δεν ξερουν πως να το ρουφανε [το κανουν σαν τσιγαρο] και αν ξερουν πνιγονται γιατι δεν το εχουν συνηθησει.

  1.8 αντισταση ξεκινα φιλος να μπεις στην ιδεα και μετα που θα γουσταρεις και θα θες ντουμανια χωνεις αλλη αντισταση.Το πιο value for money μοντακι ειναι.ΤΟ πικο απο εξω το βρισκεις κατω απο 40 ευρω

Το οτι ειναι 220w δε σημαινει οτι θα το δουλευει σε τοσα watt, απο τη στιγμη που εχουν το ιδιο κοστος δε βλεπω το λογο να μη το κανει αφου αυριο μεθαυριο θα θελει να παει σε κατι μεγαλυτερο απο αυτο που εχει...Δεν ειμαστε σε εποχες που μας τρεχουν τα λεφτα απο τις τσεπες και δεν ξερουμε τι να τα κανουμε :)

ΥΓ. To gearbest παλι το εβγαλε σε προσφορα το Smok Alien στα 57-58ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys ποιά μαγαζιά συστήνετε για αγορά αρωμάτων;

 

Εκτός chefsvapour.co.uk

https://e-dym.pl/en/

https://www.thechosenfew.eu/index.php

και τα 2 πολυ καλα

 

btw , ο βουλγαρος εχει κανει ΦΟΒΕΡΗ δουλεια!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους!! Είμαι νέος ατμιστης και εγώ και θα ήθελα λίγο βοήθεια σε ένα θεματακι που έχω. Καταρχήν χρησιμοποιώ το evicVTow της Joyetech με ατμοποιητη cubis pro.. Αντίσταση έτοιμη 0.5 για πνευμονικες τζούρες αφού έτσι το προτιμώ και παίζω στα 22-25 watt.. Όταν πήρα το πρώτο μου υγρό το οποίο ήταν το Supreme στα 20ml (50-50) ήταν όλα καλά σε θέμα γεύσεις, ατμου κτλ. Αργότερα βαρέθηκα κ είπα να αλλάξω γεύση.. Πήρα από nobaco ένα υγρό το οποίο δε θυμάμαι ακριβώς εταιρεία αλλά είχε τις γεύσεις με αριθμούς.. Κ ήταν ελληνική εταιρεία που τα έφτιαχνε.. Συγκεκριμένα πήρα το νούμερο 1 που ήταν γεύση καμένης ζάχαρης (ότι να ναι αλλά μου άρεσε) και δυστυχώς δεν είχα καλό αποτέλεσμα..δλδ όταν ατμουσα τις πρώτες 5 τζούρες μου έκαιγε πολύ το λαιμό και από γεύση χάλια.. Μετά όμως έφτιαχνε καθώς ζεστενοταν η αντίσταση.. Όταν το άφηνα λίγη ώρα κ ξανά έκανα ήταν πάλι χάλια.. Τι μπορεί να φταίει; Να πω ότι με αυτό το υγρό πήρα και καινούργια αντίσταση της nobaco ίδια (0.5) ενώ με το Supreme χρησιμοποιουσα της Joyetech.. Δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...