Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, το έχουμε ξαναπεί, οχι dry burn... @m0i Περίεργο μου φαίνεται. Δούλευα για ένα μήνα το ίδιο ακριβώς σετάκι και δεν είχα κανένα θέμα.. Δοκίμασε να πλύνεις τον ατμοποιητή με χλυαρό νερό, βάλε μια καινούργια αντίσταση και μια καλή γεύση. Θέλω να πιστεύω οτι όταν αλλάζεις αντίσταση το γεμίζεις και το αφήνεις ένα 5λεπτο να μουσκέψει καλά και η γεύση που σου έρχεται τώρα δεν είναι αρπαγμένο βαμβάκι..

Αληθεια θα κλαψω,δε μου εχουν πει τιποτα για 5λεπτο :cry:

 

Καμια προσωρινη λυση μεχρι τι δευτερα που θα δοκιμασω καινουρια αντισταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αληθεια θα κλαψω,δε μου εχουν πει τιποτα για 5λεπτο :cry:

 

Καμια προσωρινη λυση μεχρι τι δευτερα που θα δοκιμασω καινουρια αντισταση

Αν είναι καμμένο το βαμβάκι δεν μπορείς να κάνεις τίποτα..... Χάλασε μια απο τις προηγούμενες αντιστάσεις για να δεις αν είναι αρπαγμένο το βαμβάκι πάντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι καμμένο το βαμβάκι δεν μπορείς να κάνεις τίποτα..... Χάλασε μια απο τις προηγούμενες αντιστάσεις για να δεις αν είναι αρπαγμένο το βαμβάκι πάντως..

ειναι, τη χαλασα... αμα βαλω κανονικο βαμβακι λες να ντουμανιασω? θα ακουστει κανενα μπαμ? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα...Οποιος ειναι πρωην καπνιστης, (πιστευω οι περισσοτεροι), θα με καταλαβει...Επειδη 450 σελιδες ειναι απιστευτα πολλες για να διαβασω, κ επειδη ως αρχαριος δεν καταλαβαινω κ πολλα, θα ηθελα τη βοηθεια σας..Θελω να παρω ενα ηλεκτρονικο τσιγαρο. Το πρωτο που ειχα πριν 3 χρονια περιπου, ενω με ψιλοβολεψε, το παρατησα επειδη μου ερχοταν υγρο στο στομα, κ οταν εχεις νευρα, κ θες να καπνισεις, κ τρως τετοια ηττα, δεν θελει κ πολυ να το πεταξεις..

Θα ηθελα λοιπον τωρα , μετα απο τρια χρονια, να ξαναπροσπαθησω, μιας κ αφενος η τεχνολογια εχει προχωρησει κ αλλο, κ αφετερου, το εχω ξεφτιλισει με το τσιγαρο.

Το κοστος δεν με ενδιαφερει παρα πολυ, αρκει να κανω τη δουλεια μου, κ πανω απο ολα να μην ρουφαω υγρο!!

Θα ηθελα να μου προτεινετε καποιο ετοιμο σετακι αν γινεται, η εστω κατι που να μην θελει ιδιαιτερες γνωσεις, μια κ οπως σας ειπα ειμαι αρχαριος στο θεμα. Αν δω οτι τα πραγματα πανε καλα, προχωραω κ σε πιο extreme πραγματα...

Σας ευχαριστω εκ των προτερων για τη βοηθεια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι αυτους που δεν κοιτανε να παρουν ηλεκτρονικο μονο και μονο επειδη το τσιγαρο τους βγαινει ακριβα και κοιτανε κατι οικονομικο. Πολλα τα ατομα που κοιταξαν ενα οικονομικο τσιγαρο τυπου στυλο που τελικα δεν τους καλυψε και επιασαν αμεσως το τσιγαρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.3fvape.com/vv-vw-mod/11278-authentic-smoktech-smok-power-engine-400w-tc-temperature-control-vw-variable-wattage-box-mod-grey-1400w-4-x-18650.html#.WJ9DmdJ96Us

αν νομίζουμε ότι τα 220 είναι πολλά για αυτο τι να πούμε η υπερβολή η ίδια


το πιο οικονομικό που μπορείς να πάρεις και να σου κάνει δουλεία για αρχή https://vapormania.g...ech-eGo-Aio-D22 αλλά είναι σίγουρό ότι σε κανα δυό μήνες θα θες να αγοράσεις κάτι καλύτερο

 

 το ιδανικό κατά εμένα είναι αυτό http://www.k110.eu/e...-35a-efest.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δοκίμασα εχθες κανθάλ κλάπτον δεν το μπορώ το κανθάλ με τίποτα έχω συνηθήσει τον έλεγχο θερμοκρασίας και το ότι μένη σταθερή σε μακρία τζούρα και εχθες με το κάνθαλ που όσο πήγενε ζεστεναι παραπάνω δεν μου άρεσε καθόλου μάλλον θα κάνω κλάπτον με ss

 

Αυτό το ξέρατε

https://gvc.gr/

Επεξ/σία από palasd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα, επειδη ειμαι σε φαση να περασω σε επισκευασιμους και συγκεκριμενα στον doggystyle,

μπορει καποιος να προτεινει τι σοι φιτίλια και συρματα παιρνουμε για καλη - στρωτη γευση?

απο οτι ειδα εχει ενα σωρο επιλογες στα γνωστα μαγαζια και χανεσαι :whistle:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα, επειδη ειμαι σε φαση να περασω σε επισκευασιμους και συγκεκριμενα στον doggystyle,

μπορει καποιος να προτεινει τι σοι φιτίλια και συρματα παιρνουμε για καλη - στρωτη γευση?

απο οτι ειδα εχει ενα σωρο επιλογες στα γνωστα μαγαζια και χανεσαι :whistle:  

 

Εννοείς Doggy Styled. Σωστά;

Δηλαδή κλώνο;

 

Αν ναι, προτίμησε ένα γνήσιο άτμο ειδικά αν πρόκειται για τον πρώτο σου ώστε να ξέρεις πως αν κάτι δεν πάει καλά στο στήσιμο, δεν φταίει επ ουδενί ο άτμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...